reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziewczyny u mnie chyba tak ciśnienie spadło, że jak nigdy opadłam z sił i zasnęłam....szok ja nigdy nie zasypiam w dzień:szok:
Pogoda robi swoje, pada już od kilku godzin, bardzo intensywnie, dobrze, że mieszkam z dala od dużych rzek bo zaczęłabym panikować....
Dzisiaj dotarła do mnie paczka z ciuszkami dla dzidzi, jak znajdę moment to wkleję wam fotki bo dresikiem jestem zauroczona:-D
 
reklama
Nic kobitki ja pogadam z moimi dzieciaczkami na skype a zaraz potem lecę do szkoły.
Mam lekki stresik, ale co tam będzie fajnie pewnie pełno gadżetów dostanę.
W domku będę koło 20 to będą moje seriale już ale w przerwie na reklamę napisze wam potem jak było.
Zimno jest brrr muszę się ciepło ubrac bo nie wiem jak tam na sali będzie czy ciepło czy nie w razie co wezmę polara :)
 
ale dzisiaj cicho jak w niedzielę ;)
ja miałam jechać do mamy ale niestety zaczęło padać wiec zrezygnowałam...pojadę jutro bo i tak na 12.20 muszę sie stawić do UP podpisac się...
ale bym se zjadła arbuza pomono że wczoraj jadłam może jak moje kochanie będzie wracało to powiem żeby podjechał do biedrony ale nie wiem czy będą... ja też se pospałam obudziła mnie koleżanka telefonem z nowościa że jest w ciąży i rodzi we wrzesniu hehe może razem bedziemy :) no super cieszę sie że bedzie mama z tym że w jej przypadku to wpadka..
moja niunia dziś sporo kopie i to super dla mnie :) aż brzunio faluje :)
no musze se zaraz odgrzać rosołek bo cos zgłodniałyśmy z Juleczką ;)
 
to moja duza coreczka:-D;-)

Dorotko , wow ale dorodna , zdrowiutka dziewczynka. Gratulacje od serca! :-)

Wczoraj się zastanawialiśmy nad imieniem dla córeczki, ale jakoś nic nam nie przychodzi do głowy. Mamy z mężem zupełnie odmienne ulubione imiona. W środę kolejna wizyta i usg - zobaczymy, czy potwierdzi się płeć. Jeśli tak, to wreszcie ogłosimy to naszym matkom (w dzień matki) :-)
A u mnie w rodzinie nie wie tylko moj ojciec, wyjechał miesiąc temu na naszą rodzinną działkę na Pomorze i dogląda ta, sadzi drzewka, renowuje domek....Ja nie zdążyłam mu powiedzieć przed wyjazdem, a właściwie to chyba nie miałam ani okazji ani ochoty. Mimo , ze jestem jedynaczką jakos nasze kontakty kuleją. Może mój rozwód? Nie wiem.
Pewnie się dowie, gdy pojedziemy tam na kilka dni z Mamuśką :-) Ale będzie szok ;-)

Zobaczcie, co dzis znalazlam ... szok :-)

[/video]
Onionku, no zarąbista ta malutka. Ledwo chodzi pewnie a doskonale balansuje na desce, i podziwia odwagi rodziców, większość dmucha i chucha na swoje dzieci, a czasem trzeba nieco przebojowości i włąsnie tej odwagi. Mała będzie pewnie kiedyś mistrzynią olimpijską :-)

Słońce a gdzie masz powdyższone leukocyty? w krwi czy w moczu? W krwi oznaczają stan zapalny w organiźmie, w moczu infekcje, stan zapalny. Zadzwoniłabym do lekarza, tak dla świętego spokoju:tak::tak:

Leukocytoza niewielkiego stopnia to niemal norma w ciąży. W wyjasnieniach- przyczynach podwyższonych białych ciałek krwi jest podana miedzy innymi ciąża.
Ale ten wynik który podajesz jakiś mi nieznajomy, nie znam tych jednostek chyba :-?Lekarz na wizycie Ci odpowie, mozna tez pytac lekarza rodzinnego.

Tak piszecie dziewczyny, że sporo Waszych kolezanek takze jest w ciąży...I u mnie podobnie, w pracy w tym samym czasie jest nas 3 dziewczyny na wrzesien!. Moja przyjaciółka z lat szkolnych wlasnie tez w ciąży, termin na listopad, obie mamy po 38 lat, nieźle sie nam trafiło ;-) I jeszcze taka refleksja z wczorajszej wystawy pieskó rasowych w Bytomiu. Była niezła pogoda i sporo ludzi miejscowych przyszło tam na spacer i normalnie SZOK. Wierzcie lub nie , ale naliczyła kilkadziesiąt babeczek w ciąży. Moze to ja teraz zwracam bardziej uwage na ten fakt, ale cos mi sie zdaje ze bedzie BABYBOOM -czyli wyż demograficzny :-D
Wlasnie odebralam przesylke z Allegro z ciuszkami dla mnie, uzywane superowe ubranka firmy Happy Mum, z kazdej jednej rzeczy jestem mega zadowolona, leza idealnie, nie wygladam jak kangurek w ciąży ale jak calkiem jeszcze seksowna ciezarówka. Widac to naprawde kwestia odszycia i firmy, bo w niektorych ciuchach innych zwykłych firm dostawalm od razu depresji i ryczalam potem w domu. Nowe sa zbyt drogie, ale poluje wciaz na używane. Aha i maja zawyzony rozmiar co tez dodaje humorku, bo spodnie wchodze w S a góry w M, a w innych markach to juz L zostawały tylko do chodzenia.
 
dziewczynki dziekuje wam bardzo za odpowiedzi, i zainteresowanie, wyniki sa z moczu, do szpitala do ktorego chodze wiadomosci nie udzielaja telefonicznie, bo przez to ze chodze na sluzbe zdrowia nie mam swojego giniekologa, tylko tego na ktorego trafie w danym dniu, a prywatnie przyjma mnie dopiero pod koniec tygodnia, udam sie wiec jutro do lekarza rodzinnego,a dzis weczorem jeszcze bede do niego dzownic, moze on udzieli mi jakiejs informacji, oby wszytsko bylo ok... milego wieczorku dziewczeta
 
Ja tez mam kolezanke, ktora jest w ciazy i bedzie rodzic we wrzesniu - ale jakos pod koniec zdaje sie :-) I rzeczywiscie to prawda, ze bedac w ciazy jakos czesciej zwraca sie uwage na inne babeczki z brzuszkami a co wiecej: czuje sie z nimi taka solidarnosc na ulicy, czy w sklepie :-)

Ja dzis oszalalam na punkcie ogorkow malosolnych. Tak mnie wzielo, ze pobieglam do sklepu i zjadlam juz cztery..

Co do ciuszkow Benjaminko - to ja tez dzis kupilam sobie luzniejsza, dluzsza bluzeczke ktora super lezy.. do tego moja polowka przywiozla mi dzis w prezencie z H&M dluzsza bluzeczke na ramiaczka ( na wyczekiwane cieple dni ) oraz fioletowa apaszko-chuste :-) To zdecydowanie poprawia nastroj.
 
Wlasnie odebralam wyniki z moczu i krwi, czy ktos moze wie albo mial podwyzszone leukocyty?? co to znaczy? norma jest 0-25 a ja mam 65... jakie sa tego konsekwencje, wizyte mam dopiero w poniedzialek i chyba ocipieje normalnie..

dziewczynki dziekuje wam bardzo za odpowiedzi, i zainteresowanie, wyniki sa z moczu, do szpitala do ktorego chodze wiadomosci nie udzielaja telefonicznie, bo przez to ze chodze na sluzbe zdrowia nie mam swojego giniekologa, tylko tego na ktorego trafie w danym dniu, a prywatnie przyjma mnie dopiero pod koniec tygodnia, udam sie wiec jutro do lekarza rodzinnego,a dzis weczorem jeszcze bede do niego dzownic, moze on udzieli mi jakiejs informacji, oby wszytsko bylo ok... milego wieczorku dziewczeta

Kasiona cofnij sie do strony 1227, Kerna też miała podwyzszone leukocyty w moczu i dostała jakieś leki i dziewczyny jej doradzały:tak:.

Onionek, ale masz fajowego męża. Mój mi by na pewno sam niczego nie kupił, a jak by nawet to nie wiem czy bym założyła:-D. Ale masz racje nowy ciuszek zawsze humorek poprawia.
 
onionku-ja tez inny kolorek wybieram:)


lilu-wlasnie widzisz jatez myslalam ze teraz bedzie latwiej,a okazuje sie ta ciaza jest duzo ciezsza...:(


dorotko-gratulacje-szok jaka juz duza twoja niunia ,ciekawe czy to norma w tym tyg czy jest spora?
 
Dziewczyny ale mam doła!!!:-:)-:)-:)-(Wróciłam właśnie od lekarza bo się strasznie żle czułam, nospa nie pomagała i się przestraszyłam. Powiedział że mała ok, ale przepisał fenoterol....jak przeczytałam ulotkę to ja nie wiem czy to brać czy nie...boję się okropnie że to jakieś paskudztwo i małej zaszkodzi, a jak nie wezmę to też się stanie coś niedobrego...boli mnie ciągle i nie chce przejść, ale brzuch mam miękki i nie jest to bardzo duży ból jak leżę. Tylko jak wstanę to gorzej, bo mnie jakoś aż w dół ciągnie:-:)-:)-(. co ja mam robić?
 
reklama
na krwawienia dziasel polecam po pierwsze skalingi jesli jest kamiennazebny
jesli nie ma to normalka w ciazy i meridol pasta i plyn



bede uwaza i tyle a do szpitala nie dam sie polozyc

jestem po usg
dziewczynka pozostala dziewczynką--jest super
wsio oki wg pomiarow i rozwija sie prawidlowo
wazy 910 gram

jestem przeszczesliwa
GRatki duuuuuuuuuża córa

jestem po usg
dziewczynka pozostala dziewczynką--jest super
wsio oki wg pomiarow i rozwija sie prawidlowo
wazy 910 gram

jestem przeszczesliwa

no i super!!!ale Niunia duża!!! :-) bardzo się cieszę :-)
kurcze a mnie cos nabiera przeziębienie :-( czuję się źle, mówić prawie nie mogę, głowa mnie boli.. do tego jutro ide na morfologię, mocz i tą cholerna glukozę, bo we czwartek wizyta.. mierzyłam temperaturę i mam 36,2 więc chyba na razie nie jest źle.. a u nas znowu burzowo juz słysze, że grzmi gdzieś daleko... no i pocieszyliśmy się z pogody.. dwa dni.. buuuu[/QUOTE]
Mnie też czekają jutro te same badanka połączymy się wirtualnie w bólu.

Witam
Dorotko gratki udanej wizyty usg
Ja dzwoniłam dziś do szkoły rodzenia.
Moja ukochana pani Basia pamięta mnie po 5 latach :)
Jakie to miłe rozmawiałyśmy sobie chwilkę.
U nas zajęcia zaczynają sie od 24-26 tygodnia ciąży i trwają 9 tygodni.
Spotkanko co poniedziałek od 17,30-19,30 koszt jednorazowo za spotkanie 35 zł z tym,że ja np. będę chodziła tylko na ćwiczenia na teorie nie więc zapłacę 35 zł co 2 spotkanie
Ogólnie szkoła rodzenia u nas to koszt ok 300 zł połowa kursu 150 zł.
Jeny ale jestem podekscytowana.
Dziś moje 1 zajęcia w szkole.
Jak ja kocham spotkania z innymi ciężarówkami w szkole rodzenia,zawsze jest kupa śmiechu.
Bynajmniej się zrelaksuje przed jutrzejszym przesłuchiwaniem mnie w sądzie.
Ja zapisałam się do szkoły 16 czerwca też traktuję to jako relax, wspólne spędzenie czasu z P, choć tania nie jest -500zeta, takie ceny w stolicy, poza tym położna tam pracująca jest b. plecana zamierzam wziąść ją o porodu, mój gin też ją ceni.

Ja tez mam 1 czerwca USG - mam zamiar nagrac plytke z tej wizyty :-)
fajny termin na usg

Dziewczyny ale mam doła!!!:-:)-:)-:)-(Wróciłam właśnie od lekarza bo się strasznie żle czułam, nospa nie pomagała i się przestraszyłam. Powiedział że mała ok, ale przepisał fenoterol....jak przeczytałam ulotkę to ja nie wiem czy to brać czy nie...boję się okropnie że to jakieś paskudztwo i małej zaszkodzi, a jak nie wezmę to też się stanie coś niedobrego...boli mnie ciągle i nie chce przejść, ale brzuch mam miękki i nie jest to bardzo duży ból jak leżę. Tylko jak wstanę to gorzej, bo mnie jakoś aż w dół ciągnie:-:)-:)-(. co ja mam robić?
Nie znam się ale skoro lekarz zalecił.... ktoś z forum brał ten lek.
Witam po południowo
Byłam w Lidlu ale nic mi się nie podobało:-(
A ten śpiworek to do czego ? normalnie do spania, czy na dwór, na spacer? ja jak zwykle zielona.
 
Do góry