reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Wiec odbiegajac w bardzo niedaleka przyszlosc bedzie mozna napisac co nie co o pielegnacji. Bo tutaj powyzej wspomniano o kapielach. I pomimo, ze my prysznicujemy sie bardzo czesto (jeszcze czesciej w ciazy bo czlowiek sie dziwnie wiecej poci) to nie ma sensu kapac takiego malestwa codziennie. I tez Mala kapalam ca 2 razy w tygodniu do wody dodajac tylko zwykla oliwke. A ze byla przenoszona to raczki i stopki miala troche pomarszczone wiec zmarowalam ja zwykla oliwka i bardzo szybko wszystko wrocilo do normy.
Wiesz ja bardzo podobnie do ciebie nakupilam wszystkie mozliwe kosmetyki, szamponiki dla niemowlat ,plyny do mycia, a moja polozna jak to zobaczyla to sie smiala. Kazala mi tylko dodawac do wody oliwki i koniec zadnej chemii. I kapie go tak do dzisiaj woda odrobina oliwki tylko glowe myje wczesniej szamponem. I nie mamy zadnych problemow ze skora. Dziwne bylo jeszcze to ze nie smarowalam pepka zadnym spirytusem , moim zadaniem bylo zmienic codziennie kompres wyjalowiony, raz tylko polozna czyms popryskala. Zreszta ta polozna przychodzila przezu 3 m-ce co 2.3 dzien a potem jeszcze jak mial pol roku. Naprawde duzo mnie nauczyla.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja również witam niedzielnie.
U mnie spadł śnieg i nagle po kilku dniach dodatnich temperatur znowu jest minus.
Co do dyskusji o rodzeniu sn albo cc na życzenie to ja zdaję się na to co orzekną lekarze. Jak powiedzą, że sn to dobrze. Jak powiedzą, że wskazane jest cc, cóż poradzić, trudno.
Ale na życzenie? Nie wiem... mnie w ogóle przeraża sama myśl o pobycie w szpitalu a co dopiero jakby ktoś miał mi brzuch rozcinać :oo:

A o pielęgnacji maluszka to chętnie dowiem się więcej od doświadczonych mam bo jak na razie to nie mam o tym pojęcia. Niby się czyta tu i tam ale w końcu zwykle praktyka okazuje się zupełnie inna. Myślę, że z czasem powstabnie też taki wątek :tak:
 
witam
Dodam jeszcze co do cesarki ...... wiadomo jest to operacja i zawsze jest jakies ryzyko i w sumie trzeba miec taka świadomośc ale wierze , ze bedzie ok

milego dnia :-)
 
witam ciężarne:-) rzeczywiście pustki tu dzisiaj:szok:,dobrze by było aby kila mamusiek zasiadła do komputera bo ja tak nie lubie niedziel,strasznie sie nudze,mąz leży ogląda tv,dziecieki sie bawią i ja co znowu klikam na forum:-D
co ja bym bez was zrobiła
 
aha rozumiem,to tak jak u mnie ja siedze w domku z dzieciakiami bo mają ferie,a małżonek do pracy:-) co zrobić takie życie ktoś na rodzine musi zarabiać:-D:-D:-D
 
reklama
Hejka. My wczoraj jechaliśmy na dyżur rejonowy do pediatry, za cholerę nie mogliśmy zbić gorączki Jackowi(przez dobę ponad 39, w nocy okłady robiliśmy- a ja mdłości dostałam:baffled:-, masakra była,nawet nurofen działał góra3 godziny i zbijał tylko do 38 i noszenie płaczącego Malucha po prostu wczoraj padłam razem z nim o 21 , nawet prysznica nie wzięłam teraz juz lepiej dziś już nie przekracza 39, a nawet jest tak na granicy 38, więc zdrowiejemy. Mam nadzieję się nie zarazić, bo ja na anginę podatna jestem(powiększony 3 migdał),a to nie było by dobre dla Maleństwa. Jutro wizyta u ginekologa, pewnie da mi bioparox na mój trwający już ponad tydzień(niestety już ropny) katar i kaszel, ale tylko to teraz mogę i nie chciałabym nic doustnnego. Już się nie mogę doczekać jutrzejszego usg:tak::tak::tak::tak::tak:Mam nadzieję, że auto odpali:tak::tak::tak::tak:i bez problemu dojedziemy do lekarza:tak:
 
Do góry