reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam kochane :)
wczoraj juz do was nie zajżałam wróciłam dopiero po 2 w nocy bo mój men był na pępkowym swojego brata i tak mu zeszło....ja se siedziałam do 1 u mojej mamy a potem pojechałam po niego ze szwagrem bo niestety długo nie mógł siedzieć bo dziś wizytka :) no i jeszcze odsypia a ja zaraz szybko kompu kompu golu golu tu i tam hahah :) no i wczoraja nie mogłam zasnąć mój padł odrazu co mnie cieszyło bo on jak pijany to upierdliwy hehe ;)
oj mam stresa takiego przed wizyta ze szok aż jeść mi się nie chciało ale musiałam wmusić bo co pójdę z burczącym brzuszkiem....

kerna super twoja niuinia to już duza :) i super że cukier ok :)

to co powodzonka na wizytkach :) ja sie odezwe wieczorem bo po wizytce do mamy na obiadek :)
mam nadzieję że kciuki będziecie trzymały ;)

miłego dnia

a ta pogoda to szok aż nie mogę już patrzeć na te powodzie aż płakać sie chce z tymi ludzmi :( no a że ja mam buzujące hormonki to ostatnio płakałam z taką starsza kobietą jak cały dom jej zalało :( aj smutne to jak nie wiem

a to jescze dodam mała mojego mena brata urodziła sie 3 tyg po terminie jest sliczna ale ma problem z żołądkiem i płucami :( też dopiero co się dowiedziałam :( jest pod jakimis kroplówkami
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej brzuszki...

to niesamowite ale na pomorzu wiosna a moze i nawet lato.....:-):-) super slonko swieci az nie wierze i stwierdzilam ze caly dzien w ogorku bede leniuchowac heheh...

sluchajcie mam pytanko czy ktoras z was zdecydowala sie na pobieranie komorek macierzystych?? bo my bardzo powaznie sie nadtym zastanawiamy ( koszta wcale nie sa takie duze jak myslelismy , biorac pod uwage ze to dwojka maluchow)
pozdrawiam :-)
 
dzien dobry:)
w Irlandii tez pochmurno!choc wczoraj popoludniu posiedzielismy na balkonie, bo nawet nas jakies sloneczko obecnoscia uraczylo;)a tak serio, to od tego oslabienia i siedzenia w domu jestem biala jak papier!

Powodzenia na wizytach!dla wszystkich Mamus!lepiej nie bede probowala wymieniac, bo znowu cos nakrece:)

Moja Kruszynka w ostatnia sobote tez miala 440 g, ale jutro ide znowu na obowiazkowa wizyte w szpitalu, wiec zobaczymy, ile takie bobo moze przybrac w ciagu tygodnia?
i dobrze, ze piszecie, ze cos Was kluje i ciagnie, bo mi juz wstyd ciagle lekarzy pytac?a tak wiem, ze to nie tylko ja:)skoro inne tez tak maja, to moze normalne:)tak jak pisalyscie, to sie da wytrzymac:)
a co do orgazmowania, to ja jak Gaja, sama sobie zakazuje!jakos nie umiem sie wystarczajaco odprezyc i zrelaksowac!nawet ostatnio do Kochania mowilam, ze w ciazy najbardziej mi brakuje dobrego wina, sera i niestety...porzadnego seksu;(
 
dzien dobry:)
w Irlandii tez pochmurno!choc wczoraj popoludniu posiedzielismy na balkonie, bo nawet nas jakies sloneczko obecnoscia uraczylo;)a tak serio, to od tego oslabienia i siedzenia w domu jestem biala jak papier!

Powodzenia na wizytach!dla wszystkich Mamus!lepiej nie bede probowala wymieniac, bo znowu cos nakrece:)

Moja Kruszynka w ostatnia sobote tez miala 440 g, ale jutro ide znowu na obowiazkowa wizyte w szpitalu, wiec zobaczymy, ile takie bobo moze przybrac w ciagu tygodnia?
i dobrze, ze piszecie, ze cos Was kluje i ciagnie, bo mi juz wstyd ciagle lekarzy pytac?a tak wiem, ze to nie tylko ja:)skoro inne tez tak maja, to moze normalne:)tak jak pisalyscie, to sie da wytrzymac:)
a co do orgazmowania, to ja jak Gaja, sama sobie zakazuje!jakos nie umiem sie wystarczajaco odprezyc i zrelaksowac!nawet ostatnio do Kochania mowilam, ze w ciazy najbardziej mi brakuje dobrego wina, sera i niestety...porzadnego seksu;(
oj mi też tego brakuje+piwko,w którym tyg. byłaś jak mała ważyła440.
 
u mnie było słonko...na 2 sekundy i znowu ciemno..ach...
Co do krwi pępowinowej już się nie zastanawiam, pamiętam jak 5 lat temu bardzo się napaliłam a potem jak wczytałam się w szczegóły to piórka mi opadły...teraz już nie biorę tego pod uwagę:tak:


dzien dobry:)
i dobrze, ze piszecie, ze cos Was kluje i ciagnie, bo mi juz wstyd ciagle lekarzy pytac?a tak wiem, ze to nie tylko ja:)skoro inne tez tak maja, to moze normalne:)tak jak pisalyscie, to sie da wytrzymac:)
a co do orgazmowania, to ja jak Gaja, sama sobie zakazuje!jakos nie umiem sie wystarczajaco odprezyc i zrelaksowac!nawet ostatnio do Kochania mowilam, ze w ciazy najbardziej mi brakuje dobrego wina, sera i niestety...porzadnego seksu;(
ja mojemu raczej nie odmawiam:szok:..trzeba mieć choć chwilę relaksu...ale tak jak ty uważam,że w ciaży to już nie to samo co przed...trzeba czekać do października;-):-D:-D:-D ale tego jaki mój B. jest teraz czuły sobie jednak nie będę odmawiać:-D:-D:-D
 
Cześć laseczki!
Za mną ciężka noc. Takie koszmary mi sie śniły że hej. Że komplikacje miałam po cesarce, że dziecko mi chcieli podmienić w szpitalu :szok:a na koniec że teściowa mi sie zwaliła na drug dzień po wyjściu ze szpitala i zaczeła swoje mądrości:wściekła/y:. Takie to realistyczne było że sie przerażona i spocona obudziłam.
Gratuluje udanych wczorajszych wizyt! Ciesze sie że u was wszystko dobrze i dzidzie rosną jak na drożdżach:-). A teraz czekam na wieści z dzisiejszych wizyt!

 
nie przejmuj sie Skrzacie!takie sny w ciazy to chyba normalka:)ja ostatniej nocy poszlam z bratem i siostra do klubu, a dziecko, ze mi przeszkadzalo, zostawilam w wozku pod drzwiami!!!!!!!!tylko torebke z wozka wyjelam, bo dookola bylo pelno pijanych typow, wiec sie balam ,ze mi ukradna!!!!!!!taka ze mnie dobra Mama!jak sie obudzilam, to brzuszek za te sny przepraszalam...
 
nie przejmuj sie Skrzacie!takie sny w ciazy to chyba normalka:)ja ostatniej nocy poszlam z bratem i siostra do klubu, a dziecko, ze mi przeszkadzalo, zostawilam w wozku pod drzwiami!!!!!!!!tylko torebke z wozka wyjelam, bo dookola bylo pelno pijanych typow, wiec sie balam ,ze mi ukradna!!!!!!!taka ze mnie dobra Mama!jak sie obudzilam, to brzuszek za te sny przepraszalam...
wy to humor umiecie poprawić:-D:-D:-D
 
reklama
mówicie o snach mnie sie ostatnio śniło że zostawiłam z kimś dziecko miałam synka,nie wiem gdzieś jechałam z koleżanką a potem płakałm ja chce do mojego dziecka że je zostawiłam że muszę wracać i tak płakałam aż sie obudziłam haha
i często śni mi sie że mój mnie zdradza ale juz sie przyzwyczaiłam bo takie ny swojego czasu miałam co noc a najgorsze w tym to to że one wydaja sie takie realistyczne ;) ale mam nadzieję że nie sprawdza sie w realu hahah :)

ok ja juz wykąpana,umalowana,jeszce tylko mena wyszykować i poprasować spodnie se i bluzkę...jej ale dziś znowu gorąco na dworzu jak wczoraj...no ale niby popołudniu ma padać ........
a jescze mówicie o orgazmie co niby to żle jak ma się orgazm???????????????/ weżcie mnie nie straszcie....bo będe w celibacie do tego czasu aż będzie można hahah :)
 
Do góry