reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam dzis troszke pozniej niz zwykle. Mielismy z rana spotkanie w sprawie naszego mieszkania.
Echh ale bym sie napila tez kawki. Zawsze z rana mnie tak neci. A w pracy jednak nie mam szans na zbozowa, ani bezkofeinowa. Mamy automat senseo i pomimo ze w internecie widze, ze sa pads-y to w sklepie nie moge kupic:-(A zamawiac jedna paczke przez internet, tez sie nie oplaci.
Trzymam kciuki za wasze wizyty. Milego dnia
 
reklama
Witam się dziewczyny!:-)
U mnie od wczorajszego popołudnia nie pada...ale tylko tyle, słońca nie widać...dostaję na głowę w domu:wściekła/y: zaplanowałam już na weekend wyjazd bo oszaleje!!!
kerna czekam na oświadczenie bo po wczorajszej rozmowie z B. on też jest tematem bardzo zainteresowany....ja nadal w szoku...w nocy śniły mi się takie rzeczy, że czuję się jakbym nie spała wcale....
Calineczka zerknęłam na gazetkę no fakt te pieluchy w super cenie i wypatrzyłam jeszcze sudokrem ale ja już kupiłam niestety ten po starej cenie bo w domu używamy go od 7 lat i jak nie ma to właśnie ktoś jest w potrzebie;-)
miłego dnia laski mam nadzieję, że którejś z nas uda się dziś zobaczyć słońce:tak:
 
Witajcie kochane:-):-)

U mnie od rana szaro za oknem, na szczęście nie pada.

Kerna gratuluje wizyty i świetnych wyników

Trixi trzymam kciuki za wizytę

Mam takie pytanie do Was moje miłe, czy czujecie czasami ból krocza, tak jakby rwanie? Mnie wczoraj brzuch trochę ciągnął, w kroczu mnie rwie i zastanawiam się czy to normalne czy biec do gina:eek::eek:
 
Mnie boli ciągle, ale ja tak mam po porodzie córki, ze jak długo stoję, chodzę to boli mocno. Teraz jeszcze jestem tam mega opuchnięta, ale ginka mówi ze to rozrastająca się macica powoduje ucisk ale nie jest to niebezpieczne...myślę, że ból krocza nie jakiś duży ale sporadyczny to normalka u każdej z nas....a może się mylę:confused: w poprzednich ciążach też mnie bolało....
 
Hejos

Ja witam sie przy kawie zbozowej. Wczoraj wieczorem mialam taka ulewe za oknem, ze swiata widac nie bylo - dawno juz tak nie padalo. Ale coz to przy akcjach, ktore dzieja sie na poludniu :-(
Gizelka za Ciebie tez kciuki, za wszystkie inne - ktore maja dzis wizyty tez. Trixi daj znaka - bo Ty chyba rano mialas miec badanie..
Ritka a jak Twoja sprawa z powrotem do szkoly na chwile i z przerwaniem zwolnienia? Uda sie cos zdzialac?

Milego i niemokrego dnia :-)

Dzieki Onionek za pamieć! Postanowiłam jeszcze troche zaczekać, bo w przyszłym tygodniu jestem umówiona z ginem na telefon. Przedstawie mu całą sprawe i zapytam, czy może mi przerwać zwolnienie i na jak krótki okres. Najlepiej dla mnie byłoby wrócić do pracy w ostatnim tygodniu zajeć - wtedy w szkole bedzie luz. A jeśli gin sie nie zgodzi, to poprosze go o przerwanie zwolnienia w czasie wakacji. A jeśli i to sie nie uda, to pal licho ten staż!!!!
Jak widzisz, nabrałam troche dystansu! Najbardziej boje sie, że lekarz medycyny pracy nie da mi pozwolenia na powrót do pracy. Ale to sie okaże!
 
witam i ja :-) a tak mi się fajnie spało i jakiś bezczelny typ obudził mnie dzwonkiem do drzwi.. musimy w końcu założyć domofon... bo co mnie będą budzić!!! i to o 10-tej :-D
kerna moje gratulacje!!! a niunia śliczna!!! :-) i taaaaka duża!!!
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! ale się wczoraj wyryczałam.... najbardziej to dlatego, że już tyle miesięcy w domu siedzę.. potem przyszły obawy, ze z Niunią może być coś nie tak i tym podobne..
co do bóli krocza to tez mam i wydaje mi się to normalne.. czasem mnie tak rwie... ale choć to nie przyjemne, to nie tak strasznie uciążliwe.. bo nie trwa długo..
dziś przynajmniej nie pada, choć nadal chłodno i szaro.. :-(
miłego dnia Piękności!!!
 
U nas znowu leje. Mam dość. Taka pogoda nie nastraja optymistycznie.

Gratuluję dobrych wieści po wizytach i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja muszę czekać jeszcze tydzień.

Co do bólu krocza, to ja od czasu do czasu, ale czuję takie jakby ukłucie. Miałam nawet o to pytać moją ginkę, ale oczywiście sobie zapomniałam.

Widziałam wczoraj ulotkę z rossmana - oprócz pieluszek zainteresował mnie jeszcze krem na rozstępy dax perfecta - mój właśnie mi się kończy, a ten faktycznie jest tanio. Mam zamiar zaopatrzyć się w sudocrem, tylko jakieś małe opakowanie, bo większość moich znajomych odradza sudocrem, polecają linomag (chyba tak się nazywa), chyba, że odparzenia dziecka są faktycznie bardzo duże.
 
reklama
Jestem z powrotem:-)
Wtrace tylko o tych szczepionkach. Każdy ma wolny wybór i jak chce szczepić to niech szczepi, ale warto być świadomym:tak:
Mnie też te artykuły zszokowały, nie spałam po nocach:zawstydzona/y:
Teraz na porodówkę wezmę sobie oswiadczenie, że sięnie zgadzam i takie tam:tak::tak::tak::tak:
No a teraz niusy od gina.
Mała ma 650g, ginka teraz robiła jej połówkowe, posprawdzała wsio, oczka, podniebienie i wszsytko gra. NAdal dziewczynka. Mała wyglada na zadowoloną i jak tak będzie rosła to ponad 3500g do urodzenia będzie:-)
cukier w normie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
na czczo 82
po 1h 135
po2h 123:-):-):-):-)
Szew super trzyma, ale mam zasadowy mocz i musze go zakwasić bo będę łapać infekcje.
anemii nie ma..normalnie jestem uradowana:-):-):-)
Mam super fotkę jej buzi i filmik jak sobie fika:-):-):-)
ale uwaga..dostałam zakaz orgazmowania:sorry2::sorry2::sorry2:czyli jednak nie chodzi tu o sam sex tylko o orgazm, bo wtedy wytwarza się pro...coś tam co moze powodować skurcze.
no to taki szybki skrót, bo jeszcze nalepiłam pierogów i idę wszamać:-):-):-)
Super, gratulacje, jaka duża ta twoja niunia, moja ma tylko 440

Witajcie dziewczynki
Nie było mnie wczoraj, bo mi necik siadł, stąd moja absencja, postaram się ustosunkować do waszych wątków:
jeśli chodzi o szczepionki to jestem zielona, pewnie zaszczepię na wszystko bez względu na kasę- ale po waszych postach muszę to przemyśleć
Co do ciuszków to kieruję się głównie estetyką, jak mi się podoba bluzeczka na 56 to takową kupuję ale oscyluję w rozmiarach 56-68.Apropos wczoraj byłam na szalonych zakupach i słuchajcie odwiedziłam swoje ulubione sklepy (marks&spencer, zara, h&m)ale tylko działy dziecięce, zauważyłam też różnicę w jakości bawełny w różnych sklepach, niestety na te porządne ubranka to trzeba będzie wydać kupę kasy, bo ich jakość jest nieporównywalna.Prać zamierzam , chyba w sierpniu...dzięki za info o Biedronce, tylko muszę zanleźć ten sklep w okolicy.
WWa-wce nieśmiało wygląda słoneczko, ja jeszcze leżę w łóziu, choć śniadanko zjadam o 6:30 razem z mężęm, teraz czas na drugie, w ogóle od jakiegoś tygodnia mam dziki apetyt!
 
Do góry