reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

kerna mogłabym odebrac wyniki dzisiaj ale musiałabym poczekac jeszcze 2 godziny, wrrrr a już miałam dosc po 2 godzinach czekania. Jutro szpital zamknięty, chyba wolne za 1 maja więc pozostaje mi poniedziałek. Przez pierwsze pół godziny unosiło mi się w żołądku, myślałam że nie dam rady ale jakos po tym czasie się uspokoiło i wytrwałam jeszcze 1,5h. Weekend cóż pod znakiem zapytania ale jadę do rodziców więc szybko zleci, nie będę tyle myślec.
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Lilu ja po prostu nie mam opcji na imię dla małej, więc dla zabawy i poprawy humoru nawaliśmy ją Gertruda:-D:-D:-D
Ale co Ty..na głowę aż tak mocno nie upadłam:-D:-D:-D:-D

Mycha dzięki Ci za tego posta....Mam nadzieję, że jużswoje przeszłam i już tylko z górki:tak:
Beti no jasne, kciuki zaciśnięte.
Kasialle no faktycznie, chociaż ja pewnie bm czekała bo chyba zwariowałabym tyle dni nieiwedzy;-)
 
Witam wrzesniowe ciocie :) Wizyta suuper udana !! Kasia ma 30 cm i 700g - maly klopsik.Dziekuje za Wasze kciuki !!! Rozmawialam z ginem o cesarce i ze ja nie chce jej miec 2 tygodnie wczesniej !!! uspokoil mnie ze w jego szpitalu jest to praktykowane tylko i wylacznie w wyjatkowych okolicznosciach.Przesunal mi termin porodu na 1 wrzesnia. Dostalam piekne zdjecie ,odladalismy Kasie znowu w 4D i powiedzial ze teraz juz do konca tak bedziemy ogladac.Szyjka w najlepszym porzadku ,krew i mocz ok.Dostalam zastrzyk z immunoglobulina (mamy konflikt) i nastepna wizyta za 4 tygodnie :) Jestem taka szczesliwa ze mi ulewa ze oknem nie przeszkadza ,ani temperatura +4 :)
Zycze Wam wszystkim takich dobrych wiadomosci i udanych wizyt !!!

Skrzaciku ja tez mam sny tak glupie i nierealne ze szok np. dzisiaj upralam choinke w pralce- a co :)
Toshi witaj w klubie ze skurczami nog - magnez magnez i jeszcze raz magnez !!

Trixi a powiedz mi jak to w de jest z cesarka gdybym chciala cesarke nie naturalny nie ma z tym problemu?? jak tylko zjem obiad to uciekam do apteki po magnez bo chyba zwarjuje
 
beti trzymam kciuki
kerna i trixi gratulacje udanych wizyt i widoku maluszków
A w ogóle to witajcie po małej przerwie jestem już na BB. Czuję się nieżle, tylko szybko się męczę, brzuszek mam juz naprawdę spory, fotki były na wątku brzuszkowym. Ciągle nie znam płci mojego maluszka, aktywnego bardzo, kopie solidnie, ale to akurat sprawia mi ogromną radość! U nas zimno jakos mało wiosennie...
Pozdrawiam Was Brzuchatki :)
 
Kerna, Trixi gratuluje udanych wizyt. Rosna te nasze skarby jak na drozdzach.
Moj wczoraj tez wazyl 700 g.:szok::szok:
Toshi ja sobie moge wybrac cesarke choc nie mam wskazan, ale wybieram porod sn.
U mnie sloneczko i cieplo- NARESZCIE:-):-)
Beti, kciuki zaciśnięte mocno!!!
 
reklama
Beti ja tez trzymam kciukasy !!!!
Toshi ja mam wskazenia zdrowotne do cc ale w Niemczech masz prawo wybrac jaki porod chcesz miec i musisz to powiedziec ginowi to wtedy dostaniesz papiery do podpisania ,ktore bedziesz musiala ze soba wziac do szpitala :)
Kerna gratuluje udanej wizyty !
 
Do góry