reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziewczyny pisalam wczesniej, ze na USG nic nie bylo widac, bylam kilka dni temu i juz byl pecherzyk wielkosci 1cm :) lekarz powiedzial, ze zarodka jeszcze w nim nie ma, ale mam sie nie martwic, na wszystko przyjdzie czas, po prostu owulacja musiala mi sie przesunac i zaszlam w ciaze troche pozniej niz wynika ze wszystkich obliczen :)
edit:
Musze jeszcze dodac, ze bylam na tym 'gorszym' USG, u niego wszystko o wieele gorzej widac, wiec byc moze postep jest juz wiekszy, nawet mozna zobaczyc zarodek. Pamietam, ze znajoma chodzila na to samo USG w ciazy. I kiedy na innym, lepszym, bylo juz wszystko dobrze widac, tydzien pozniej poszla na to 'nasze' USG - lekarz powiedzial, ze slabo cokolwiek widac i najprawdopodobniej jest to tak wczesna ciaza, ze moze ulec samoistnemu poronieniu. Tak wiec nie mam sie o co martwic.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja trochę mniej sie teraz udzielam bo egzamin przede mna i mam teraz odwyk od BB :baffled: Calineczka nie wiem czy juz pisalas ale jaki jest powod twojej cesarki?
Paula a kiedy kolejne usg? i ktory to byl tydzien jak byl tylko pecherzyk?
 
Witam dziewczyny , ja mam znowu takiego lenia....:zawstydzona/y:....musze psprzątać , cos ugotować , ale tak mi sie nie chce...ojjj jeszcze tak nie miałam:-(
 
Ja olewam sprzątanie i gotowanie. Nie mam siły. Właśnie całowałam się z kibelkiem i nie mam ochoty na nic innego jak tylko łóżko.
Małż ma ręce, niech rzuci coś na ruszt.
 
mój tez nie odmówi pomocy , ale go nima...:-(...edukuje sie i jutro tez:-(jak wróci wieczorem to musi cos ciełego zjesc, no i ja tez musze jesc momo mdłości i braku apetytu jestem bardzo szczupła nie moge sobie pofolgowac z jedzeniem:zawstydzona/y:
 
No to magi78 rzeczywiście. Musisz się jakoś zmobilizować. Ja chyba też tak całkiem nie będę leniuchować chociaż na razie leżę z kompem :-)
 
Witam porannie :) Niestety dzisiaj z zalem stwierdzilam ze wiekszosc moich spodni sie nie dopina hmmm....fakt ze zawsze nosilam raczej obcisle spodnie ,ale kurcze to dopiero 8 tydzien !!!! :szok: Czy któras z was tez tak ma ????
 
reklama
Ja miałam 2 cesarki z musu, pewnie czeka mnie trzecia ale jak by się tylko dało,
rodziła bym sn z zewnątrzoponowym. Z tym poród jest fajny i magiczny.
 
Do góry