reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

nie lezy na lozku,je butle z bebikiem i oglada tv:-D
niezle co:tak:
zaczelam 9tc:tak:,mam termin na 3.09

a Ty:-)
no wiesz co właśnie mam z tym problem ,
od owulacji kiedy mogłam zajśc w ciaże minęły 4 tygodnie i tak mi też moja gina powiedziała ze to jest ten tydzień,ale właśnie nie wiem jak to jest ze dodaje sie 2 tygodnie przed zapłodnieniem do całego tego okresu, kompletnie nie wiem jak to liczyć,ostatnia@ miałam 5 grudnia,według kalkulatora terminu porodu wychodzi mi 12 wrzesień możesz mi to wytłumaczyć,niegdy az sie tak tym nie interesowałam ,ale jak tu z wami siedze na forum strasznie mnie to intryguje:-)
 
reklama
Karolina 84 - ja wczoraj po kapieli mialam to samo ,nie dość ze cyce jak balony to jeszcze grube niebieskie zyly .Ale widocznie tak ma być - dla fasolki zniosę wszystko :)
 
no wiesz co właśnie mam z tym problem ,
od owulacji kiedy mogłam zajśc w ciaże minęły 4 tygodnie i tak mi też moja gina powiedziała ze to jest ten tydzień,ale właśnie nie wiem jak to jest ze dodaje sie 2 tygodnie przed zapłodnieniem do całego tego okresu, kompletnie nie wiem jak to liczyć,ostatnia@ miałam 5 grudnia,według kalkulatora terminu porodu wychodzi mi 12 wrzesień możesz mi to wytłumaczyć,niegdy az sie tak tym nie interesowałam ,ale jak tu z wami siedze na forum strasznie mnie to intryguje:-)

generalnie termin porodu gin wylicza przyjmując ze dlugosc cyklu jest mniej wiecej 28 dni do daty ostaniej miesiączki dodaje 7dni i odejmuje 3 miesiące --wiec jakby nie bylo to jest u Ciebie 12 wrzesien:tak:
a przy cyklach mniej wiecej 28 dniowych owulacja powinna byc ok 12-14 dzien

ja ostatnią miesiaczke mialam 27 listopada i owu wg mnie powinnam miec 8 gruudnia i od tego dnia jestem w ciazy:cool2:
 
Karolina 84 - ja wczoraj po kapieli mialam to samo ,nie dość ze cyce jak balony to jeszcze grube niebieskie zyly .Ale widocznie tak ma być - dla fasolki zniosę wszystko :)
oczywiście że dla fasolek zniesiemy wszystko,ja sie tylko zastanawiałam czy w tak wczesnej ciąży to normalne? ale już teraz nie jestem sama;-)
 
generalnie termin porodu gin wylicza przyjmując ze dlugosc cyklu jest mniej wiecej 28 dni do daty ostaniej miesiączki dodaje 7dni i odejmuje 3 miesiące --wiec jakby nie bylo to jest u Ciebie 12 wrzesien:tak:
a przy cyklach mniej wiecej 28 dniowych owulacja powinna byc ok 12-14 dzien

ja ostatnią miesiaczke mialam 27 listopada i owu wg mnie powinnam miec 8 gruudnia i od tego dnia jestem w ciazy:cool2:
boże albo jestem taka tępa albo juz sama nie wiem,no wiec licząc tobie o 8 grudnia no to wychodzi tobie 7 tc,dobrze licze?
 
tak 7 tc od zaplodnienia a 9 tc od ostatniej miesiaczki

dlatego u Ciebie jest 5 tc od zaplodnienia ,a 7tc od ostatniej miesiaczki

i tępa nie jestes,napewno:tak::-)
no rzeczywiście ze ja na to nie wpadłam,ale wstyd:baffled:
no cóż to tak jest jak sie człowiek nigdy tak dokładnie sobie nie obliczał:-)
ale juz jestem poinformowana także wielkie dzięki
 
reklama
Do góry