reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

O, jak ja bym chciała, żeby mi się biust powiększył :-))) od 3 tygodni nie karmię piersią mojego pierworodnego i mój biust wygląda tragicznie! załamka! zawsze miałam małe cycki ale przynajmniej jędrne, a teraz jestem prawie płaska.
Coś ostatnio mam awrrsję do komputera, jak czytam o waszych dolegliwościach to jakoś mi dziwnie, jakbym wcale nie była w ciąży, bo u mnie nic, tylko huśtawki nastrojów, ale tak już mam od pewnego czasu, nie tylko w ciąży, dobija mnie siedzenie w domu:szok:chociaż momentami cieszę się że nie muszę wychodzić na ten mróz tylko siedzę sobie w cieplutkim domku.
 
reklama
O, jak ja bym chciała, żeby mi się biust powiększył :-))) od 3 tygodni nie karmię piersią mojego pierworodnego i mój biust wygląda tragicznie! załamka! zawsze miałam małe cycki ale przynajmniej jędrne, a teraz jestem prawie płaska.
Coś ostatnio mam awrrsję do komputera, jak czytam o waszych dolegliwościach to jakoś mi dziwnie, jakbym wcale nie była w ciąży, bo u mnie nic, tylko huśtawki nastrojów, ale tak już mam od pewnego czasu, nie tylko w ciąży, dobija mnie siedzenie w domu:szok:chociaż momentami cieszę się że nie muszę wychodzić na ten mróz tylko siedzę sobie w cieplutkim domku.


U mnie to samo, przed 1 ciążą miałam 75B fajne jedrniutkie cycuchy, po ciąży zostały dwa flaczki :wściekła/y: Wydaje mi się że to przez to że karmiłam... 1,5 roku:tak: Zauważyłam że koleżanki które zaraz po porodzie przestały karmić zachowały swój rozmiar lub też zostały z większym:tak: a tu....
Co będzie po następnym dziecku??? Mówiłam mojemu mężusiowi że jak wygram w totka to sobie sprawię nowe cycuchy :tak::-):-D


Przy okazji..... witam nowe koleżanki;-):-)
 
Ja to mialam teraz flaczki takie, bo po utracie 40 kilo nadwai najbardziej wlasnie piesi ucierpialy:-(
Teraz chodze i mowie caly czas mezowi ze bede miala balony:-)
Czuje jakby mi ktos tam silikon wstrzyknal...

A jesli chodzi o inne objawy to ja jeszcze tydzien temu mialam nudnosci, a teraz nic. Dziwne troszke..

jak nie musisz na mroz wychodzic to lepiej w domciu siedz:tak:
 
Hej dziewuszki
ledwo żyję od rana mdłości a po obiedzie 1 raz w tej ciąży rozmowa z kibelkiem :wściekła/y:
Najgorsze utrapienie brrrr:wściekła/y:
 
wiecie co tak sobie pomyslalm,ze lada dzien pojawi sie wątek pazdziernik 2010
ale ten czas leci co,dopiero my zaczynalysmy skromnie pisac:tak:

w tv nic nie ma,jakos weny tez nie mam:tak:
 
reklama
współczuje ci bardzo,mimo tego ze teraz nie mam nudności to w poprzedniej ciaży miałam ich nadmiar także wime co to znaczy :-(
ale napewno jutro będzie lepiej;-):-)
 
Do góry