reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Gratuluję udanych wizyt:)
Ja zjadłam 2 miseczki płatków kukurydzianych i tak mnie teraz mdli że nie moge wyrobic. A M. zadzwonił że będzie za 1,5h z pysznymi szaszłykami:(
Dzisiaj nici z zakupów...a tak się napaliłam:( Rano pogoda ładnie się zapowiadała ale na tym się skończyło. Takiej burzy to już dawno nie było. Ehh a wy jeszcze piszecie że cały czerwiec ma być taki? :( w depresje można popaść przez sama pogodę
 
reklama
ale napisałyście stron- szok- na odwyk Was wyślę ;)))

cos tam poczytałam i jak zwykle pozapominałam co miałam odpisać, bo po co zaznaczyc "cytuj" hmmm....

tak trzymałyście kciuki za moją niunie no i prosze po chorobie nie ma sladu :))) chodz w nocy była cała rozpalona...
musze kupić jakis pożądny termometr bo ten co mam mimo iz elektromiczny to jakaś kicha jest... już odlądałam na allegro i jestem decydowana- dla 2 maluszka też się przyda, ale na razie brak kasy iwęc muszę się wstrzymać....
 
Gratuluję udanych wizyt:)
Ja zjadłam 2 miseczki płatków kukurydzianych i tak mnie teraz mdli że nie moge wyrobic. A M. zadzwonił że będzie za 1,5h z pysznymi szaszłykami:(
Dzisiaj nici z zakupów...a tak się napaliłam:( Rano pogoda ładnie się zapowiadała ale na tym się skończyło. Takiej burzy to już dawno nie było. Ehh a wy jeszcze piszecie że cały czerwiec ma być taki? :( w depresje można popaść przez sama pogodę

ja wczoraj na późny wieczór najadłam się lodów i.... zwymiotowałam- oto efekty mojego obżarstwa :((((
 
gosia11 a do kogo do lekarza chodzisz????
Karlina84 no to już wiesz że na pewno córeczka - wam to dobrze bo mi na pewno nie potwierdziła i zapewne następne USG zrobi dopiero w 30 tc :(
No ale mówi się trudno i żyje się dalej ;)
Generalnie jak większość z was podzielam opinię że płeć nie ważna ważne zdrowie dziecka :)

A dziś w ogóle byłam strasznie od rana zmęczona, bo w nocy spać nie mogłam przez burzę, potem od 6 leżałam i czekałam na budzik, wyszykowałam małego, potem w te pędy zakupy, obiad, pozmywać gary itp i jak małż wyszedł do pracy padłam nie wiem kiedy i spałam 1,5 godz. dobrze że mam kochane dzieci i nawet mnie nie zaczepiały :) Ale naprawdę oczu nie mogłam utrzymać
 
Ale duzo piszecie , ciezko nadrobic.
Witam!
Ale zastanawia mnie tak jaki plyn kupicie dla noworotka do kompieli i czy szampon tez?ja mysle o tym ale czy noworodka mozna tym balsamem kampac?
Wiesz ja nie kupuje zadnego plynu ani szamponu, w Niemczech zalecaja tylko odrobine oliwki dodac do wody w ktorej kapie dzieciatko.

tak trzymałyście kciuki za moją niunie no i prosze po chorobie nie ma sladu :))) chodz w nocy była cała rozpalona...
musze kupić jakis pożądny termometr bo ten co mam mimo iz elektromiczny to jakaś kicha jest... już odlądałam na allegro i jestem decydowana- dla 2 maluszka też się przyda, ale na razie brak kasy iwęc muszę się wstrzymać....
Ja tez zmienilam juz 3 termometr teraz kupilam taki do ucha , ktory ma test i ten naprawde dziala!!! sprawdzalam kilka razy mierzac jednoczesnie rteciowym.. Kupilam go za bezcen bo byl przeceniony na 8 € z firmy Medion w Aldi.
 
Gaja - ja chodze prywatnie do Marii Gajewskiej. Chciałam żeby Politowski prowadził mi tą ciaże ale był na urlopie a ja musiałam jak najszybciej więc poszłam do niej. Ginka zrobiła na mnie tak dobre wrażenie że już zostałam na "stałe" i nie żałuje. Super babka!

A co do Trzcianki to tamtejszy szpital kobiety sobie chwalą. Niektóre znajome z Piły chcialy nawet tam rodzić a nie tu na miejscu
 
Ostatnia edycja:
.


Ja tez zmienilam juz 3 termometr teraz kupilam taki do ucha , ktory ma test i ten naprawde dziala!!! sprawdzalam kilka razy mierzac jednoczesnie rteciowym.. Kupilam go za bezcen bo byl przeceniony na 8 € z firmy Medion w Aldi.

no ja juz jestem zdecydowana na ten TERMOMETR AQUA THERM NA PODCZERWIEŃ NOWOŚĆ 10W1 (1020769232) - Aukcje internetowe Allegro
aktualnie mam 2 elektryczne kupione w aptece jeden za 10 drugi za 20 zl i każdy pokazuje inna temp :/ no i troche trwa pomiar...
 
gratki udanych wizyt :)
ja właśnie czekam na mojego mena i coś długo nie wraca ajjjj i potem obiad je zimny....
dziś wpadła moja mama siedziała do 17 potem burza była ajajjaj ja sie tak boję i na dodatek byłam sama...no ale wzięlam się za prasowanie poscieli i układanie reczników w szafie :) no i nie zwracałam na nią uwagi nawet balkon miałam otwarty :) bo tak parno yło :)

no men wrócił :) zabieram się za jedzonko :) ziemniaczki z bigosikiem :)
 
reklama
Dziewczyny doradźcie mi co kupić siostrzenicy męża na roczek?
Zależy nam na czymś ekstra bo mała już chodzi, znaczy drepcze z podpórką i chcemy żeby to było coś takiego co jej sie bardzo przyda i rozwinie dalsze zdolności.

 
Do góry