reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Gaja - ja chodze prywatnie do Marii Gajewskiej. Chciałam żeby Politowski prowadził mi tą ciaże ale był na urlopie a ja musiałam jak najszybciej więc poszłam do niej. Ginka zrobiła na mnie tak dobre wrażenie że już zostałam na "stałe" i nie żałuje. Super babka!

A co do Trzcianki to tamtejszy szpital kobiety sobie chwalą. Niektóre znajome z Piły chcialy nawet tam rodzić a nie tu na miejscu

Ja jeżdżę do Pawłowskiej - Kaletki i też zadowolona jestem bardzo :)
Co do szpitala napiszę tak, że super jest w środku wykończony, dwie sale do porodów itp, położne miłe ale jest tam jeden lakarz (na szczęście już chyba nie jest ordynatorem) i nie swoje pacjentki traktował po chamsku i nie interesował się nimi w ogóle, dlatego obawiam się porodu tutaj i tego że na niego trafię i zacznie mi dosrywać , że czemu do Piły nie szłam jak tam lekarza sobie wybrałam itp bo on tak potrafi.
 
No u mnie też 2 burza była i popadało trochę a moja psina młodsza boi się burzy i tuliła się biedna jak tylko zagrzmiało.
Jakiś z niej boidudek boi sie burzy i petard w sylwestra wyjść z nią po 20 na dwór to masakra zaraz ucieka do domu w popłochu i nawet sie nie załatwi.
Kurcze miałam iść do sklepu a tu pogoda taka,że nie pójdę.Pada cały czas, chodź burzy już nie ma:angry:
Kładę się do łóżka bo plecy mnie bolą, no coś okropnego.
Jeden plus burzy zrobiłam bilans ile trzeba na wyprawke dla Wiktorii jakieś 1300-1500 zł z wózkiem już a potem ok 300-400 zł co miesiąc na bieżące wydatki.
Gratki udanych dzisiejszych wizyt no i kciuki za te w najbliższym czasie.
 
Pysia myślę, że jak będziesz karmić piersią to na początku to będzie mniejsza kwota... zakładając że przed narodzinami dzidzia juz wszystko będzie miała....
 
Ja jeżdżę do Pawłowskiej - Kaletki i też zadowolona jestem bardzo :)
Co do szpitala napiszę tak, że super jest w środku wykończony, dwie sale do porodów itp, położne miłe ale jest tam jeden lakarz (na szczęście już chyba nie jest ordynatorem) i nie swoje pacjentki traktował po chamsku i nie interesował się nimi w ogóle, dlatego obawiam się porodu tutaj i tego że na niego trafię i zacznie mi dosrywać , że czemu do Piły nie szłam jak tam lekarza sobie wybrałam itp bo on tak potrafi.

Gaja w każdym szpitalu trafi się taki typ. Tu w Pile też. Ja osobiście 2 lekarzy nie cierpie. Ale co do samego porodu to ja nie narzekałam, bo zajeli się mna naprawdę super. Sala była pełna lekarzy, pielęgniarek ja już nie wiedziałam kto jest kim. Jedna to mnie trzymała za rękę przez cały poród i dawała mi otuchy. Ale to może tez tak było bo rodziłam w 29tc
 
Hejka Mamuśki!
Chciałam tylko dać znać, że wczoraj dostałam pismo ze szpitala z zaproszeniem na pierwsze zajęcia Szkoły Rodzenia w... poniedziałek! Byłam strasznie zaskoczona bo nie spodziewałam się, że to tak szybko :szok: :szok: :szok:
 
hejka brzuchacze:))
Wiecie co chyba mam zgage!! piecze mnei w gardle....nigdy nie mialam(raz w ciazy jak bylam z corka)mowia jak sie ma zgage w ciazy to dziecku wloski rosna:)i chyba to prawda bo corcia sie urodzila kudlata:))
Alez mam chec na arbuza!!albo truskaweczki ...yhhh no tzreba sie tylko smakiem obyc !!
Ide ogarne kuchnie i ligam przed tv.Milego wieczorku do jutra!!

 
gosia wiem, że w każdym szpitalu taki dupek sie znajdzie, pociesza mnie tylko to że to 2 doby w nim spędzę i do domku :)

Co do arbuza właśnie z 0,5 kg wszamałam i wcześniej też 0,5 kg - mam na niego straszną ochotę, codzień praktycznie jem :) No ale lepsze to niż inne słodkości :)
 
dziewuszki pytanko :)
chodzi mi o ruchy maluszków...ja czuję ale bardzo żadko wieczorem i czasami rano i to nieraz tylko 2 pukniecia słabiutkie nieraz wiecej ... no i zaczynam myslec czy wszystko ok czy mam zacząc się martwić że już 23 tc a ruchy słabe :(
 
reklama
mysia no wiec mamy cos wspolnego niedosc ze bedziemy niebawem mamusiami to mamy to samo zajecie :) takze pracuje z pazurkami i tylko zelowymi :)
 
Do góry