reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hejka

witam nowe mamuski na forum,jak milusio ze nam sie grono powieksza

Kerna,Taka ja udanego wesela

Monia strasznie sie ciesze ze sie uspokoilas,a mowilam ze przyniesiesz dobre wiadomosci
a do glowy gumowy mlotek polecam,ja juz taki mam i czasem glupie pomysly wybijam sobie z glowy
zresztą powiem Ci ze od wczoraj od postu Agamati miejsca sobie znalezc nie moge i jakos tak mi sie wydaje ze mniej kruszka czuje



spadam niedlugo do tesciow
 
reklama
hejka

witam nowe mamuski na forum,jak milusio ze nam sie grono powieksza

Kerna,Taka ja udanego wesela

Monia strasznie sie ciesze ze sie uspokoilas,a mowilam ze przyniesiesz dobre wiadomosci
a do glowy gumowy mlotek polecam,ja juz taki mam i czasem glupie pomysly wybijam sobie z glowy
zresztą powiem Ci ze od wczoraj od postu Agamati miejsca sobie znalezc nie moge i jakos tak mi sie wydaje ze mniej kruszka czuje



spadam niedlugo do tesciow

Dorotko cos w tym mlotku jest-bo przeciez najwiecej w zyciu zalezy od nastawienia...
 
hejka

witam nowe mamuski na forum,jak milusio ze nam sie grono powieksza

Kerna,Taka ja udanego wesela

Monia strasznie sie ciesze ze sie uspokoilas,a mowilam ze przyniesiesz dobre wiadomosci
a do glowy gumowy mlotek polecam,ja juz taki mam i czasem glupie pomysly wybijam sobie z glowy
zresztą powiem Ci ze od wczoraj od postu Agamati miejsca sobie znalezc nie moge i jakos tak mi sie wydaje ze mniej kruszka czuje



spadam niedlugo do tesciow

dorotka dokładnie jest tak w moim przypadku,tak mnie ta wiadomość od agamati zmartwiła że dziś jeszcze myślę o niej :( biedna co musi teraz przechodzić no i też mam schizy że nie czuję już wcale bejbika i takie tam :( oby do soboty do wizyty i mam nadzieję że przyniose dobre wieści :)

ja okrzątnęłam z grubsza chatke,czekam az pralka skończy prać i powiesze na balkon bo jest wiaterek to przewieje no i nie pada a niby miał...no i taka ochote na rosołek mam że już wstawiłam :) ale jeszcze minie sporo czasu aż się zrobi ..... no ale czekam wytrwale :)

przyznaje pustki dziś no ale jak połowa mamusiek na wyjazdach to czego chcieć;)
 
dorotka dokładnie jest tak w moim przypadku,tak mnie ta wiadomość od agamati zmartwiła że dziś jeszcze myślę o niej :( biedna co musi teraz przechodzić no i też mam schizy że nie czuję już wcale bejbika i takie tam :( oby do soboty do wizyty i mam nadzieję że przyniose dobre wieści :)

ja okrzątnęłam z grubsza chatke,czekam az pralka skończy prać i powiesze na balkon bo jest wiaterek to przewieje no i nie pada a niby miał...no i taka ochote na rosołek mam że już wstawiłam :) ale jeszcze minie sporo czasu aż się zrobi ..... no ale czekam wytrwale :)

przyznaje pustki dziś no ale jak połowa mamusiek na wyjazdach to czego chcieć;)

a ja sie dzis nudze bo niby mielismy razem sprzatac ale jakos sie mojemo B odechcialo i chyba sama sie zabiore....nie lubie za dlugo tak siedziec i nic nie robic:(
 
a ja sie dzis nudze bo niby mielismy razem sprzatac ale jakos sie mojemo B odechcialo i chyba sama sie zabiore....nie lubie za dlugo tak siedziec i nic nie robic:(

to masz dobrze :) razem z mężem sprzatacie :) mój to nigdy mi nie pomaga :( wszystko muszę sama robić :(

no i ciekawe czy pranie powiesze na balkon bo idą chmury ahhh żeby przeszły bokiem...

no i od 15minut moje maleństwo puszcza mi wielkie bąble ciut niżej pod pępkiem raz po prawej raz lewej stronie :) wiec na tą chwile jestem pewna że to bejbik :) i troszkę się uspokoiłam no ale zapytam lekarza czemu takie mało aktywnę te moje dziecię :) a taki cwaniak jak przykładam rękę i mówię do niego to cisza :( ah uparciuch za tatusiem na sto procent hehe
 
to masz dobrze :) razem z mężem sprzatacie :) mój to nigdy mi nie pomaga :( wszystko muszę sama robić :(

no i ciekawe czy pranie powiesze na balkon bo idą chmury ahhh żeby przeszły bokiem...

no i od 15minut moje maleństwo puszcza mi wielkie bąble ciut niżej pod pępkiem raz po prawej raz lewej stronie :) wiec na tą chwile jestem pewna że to bejbik :) i troszkę się uspokoiłam no ale zapytam lekarza czemu takie mało aktywnę te moje dziecię :) a taki cwaniak jak przykładam rękę i mówię do niego to cisza :( ah uparciuch za tatusiem na sto procent hehe


haha dobre wiesz w sumie to charakterek juz jakis ma:)

z tym sprzataniem to raczej ja robie,moj B czasem ,ale teraz czesciej mi pomaga bo zle sie czuje ...nawet mi zakupow nie pozwala przyniesc do domu:)
 
Dorotko cos w tym mlotku jest-bo przeciez najwiecej w zyciu zalezy od nastawienia...

no wlasnie tak
jak tylko o tej toxo sie dowiedzialm-koszmar plus czarne scenariusze,1 wizyta u zakaznika panika,po wizycie jeszcze wieksza panika
amnio i wyniki -panika,a szkoda ze mnie nie widzialyscie jak numer po wyniki wykrecalam
tylko praca i corcia sprawialy ze nie myslalam--wtedy prawie normalnie sie zachowywalam
to co przeszla Agamati troszke mnie z tropu z bilo,a juz od poniedzialku tak milo bylo,
ale grunt to glowe uspokoic i znowu bedzie w maire dobrze

dorotka dokładnie jest tak w moim przypadku,tak mnie ta wiadomość od agamati zmartwiła że dziś jeszcze myślę o niej :( biedna co musi teraz przechodzić no i też mam schizy że nie czuję już wcale bejbika i takie tam :( oby do soboty do wizyty i mam nadzieję że przyniose dobre wieści :)

a jakie jak nie dobre nam przyniesiesz

Czy ktos zauwazył, ze Calineczka zmienila avatarek? Sympatyczna buzka.
nom o tym samym pomyslalm i nawet mialam napisac ale zapomnialam
wogole zauwazylam ze po przeczytaniu,jak czegos od razu nie odznacze to nie napisze--tylko nie wiem czy to ciazowe roztargnienie czy poczatki sklerozy
 
mam nadzieje ze ciazowe bo ja tez tak mam-niby wiem co i komu chcialam napisac a potem czarna dziura w glowie...

wiesz ja tez jestem w szoku z tym co sie u agamati stalo,i jeszcze dzis sie dowiedzialam ze znajoma tez stracila dzidzie w 13tc....masakra jakas.

ale wiecie wydaje mi sie ze my faktycznie przez ten internet i forum wiemy wiecej niz normalnie bysmy wiedzialy ,i dlatego tz trzeba sie wziasc w garsc i jeszcze bardziej CENIC co sie ma.
 
reklama
ja se właśnie zjadłam rosołek i kopytka :) taki póżny obiadek bo śniadanko było o 12 :) pranko schnie na balkonie a ja co chwilę puszczam żurawia czy nie zaczyna padac heh.... moja dzidzia ucichła ale za to teraz strasznie mnie ciągnie po lewej stronie ...no tak ze nie mogłam wstać z łóżka.....
 
Do góry