reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Cześć dziewczyny ja też wpadam na chwileczkę bo zaraz wyjeżdżam ale muszę się pochwalić byłam na wizycie u lekarza i z moim dzidziusiem wszystko ok tzn. serduszko itd wszystko pracuje :-)prawidłowo . Maluszek waży 390 gram i jest chłopczykiem na 100 % :-)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu ;-)
 
reklama
Witam! Dołączam się do wrześniowych mam :-) Jestem tutaj nowa i mam nadzieję, że miło spędzę czas oczekiwania na pierwszego dzidziusia! Gratuluję koleżankom i pozdrawiam cieplutko (mimo tej paskudnej pogody)! :-)

Marzena
 
Hejka z rana:)

Dorotko-nie czuje jeszcze czkawki ,ale za to ciagle czuje jak sie niunia obraca i robi fikolki:)miodzio...

Taka_ja-a my za tydzien sie bawimy na weselu:)Tez posiedze i pojem sobie bo z tym lozyskiem to tylko przytulance...

Marbus-witaj i pisz z nami ,o tak milutko nam plynie czas na wspolnych rozmowach...
 
Witajcie kochane. Jestem na forum nowa, nie dorobiłam się jeszsze suwaczka ale to kwestia rozpoznania sie w temacie. Jestem w 21 tc:-D, mam już 3,5 letniego syna Borysa i doświadczenie z twardniejącym brzuszkiem:-(. W pierwszej ciąży leżałam w szpitalu z tego powodu, teraz staram się oszczędzać ale chyba bez polegiwania się nie obędzie. Widocznie taki urok moich ciąż;-)
 
Witajcie kochane. Jestem na forum nowa, nie dorobiłam się jeszsze suwaczka ale to kwestia rozpoznania sie w temacie. Jestem w 21 tc:-D, mam już 3,5 letniego syna Borysa i doświadczenie z twardniejącym brzuszkiem:-(. W pierwszej ciąży leżałam w szpitalu z tego powodu, teraz staram się oszczędzać ale chyba bez polegiwania się nie obędzie. Widocznie taki urok moich ciąż;-)

witaj-a mozna spytac z jakiego powodu ci twardnial brzuszek?
 
witam się i ja :)
u nas pogoda jak narazie ładna ale nie przeszkadza mi nawet deszcz bo nie ruszam sie dziś z domku :)
miałam piękny sen sniło mi sie że miałam pięknego synka :) he miał juz chyba z pół roku :) ale był taki słodki.......
olcia ja cie rozumiem ja też tesknię za moja siostrzenica cały czas o niej myślę jak tam czas płynie w tym autokarze ..pewnie na 18 tam dojadą.....

witam serdecznie nowe mamuski :) no coraz wiecej nas sie robi...
co do czkawek ja nie czuję nic wogóle ostatnio bardzo mało puszczają mi bąbelki w brzuchu i zastanawiam sie czy to bejbik i juz schizuję :( wizyta dopiero za tydzień ............
olgga gratki udanej wizyty i zdrowego synka :)

ja mam dzis lenia spałam prawie 12 godz i dalej mnie muli,nie wiem jakos mnie dziś pobolewa brzuch i nie wiem czy to dobrze...
 
Narzuciłam sobie zbyt szybkie tempo, wyjazdy nad jezioro, opalanie, noszenie ciężkich siat itp. W 24 tc szyjka mi się skróciła i do końca musiłam leżeć:-( Teraz staram się oszczędzać ale ciężko jest z tym przy małym dzecku;-)Na razie obywa się bez leków, gdy twardnieje odpoczywam i biorę magnez. 11 maja mam wizyte zobaczymy co mój gin na to.
 
Witam już prawie południowo. Ja ostatnio mam problemy ze spaniem, dzisiaj od 5 już nie mogłam spać, a na dodatek gardło mnie pobolewa cały czas.
Ja jeszcze nie czuję ruchów i naprawdę zaczynam się martwić jak tak was czytam i piszecie jak to dzidziusie skaczą wam w brzuszkach ;(
Pogoda u mnie potworna, zimno i pada deszcz. Nie wiem czy dzisiaj gdzieś się wogóle ruszę z domu. Nie wydaje mi się...
Miłej soboty i słoneczka trochę.
 
reklama
Do góry