reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Cześć dziewczyny ja też wpadam na chwileczkę bo zaraz wyjeżdżam ale muszę się pochwalić byłam na wizycie u lekarza i z moim dzidziusiem wszystko ok tzn. serduszko itd wszystko pracuje :-)prawidłowo . Maluszek waży 390 gram i jest chłopczykiem na 100 % :-)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu ;-)
 
reklama
Witam! Dołączam się do wrześniowych mam :-) Jestem tutaj nowa i mam nadzieję, że miło spędzę czas oczekiwania na pierwszego dzidziusia! Gratuluję koleżankom i pozdrawiam cieplutko (mimo tej paskudnej pogody)! :-)

Marzena
 
Hejka z rana:)

Dorotko-nie czuje jeszcze czkawki ,ale za to ciagle czuje jak sie niunia obraca i robi fikolki:)miodzio...

Taka_ja-a my za tydzien sie bawimy na weselu:)Tez posiedze i pojem sobie bo z tym lozyskiem to tylko przytulance...

Marbus-witaj i pisz z nami ,o tak milutko nam plynie czas na wspolnych rozmowach...
 
Witajcie kochane. Jestem na forum nowa, nie dorobiłam się jeszsze suwaczka ale to kwestia rozpoznania sie w temacie. Jestem w 21 tc:-D, mam już 3,5 letniego syna Borysa i doświadczenie z twardniejącym brzuszkiem:-(. W pierwszej ciąży leżałam w szpitalu z tego powodu, teraz staram się oszczędzać ale chyba bez polegiwania się nie obędzie. Widocznie taki urok moich ciąż;-)
 
Witajcie kochane. Jestem na forum nowa, nie dorobiłam się jeszsze suwaczka ale to kwestia rozpoznania sie w temacie. Jestem w 21 tc:-D, mam już 3,5 letniego syna Borysa i doświadczenie z twardniejącym brzuszkiem:-(. W pierwszej ciąży leżałam w szpitalu z tego powodu, teraz staram się oszczędzać ale chyba bez polegiwania się nie obędzie. Widocznie taki urok moich ciąż;-)

witaj-a mozna spytac z jakiego powodu ci twardnial brzuszek?
 
witam się i ja :)
u nas pogoda jak narazie ładna ale nie przeszkadza mi nawet deszcz bo nie ruszam sie dziś z domku :)
miałam piękny sen sniło mi sie że miałam pięknego synka :) he miał juz chyba z pół roku :) ale był taki słodki.......
olcia ja cie rozumiem ja też tesknię za moja siostrzenica cały czas o niej myślę jak tam czas płynie w tym autokarze ..pewnie na 18 tam dojadą.....

witam serdecznie nowe mamuski :) no coraz wiecej nas sie robi...
co do czkawek ja nie czuję nic wogóle ostatnio bardzo mało puszczają mi bąbelki w brzuchu i zastanawiam sie czy to bejbik i juz schizuję :( wizyta dopiero za tydzień ............
olgga gratki udanej wizyty i zdrowego synka :)

ja mam dzis lenia spałam prawie 12 godz i dalej mnie muli,nie wiem jakos mnie dziś pobolewa brzuch i nie wiem czy to dobrze...
 
Narzuciłam sobie zbyt szybkie tempo, wyjazdy nad jezioro, opalanie, noszenie ciężkich siat itp. W 24 tc szyjka mi się skróciła i do końca musiłam leżeć:-( Teraz staram się oszczędzać ale ciężko jest z tym przy małym dzecku;-)Na razie obywa się bez leków, gdy twardnieje odpoczywam i biorę magnez. 11 maja mam wizyte zobaczymy co mój gin na to.
 
Witam już prawie południowo. Ja ostatnio mam problemy ze spaniem, dzisiaj od 5 już nie mogłam spać, a na dodatek gardło mnie pobolewa cały czas.
Ja jeszcze nie czuję ruchów i naprawdę zaczynam się martwić jak tak was czytam i piszecie jak to dzidziusie skaczą wam w brzuszkach ;(
Pogoda u mnie potworna, zimno i pada deszcz. Nie wiem czy dzisiaj gdzieś się wogóle ruszę z domu. Nie wydaje mi się...
Miłej soboty i słoneczka trochę.
 
reklama
Do góry