reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam dziewczyny.

Pewnie mnie już nie pamiętacie, bo dawno już nie pisałam.
Moja Zuzia ma jakiś wczesny bunt 2-latka. Bije, krzyczy, nawet mnie dziś ugryzła ze złości, wymuszaczka z niej straszna. Bardzo malutko je :( Pyskuje, nie słucha się, ucieka... ufff, ale się naskarżyłam na dziecko ;)
 
reklama
Ja również życzę wszystkim mamo wszystkiego najlepszego radosci i duzo slodkich buziakow w tym dniu od swoich dzieciaczkow :)
 
WItajcie, muszę sie pochwalic jaki prezent dostalam od Alicji na dzien matki. Siedzimy wczoraj w ogrodzie ja czytam gazete, ona sie bawi i nagle mówi sama z siebie : "kocham Cię mamusiu!" - zamarlam! Mówie Wam, ale radość!
 
Witam
Scarlet ja Ciebie pamiętam, a moja Milusia jest dosłownie taka sama, szczypie, gryzie krzyczy, ucieka uderza z główki, nie wiem skąd w Niej tyle złości ale wiadomo jak na NIą patrzę istny aniołek. Myślę,że jestem za mało konsekwentna bo tylko mnie tak torturuje, wie, że może mi wejść na głowę. Zuziu gratuluję. Moja MIli mało mówi, ale może się doczekam takich słów, pewno też zamrę ze szczęścia. I ja się przyłączam do życzeń spóźnione ale szczere Życzę dużo cierpliwości bo to chyba najabradziej potrzebne w wychowaniu naszych małych pociech.
 
Witajcie Mamusie! :-) Meldujemy się po remoncie, w niezwykle upalny dzień:-).
Gorąco jest niesamowicie, ledwo dajemy radę. Wychodzimy tylko z rana albo po wieczór. Za to w ciągu dnia już brakuje mi pomysłów na zabawy z małym buntownikiem;-). Wszystko jest tylko chwilkę. Zaczyna się też trochę stawiać przy drzemce do południa ale póki co jeszcze udaje mi się zagonić do spania:-p. Zębolki "3" i "5" nadal w drodze.
Buziole dla Was!:-)
 
reklama
Do góry