reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Mateuszku wszystkiego naj:-)

My mamy obecnie katarek i zwalczamy go mascia majerankowa, smarujemy ja pod noskiem;-)
To sprawdzony sposob u nas w rodzinie;-)
tez slyszalam,ze masc jest dopra pod nosek,ale jakos tutaj pewnie jej nie znajde.. a przyznam,ze nawet nie szukalam :/ ale jeszcze 3 tyg i sie opkupie w Pl aptekach haha :)
 
reklama
Wracamy a tu na nas czekają same zmiany
36_20_2.gif

Z zimy na jesień przeskoczyliśmy bo śnieg zginął przez noc a teraz wieje i leje.... brrrrr już nie wiem co gorsze
Forum ledwo poznałam, ale zmiany chyba na lepsze tylko przyzwyczaić się muszę.
A w domu mam poligon wojskowy - mąż parę dni sam i domu poznać nie mogę:wściekła/y: Na pytanie co przygotował na nasz powrót usłyszałam "Bałagan" i niestety mówił prawdę.

No i widzę że maluszki się pochorowały a więc dużo zdrówka wszystkim chorowitkom

Mateuszku dla ciebie wszystkiego dobrego i też rośnij zdrowo

a poza tym chyba mam skrzywienie zawodowe ale jak czytam co wam lekarze piszą na receptach za leki dla maluchów to mi kiszki skręca....
36_20_4.gif

Wielkie dzięki za wszystkie kciukasy i życzenia zdrowia bo poskutkowały. Gorączka jak się nagle pojawiła tak i szybko przeszła (chyba zęby ). Żadnych innych objawów nie było, ale że przez tą gorączkę miał bardzo szybkie tętno a serduszko osłabione to go zostawili by obserwować saturację i przy okazji porobić badania. No i gdyby nie te ASD II to miałabym okaz zdrowia :-)
 
enka
85.gif
jak najbardziej plus ewentualnie polecana już maść majerankowa pod nosek, przy mocno wodnistym i uciążliwym - Nasivin Soft, przy gęstym - Euphorbium. W obu przypadkach sprawdzają się też inchalacje z soli fizjologicznej lub domowy sposób: w pomieszczeniu gdzie śpi dziecko ustawić miskę z gorącą (parującą) wodą z dodatkiem 2-3 kropli Olbas Oil lub Inhalolu. Dużo poić i jeśli nie ma przeciwskazań typu uczulenie włączyć Vit.C ( Cebion, Juvit C ) lub w postaci naturalnej - soczki np jabłkowy.

Życzymy zdrówka!!!
 
Ostatnia edycja:
enka
85.gif
jak najbardziej plus ewentualnie polecana już maść majerankowa pod nosek, przy mocno wodnistym i uciążliwym - Nasivin Soft, przy gęstym - Euphorbium. W obu przypadkach sprawdzają się też inchalacje z soli fizjologicznej lub domowy sposób: w pomieszczeniu gdzie śpi dziecko ustawić miskę z gorącą (parującą) wodą z dodatkiem 2-3 kropli Olbas Oil lub Inhalolu. Dużo poić i jeśli nie ma przeciwskazań typu uczulenie włączyć Vit.C ( Cebion, Juvit C ) lub w postaci naturalnej - soczki np jabłkowy.

Życzymy zdrówka!!!

Dzieki wielkie Mulatka :)
 
reklama
Wracamy a tu na nas czekają same zmiany
36_20_2.gif

Z zimy na jesień przeskoczyliśmy bo śnieg zginął przez noc a teraz wieje i leje.... brrrrr już nie wiem co gorsze
Forum ledwo poznałam, ale zmiany chyba na lepsze tylko przyzwyczaić się muszę.
A w domu mam poligon wojskowy - mąż parę dni sam i domu poznać nie mogę:wściekła/y: Na pytanie co przygotował na nasz powrót usłyszałam "Bałagan" i niestety mówił prawdę.

No i widzę że maluszki się pochorowały a więc dużo zdrówka wszystkim chorowitkom

Mateuszku dla ciebie wszystkiego dobrego i też rośnij zdrowo

a poza tym chyba mam skrzywienie zawodowe ale jak czytam co wam lekarze piszą na receptach za leki dla maluchów to mi kiszki skręca....
36_20_4.gif

Wielkie dzięki za wszystkie kciukasy i życzenia zdrowia bo poskutkowały. Gorączka jak się nagle pojawiła tak i szybko przeszła (chyba zęby ). Żadnych innych objawów nie było, ale że przez tą gorączkę miał bardzo szybkie tętno a serduszko osłabione to go zostawili by obserwować saturację i przy okazji porobić badania. No i gdyby nie te ASD II to miałabym okaz zdrowia :-)
No super,ze juz w domku i ,ze juz jestes z nami :)

A moj maz za to ostatnio .. haha ...poszlam do fryzjera ,wracam, po 2 godz.. a moj maz, wysprzatalem cala kuchnie ! Mozna ? a Ty nie masz czasu nigdy :) hyahahaha Ja mowie"nie zawsze nie mam czasu,czasami nie mam checi" hehehe a tak poza tym.. to sprzatna cala kuchnie...oprocz zlewu,kuchenki, poprzestawial mi wszyskie przyprawy,kawe herabte cukier.. talerze zle poukladal... i tak wszystko musialam zrobic sama hehehe
takze tak czy siak..czy popsrzataja czy nie i tak trza poprawiac :)
 
Do góry