reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
i powiedzcie gdzie jest ten co ma czuwać nad nami z góry, sory ale juz dawno przestałam w niego wierzyć , może kogoś urażę ale kiedy słyszę ,że umieraja tak młode osoby i jeszcze zostawiają dzieci to nie moge uwierzyć ,że ktos TAM jest
 
szyszunka Matko co za tragedia:-(tule Cie...

dzieki dziewczyny:*
Lekarz powiedzial ze jak Oli nadal bedzie zwracal, mial biegunke i jak jeszcze dojdzie bol ucha to koniecznie na badania:-(ale poki co mysle ze na szczescie nie jest tak zle,poniewaz syneczek juz nie zwraca twu twu;-)jejku zeby jutro tez bylo lepiej:tak:
 
Ja sie ciesze ze sie porod szczesliwie udal dzis mi opowiadala kolezanka o swojej sasiadce malutka szczuplutka dziewczyna kolo 30 lat w ciazy byla brzuch spory wypiety do przodu dziecko ponad 4 kg a ona strasznie waziutka nikt jej nie chcial zrobic cesarki a miala wskazania bo jakies zrosty miala czy cos i rodzila sama zaraz po porodzie krwotoku dostala i zmarla przy porodzie ponoc wolala swoja mame (ktora zmarla jakis czas temu) no i chyba ja mama zabrala do siebie ... a 6 dni po porodzie zmarlo dziecko i tez bylo w " srodku "z nim w porzadku nawet szpital chcial serce do preszczpu zostawic najprawdopodobniej dziecko zmarlo tez przez ciezki porod. A w domu zostawila 2 dzieci kolo 10 lat... ojciec teraz sie sadzi juz 3 rok z tym szpitalem i na razie bez skutku
 
liviiia ja nie moge czytacz o takich sprawach:-(brak slow na lekarzy:wściekła/y::wściekła/y:dlaczego takiego tragedie sie wogole zdarzaja??????????????????dlaczego tak jest na tym swiecie:-(
 
Ja przepraszam że tak napisałam, zapomniałam o smutnym wątku, ale nie miałam komu się wyżalić, i ta niesprawiedliwość.........
już przerzucam swój wątek....

a u nas chyba dalej katarek, rano charczy, zapsikałam i ściągnęłam ociupinkę, nie wiem czy to nowy się zaraz po poprzednim zaczął, czy stary sie jeszcze katar nie skończył, ale bez przesady 3 tydzień??
Poza tym ok.
 
Ostatnia edycja:
ja nic nie wiedzialam o takim watku :-( nigdy nie mam czasu szukac i sprawdzac nowe watki tylko ta stronke sobie zapisuje ale obiecuje ze sie poprawie ;-):tak: Princi wybacz :sorry:
 
reklama
Do góry