reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Ta stronka mi przypomina jak w ciazy co tydzien czytalam co tam sie z dzidzia dzieje nowego :-)

A mnie dzis cos w podbrzuszu boli :-( tak gdzies na szwie i nie jest to bol jak na okres tylko takie klucie i czasem tam mocno ze az sie zginam nie wiem co sie dzieje :confused2:

Dzis ladna pogoda swieci sloneczko tylko troche zimny wiatr ale bylismy na dworku ponad 2 godz i Misio spal jak suselek :tak:
 
Mty bylismy godz na spacerze, bo strasznie wieje zimny wiatr! brrr :no:
I na spacerze spala godz i pozniej w domku jeszcze 2 :-) a teraz sobie lezy i patrzy na Natalke jak sie bawi :-D
 
Moje dziecko dziś dostłownie pękało ze śmiechu jak starsza Amelcia się przed nim wydurniała! Ja kurde się pochorowałam ciut, boli mnie gardło, byłam u lekarki, ale osłuchowo czysto wiec domowe i ziołowe sposoby pozostają.

Dzieczyny rzucam na ogólnym pytanie, bo tu więcej osób czyta, czy wy dostajecie terminowo i przede wszystkim 100% zasiłku macierzyńskiego??
Ja dziś dostałam przelew ale jest to kwota o 1/4 mniejsza niż zarabiałam!!!, do tej pory ze względu na zwolnienia przychodziły mi różne sumy, nie wiem czy coś moja ksiegowa popierniczyła, a do zusu wiecznie dodzwonić się nie mogą, albo mnie gdzies przełaczają.....
 
Mi jak do tej pory przychodzi tak jak przychodzilo 100% .Na dniach sie spodziewam nastepnego wiec zobacze . A nie wiecie czy na macierzynskim moga juz zwolnic z pracy ??? A konkretnie nie przedluzyc umowy??? Bo mi sie konczy umowa za tydzien i zastanawiam sie co ze mna czy po prostu bedzie zus macierzynski placil a ja bede bez pracy czy mi musza jeszcze przedluzyc???
 
ja też mam problem z macierzyńskim , okazało się ,że nie wlicza mi się do niego premia prowizyjna a ona stanowiła połowę mojej pensji , wiec mozesz sobie Szyszunka wyobrazić jak mnie załatwili

oj Liiiviiia tego nie wiem
 
reklama
ja wyliczam na necie i wychodzi mi ok 60zł więcej, przy mojej mizernej pensji (628zł btrutto) nie daruję nawet 5 złotych.
Pani przez telefon z zusu tłumaczy mi jakieś farmazony, chyba napisze pismo do dyrektora.
 
Do góry