reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A ja cały czas schizuję, ze mój maluch charczy i chrapie, wyciągnęłam dwie koziska z nosa, teraz sapie trochę, ale sama już nie wiem...no i boli mnie gardło i krtań:(

U nas tez dalej charczenie a pisalam juz o tym x czas temu bedzie jakis 6 tydzien ale dalam juz spokoj skoro tyle lekarzy powiedzialo ze tak jest i koniec. Katarku juz nie ma ale dalej slysze to charczenie chociaz powiem ze juz mniej niz dawniej.
 
reklama
Moje dziecko wlasnie zasikalo pol pokoju :-D zawsze jak mu zdejme pieluszke to musi sikac :-) ale dzis to juz wyczynowo caly moj brzuch sciana nad nim poduszka buzia bluzeczka :-D bo jakos mu sie tak w gore siknelo ;-) Dziwi mnie tylko ze po nocy leciutka pielucha tak jakby tylko z raz nasiusial za to w ciagu dnia sam pamper z 5 kilo wazy przy kazdej zmianie :-)
 
Jupiii:))) Przyszła mi dziś chusta do noszenia mojego małego żbika:) Ale fajowa sprawa, no i co najważniejsze Alicji się też podoba:rofl2::rofl2::rofl2:
A tak w ogóle to cześć dziewczynki:)
 
Princi no lwasnie my musimy jak najszybciej zalatwic paszport dla Adrianka ale kurna czasu nie ma:wściekła/y:

Dziewczyny modlcie sie zeby moj synek mial grype, zwykla grype;-)bo sa inne podejrzenia, nie chce o tym myslec:szok::-:)-(
 
hej laseczki :):-D:-D:-D:-D
no nasz paszport czeka juz na odbior. Co prawda taki na rok ale spokojnie na święta jedziemy do Polski...szybko to poszlo na szczęście bo stresowalam sie troche tym paszportem.
A u nas dzisiaj noc jak marzenie. Julka usnela po 21 i spała do 5...potem cyc i spanie do 9. Czuje się rewelacyjnie.:tak::tak::tak: Chociaz pogoda i paskudne ciusnienie i wiatrzycho sprawiaja że troszke mnie boli głowa...kawa mi sie marzy!!!
 
oli ja sie modle,zeby to tylko mala grypeczka byla ;-)
Makta a ile Wam to zajelo czasu z tym paszportem ? Bo ja wlasnie maila wyslalam do nich o spotkanie...:sorry:
 
reklama
Do góry