reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ja też się witam dziś wyspana :-)
Wczoraj była u nas położna, uczyła nas kąpać i pielęgnować malucha i dziś obudziłam się rano przerażona, jak ja sobie dam radę. Czasem wydaje mi się, że wszystko będzie ok, a czasem, jak dziś, jestem skrajnie przerażona :szok: i pytam męża czy nie dałoby się tego wszystkiego jeszcze odwołać :-D
A z samego rańca przyjechał dziś kurier z wózkiem, poskładałam i wrzuciłam fotki w wątku "Zakupy dla dzidziusia i mamy", i już mi trochę ten strach przeszedł.:sorry2:
Czasem to mi się wydaje, że my dziewczyny mamy za dużo czasu na myślenie i wymyślamy sobie sztuczne problemy. Tzn. nie wiem jak wy, ale ja na pewno. A przecież wszystko będzie dobrze, tyle kobiet już przez to przeszło, że i my na pewno damy radę, no nie?:cool2:
 
reklama
ROMCIA fajnie że sie odezwałaś własnie ostatnio o tobie myślałam czy już urodziłaś chciałam nawet napisać na forum wiadomośc ale zapomnialam jaki miałaś nick:zawstydzona/y:

u nas pogoda nieciekawa pochmurno i mżawka pada:-(a my ostatnio z mężem doszliśmy do wwniosku że obniżył mi sie brzuszek moge wsadzić dłoń pod piersi:tak:chyba dzisiaj wypije pierwsza herbatke z liści malin jutro zaczyna mi sie 36 tydzień tzn.skończone 35 tygodni aaaa i co rano mąż musi masować mi biodra bo tak bola od spania na bokach;-)ja już chce na brzuchu spać:-D:-D:-D
 
Witam i ja!!!
Ja dziś od 7:00 na nogach a od 6:00 nie śpię bo jakiemuś deb...wi zachciało się trzepać dywany z samego rana. Byłam u dentysty i na szczęście nie ma zapalenia, zab nie boli wiec mozemy poczekaz z leczeniem do porodu:tak:
Wiesiolek juz lykam, ale herbaty z lisci malin nie moge nigdzie dostac, dzis pojde do sklepu zielarskiego bo mieli przywiesc, mam nadzieje ze bedzie...
 
a ja jak zwykle nie śpię od 4 ... maleństwo szaleje w brzuszku spać nie daje, wszystko mnie boli, puchnę, nogi spuchnięte, buzia spuchnięta i tak się zrobiło dziwnie ze mną w przeciągu 2-3 dni ... ehhh
dom pełen ludzi mam gości z UK ... siostra z rodzinką ... także mało mnie tu będzie ... zaglądam tylko od czasu do czasu sprawdzić czy któraś się przypadkiem nie rozpakowała :tak:
 
Witam :-D

Makta dzieki za nazwe ;-) Ja wczoraj cos znalazlam na necie, ale to chyba lacinska... albo nie wiem... A to sa kapsulki do lykania czy jak ? ten olej..:confused:

Romcia super ,ze wszystko dobrze !trzymajcie sie tam w tym trojpaku :tak:

A ja dzis zawalona noc... do tej pory o niej tylko czytalam ehehe...:sorry:
 
I ja dziś czuję coś czego nie umiałam określić ale czytając posty już wiem to niepokój jakieś takie poddenerwowanie.
Niby wszystko ok a nic nie jest ok.Mam nadzieję ,że przejdzie.To na pewno wina ciśnienia (tak sobie tłumaczmy).
 
Romcia fajnie ze zawitalas!!! OOOO i jeszcze w trojpaku, nono, juz wkrotce, juz niedlugo coraz blizej;-)powodzenia

Dziewczyny Wy tak ciagle o tych lisciach z malin i jakis wiesiolkach, nigdy o czyms takim nie slyszalam:szok:ale wy tak ostro pijecie wiec i ja zaczynam panikowac i musze do was dolaczyc, tylko czy w tej Belgii kupie cos takiego:confused::confused::confused:
 
_oli_ no ja dzis ide na poszukiwania u nas... ehehe zobaczymy czy ja znajde :-D

Tez nigdy wczesniej o tym nie slyszalam i powiem szczerze, nie jestem zbyt przekonana co do tego oleju z wiesiolka..:dry: A herbatke spx.. Jestem wielbicielka herbat...:tak:
 
reklama
Princi no to w takim razie zycze zeby udalo Ci sie kupic:tak:moze tak bys dla mnie tez kupila:-p:confused::tak::-D

Ja tego wiesiolka czy cos takiego nie bede nawet szukac, bo nie wiem nawet o co pytac:sorry2::-pa moze to byc np herbata malinowa??,czy musi byc jakas specjalna z lisci:confused:
 
Do góry