reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

I ja dziś czuję coś czego nie umiałam określić ale czytając posty już wiem to niepokój jakieś takie poddenerwowanie.
Niby wszystko ok a nic nie jest ok.Mam nadzieję ,że przejdzie.To na pewno wina ciśnienia (tak sobie tłumaczmy).
Też dziś kiepsko się z rana czułam. To chyba ciśnienie, po jednym paracetamolu mi przeszło.
Kurcze pięty mam w strasznym stanie :dry: próbowałam coś z nimi zrobić pumeksem ale nie daję rady - brzuch mnie ogranicza. Z resztą taka gimnastyka w wannie, jeszcze bym się utopiła. Zaraz podejmę próbę nr.2.
Chłopak u matki, pomaga jej wytępić gryzonie z domu. Ja dziś postanowiłam porobić trochę koło siebie i posprzątać.:blink:
Chyba pora na jakiś obiadek bo mi burczy w brzuszku. :-p
Oli: Musi być z liści bo to liście mają właśnie to fajne działanie. A za duża ilość herbaty z samych malin może Ci co najwyżej ciśnienie podnieść.
 
reklama
Hej dziewczynki, ja dziś też dość wyspana, dokuczająmi tylko te moje nogi, wyziębiłam je na balkonie, w rezultacie czego usnęłam, zmarzłam tak, ze się w łóżku dogrzać nie mogłam:) ale za to się wyspałam
byłam też nidawno u ginekologa, wkurzyłam sie na babki w rejestracji,bo w związku z jutrzejszym świętem dziś nie pobierają zadnych wymazów, więc posiew na tego paciorkowca będę robiła dopiero w poniedziałek............
co do mego stanu, to głowka jeszcze lekko balansuje, ale już jest prawie przyparta, szyjka jeszcze dość długa, ale już rozwarcie na ciasny palec, wiec chyba się powoli coś szykuje, niby mój gin twierdzi, ze wytrzymam jeszcze ze 2 a nawet może i 3 tyg, ale ja jakoś nie wierzę
w związku z tym, że tak się ciężko i dziwnie czuję mam dylemat, mój mąż prowadzi szkolenia 150km od lublina, za łądne pieniążki, i szykuje mu się ich jeszcze kilka na spólkę z inną kobietką, nie wiem więc czy puszczać go za tydzień w piątek, czy nie, boję się, ze jak sie coś wydarzy, to on ma ok 2.5 godziny drogi.......z drugiej strony jak nie pojedzie teraz, to od 18września byłoby kilka w każdy piątek.......zastanawiam sie, ale jakby pojechał to chyba z tego stesu sama zacznę rodzić............
no nic, zmykam dalej prasować ciuszki, bo już stertę poprasowałam, ale sporo jeszcze zostało, no a musze nacieszyć się nowym żelazkiem Tefala :) z fulbajerami:)
(a tak na marginesie czaicie, w media markcie żelazko kosztuje 445zł, a ja w lublinie przez i-market zamówiłam i mam za 340zł:))
 
_oli_ jasne,ze ci kupie.. wysle mailem :-D
dziekuje Ci dobra kobieto:-D:-D;-):rofl:

Oli: Musi być z liści bo to liście mają właśnie to fajne działanie. A za duża ilość herbaty z samych malin może Ci co najwyżej ciśnienie podnieść.
hmmm w takim razie i ja zaczynam akcje poszukiwanie:tak:

szyszunka no tak jest, ceny bywaja rozne...
milego prasowania, takim dobrym zelazkiem to sie az chce to robic:tak:;-)

dobra uciekam goscie pod domem
 
No, ja już po wizycie:sorry2: Lekarz się za bardzo moim narzekaniem nie przejął:sorry2: Skierowanie do szpitala na poniedziałek mam już w łapce, ale według gina jeszcze tydzień mnie tam chce przetrzymać zanim się za coś weźmiemy - no chyba że zacznie się wszystko wcześniej:szok:
Oczywiście żeby nie było za różowo to mi się grzybica przyplatała jakaś, grrrrrrrr.... No ale jak sobie człowiek musi dzień w dzień luteinę dowcipnie ładować to się w końcu coś przypląta:wściekła/y::wściekła/y: I dostałam ten Clotrimazolum na 3 dni - miała któraś z Was z nim do czynienia??
 
Hej Wrześniówki a mnie ostatnio to chyba wszystkie siły opuściły :cool: Dziś ledwo wbiłam się w spodnie-jestem mega spuchnięta -moje nogi to kołki na całej dlugości:szok:Cały dzień bym leżała i nic nie robiła. Zaraz przyjdzie do mnie kuzynka z córeczką i wybieramy się do Galerii Handlowej - dobrze, że jest blisko to się doczołgam. Dziś drugi dzień jak nie jeżdżę autem-stoi i czeka na mnie, aż urodzę .
Trzymajcie się cieplutko i jeszcze w dwupakach:-)
 
I ja się melduję po kolejnej wizycie w szpitalu.
I znowu powtórka z rozrywki...mocz, krew, KTG czekanie na wyniki...pomiary ciśnienia.:szok::szok:
I dziwne bo ciśnienie mam podwyższone, ale nie mam białka w moczu...tylko systematycznie z wizyty na wizytę rosnie w moczu ilość moczanów. Więc juz jest prawie pewne, że urodzę wcześniej...

Princi ten wiesiolek to kapsułki. Pani w sklepie mi doradziła dawkę 1000 bo podobno najczęściej kupowana i najbardziej odpowiednia. Ale i tak musze to sprawdzić aby wiedziec ile mam ich brac w ciągu dnia.

I widze, że jakies niepokoje mamusie wrzesniowe dzisiaj nękają...kochane głowy do góry!!!:tak::tak::tak:
Wszystkie jedziemy na tym samym wózku :-D:-D
 
joan ja teraz używam Clotrimazolu dowcipnie i smarowanko - miałam infekcję grzybiczną, swędziało jak fiks, ale już po drugiej dawce, czyli na drugi dzień swędzenia przeszły. Ale biorę dalej, jak lekarz przykazał. Chyba dobry specyfik.
 
reklama
Wiecie co, muszę się wam pochwalić - przyjechała do mnie dziś koleżanka ze swoją 4-miesięczną córeczką i przetestowałyśmy wszystko - wózeczek, przewijaczek, łóżeczko.... Bomba :)
Wklejam zdjęcia testowanka łóżeczka :)
picture9627.jpg


picture9626.jpg


Prawda, że cudownie?
 
Do góry