reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Kasiunia dobrze, ze się odezwałaś. Cieszę się, że wszystko ok i że jesteś jeszcze w dwupaku :)
A ja mam dziś ubaw nie z tej ziemi. :-) Jak wylądowałam na te kilka dni w szpitalu, to wpadłam w mały popłoch, że nie mam jeszcze wszystkiego dla dzieciątka, a ponieważ teraz muszę leżeć i nie mogę latać po sklepach, to wysłałam mojego M na zakupy!!:szok: Rany, ale komedia.:rofl: On nienawidzi wszelakich zakupów, więc od rana była afera, przejęty jak nieboskie stworzenie. :oo: A ma kupić raptem kilka rzeczy i to wcale nieskomplikowanych: wanienkę plus stelaż, przewijak z pokrowcem i prześcieradełka. Wziął sobie do pomocy brata, ale i tak teraz dzwoni do mnie średnio co 6 minut i pyta o wszystko!! Haha, rozczula mnie ten mój "boroczek":-D
A ja w międzyczasie poukładałam sobie ubranka rozmiarami, wszystko mam już poprane i poprasowane (na szczęście zrobiłam to przed szpitalem), więc już będę spokojniejsza. :blink: Jestem przygotowana :rolleyes: yupi!
 
reklama
Kasiunia nooo super,że wszystko ok ;-) Jeszcze chwila, momencik....i będziemy my trzymać nasze dzidzie na rączkach.
moniczkaleg miałam identyczne śniadanie jak ty :-D Chciałam do tego jeszcze z 2 jajeczka na miękko, ale mi się skończyły,a byłam tak głodna,że nie chciało mi się ubierać do sklepu.:sorry2:
Może to śmieszne,ale zaczęłam się zastanawiać nad wyborem drugiego imienia dla małej...No powiem wam,że małe wyzwanie; m wydziwia, a ja z kolei uważam,że nie ma co cudować z drugim imieniem...U mnie w rodzinie przeważnie dawało się po babciach,matkach,ojcach,dziadkach....Ale ja tak nie chcę. Cóż,coś dla zabicia czasu muszę robić.:-D
 
hej dziewczyny :)

my tez juz po sniadanku i duzym kubku slabej kawki... Olgha... z tym miodem to mam tak samo :tak: wzielo mnie strasznie... dobrze ze ma sie tych dziedkow, babcie itd... :-D

Jestem po wczorajszej wizycie u gina... Mała znow nie dala sie "zmonitorowac"... Lekarz sie smial nazywajac ja zajaczkiem, bo tak kicala :D Stwierdzil, ze ma dziewczyna charrrrakterek ...ale to pewnie po mamie :sorry2::-D

Olgha ja juz popralam, poprasowalam, pochowalam... a mama zadzwonila ze za tydzien przywiezie mi ogromna pake ciuszkow i innych pierdolek... wiec wszystko zacznie sie na nowo... A ja chyba musze isc kupic nowa komode bo nie mam juz gdzie tego skladowac... :confused:
 
Hej dziewczyny!!! W sumie to ja dopiero zaczynam na tym forum, a maleństwa spodziewam sie na 22 września. Choć z tymi terminami to różnie bywa:-). Jest to juz moje drugie maleństwo, mam jeszcze córeczke Natalie (3,5 lat). Widze że nas sporo na wrzesień się szykuje, to fajnie wiedzieć że będzie nas tak dużo. Serdecznie pozdrawiam!
 
Witam wrześnióweczki
Witaj Agula.
Ja wyspana jak rzadko kiedy.Wczoraj spałam po południu, całą noc, niedawno wstałam. ( nie licze wstawania do WC, bo i tak zasypiam)..M. urządził sobie "komputerową noc" u kolegi. Wrócił rano. Może dlatego spało mi się dobrze, bo całe łóżko dla mnie, bez obawy, że spadnę :-).
Ja na śniadanie jajeczka i serek twarożkowy z bułeczką z ziarnami, no i kawa koniecznie. Chociaż mam wyrzuty sumienia z powodu tej kawy. Potem staram się nadrabiać piciem większej ilości płynów dozwolonych.
Dzisiaj na obiadek grill i pewnie posiedzimy do wieczora o ile pozwoli pogoda.
Miłego popołudnia wszystkim życzę.
 
kurcze nie było mnie tylko troszeczkę a już nie nadrabiam z postami :-) a więc po kolei:
Kasiunia bardzo się cieszę, że wszystko ok. stracha na napedziłas ale najważniejsze że jest wsio ok :) i jeszcze na poród z ginem jesteś umówiona :) dobrze, że taką masz sytuację bo w razie czego to znajoma twarz odbierać będzie dzidziolka :)
Agulla witam witam :)
co do zakupów i faceta.. posłać chłopa na zakupy to masakra. jak mój miał mi kupić podpaski to panikował i to nie ze wstydu ale dzwonił co chwila jakie a jaki rozmiar itd więc sobie nie wyobrażam, jak miałby cokolwiek dziecku kupić bo do zakupu skarpet dla maleństwa, o które już wołałam ponad miesiąc do tej pory nie doszło. a w Holandii takie fajne są i mam tylko jedną parę. białe są całe ale mają doszyte na stópce grzechoczące gwiazdki albo zabki. u nas też są widziałam ale koszt 20 zł a tam 2,5 euraczka więc mu wołam o nie już od jakiegoś czasu ;-)
znów sie doczytałam w postach słowo "kawa"i aż mi serce podskoczyło bo to dla mnie boski napój i chyba znów się skuszę mniam mniam:happy2:
 
reklama
Hej :-D

Kasiunia dobrze,ze wszystko u Ciebie w porzadku! ;-)
Agulla witaj :blink::happy2:

A ja dzis zmeczona po imprezie... wlasnie jade z corcia do eldorado.. a pozniej jakis obiadek i na imieniny do kolezanki... czyli nastepna impreza.. eh jak ja to zniose haha :cool2:
 
Do góry