reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Soyyo chyba sierpnia :)
już sierpień jest kurcze jak to leci kolejny miesiąc to nasz miesiąc! wrzesień. no jestem ciekawa, które dzieciatko jako pierwsze urodzi sie we wrześniowy dzionek albo nocke:tak:
 
reklama
wiecie tak mi zeszło na tym układaniu w szafie, ze nawet nie wiedziałam, że już pora kolacyjek:tak: do tego junior/ka mi się tak napina teraz że mam brzuch krzywy jak wieża w pizie a więc czas zjeść coś zmacznego na kolacyjkę.. może jajecznica ze szczypioreczkiem:confused:
także smacznych kolacji kochane forumowiczki i milusiego wieczorku:tak:
 
Czesc
u was cieplo u mnie padal caly dzien ;(
Moj maz zamontowal juz na schodach bramki;) przyszla zamowiona posciel dla dzidzi wiec jutro upiore i jestesmy gotowi i zwarci(jeszcze)
Pozdrawiam
 
Witam dziś mega zmęczona, byliśmy z córcią u znajomych nad jeziorkiem, frajda dla córci na całego, ja sie troszkę poopalałam i odpoczęłam, zrobiliśmy grilla wiec się najadłam za 10:) pogoda była piękna, jutro ma być jeszcze cieplej, a jedziemy na kilka dni do teściów, wiec pewnie się tez poopalam.
Lecę usypiać córcię i coś zjeść, buziaki.
 
nemesis masz rację - sierpnia - strasznie ten czas leci, ja pamiętam jak dziś 12 tc i się zastanawiałam kiedy połowa będzie a tu już ostatnie nasze podrygi z brzusiami :-D
 
noo wlasnie, juz sierpien... :baffled::baffled::baffled:
mi jeszcze 31 dni zostalo... no chyba ze dzidzia wyjdzie zgodnie z drugim usg, to by wychodzilo na 25 sierpnia... :baffled:
jejku, im blizej porodu tym bardziej sie stresuje:zawstydzona/y:
 
a ja sie boje jednej rzeczy - dla mnie poród cały czas psychicznie jest bardzo daleko... na tyle daleko, ze nie chce mi sie torby pakowac, ze nie chce mi sie w chacie sprzątnoc... boje sie ze z niczym nie zdąże... tak jak miałam w pierwszej ciazy pozapinane wszystko na ostatni guzik - teraz mam lenia i czekam az krasnoludki za mnie podziałają... ;-)
 
ja mam termin na 20 września wiec jeszcze troche czasu ale lekarz twierdzi, ze mimo terminu urodzę prędzej.wiec czekam i czekam. a dzisiaj jak czytałam gazete dla mamusiek to mnie aż ściskało na zdjecia dzieciaczków i bym chciała już mieć swojego bąble na łapkach ale już blizej niż dalej:tak:
 
reklama
u mnie 34 dni wg planu i też jakoś nie mogę się zebrać do porządków i pakowania cały czas mam wrażenie że to jeszcze tyyyle czasu mam nadzieję że dzidzia też tak samo myśli jak ja :-D i posiedzi jeszcze troszkę aż dopadnie mnie syndrom wicia gniazda - bo przyjdzie prawda? Po tym poznamy że trzeba się pakować :confused::-D:-D hihi
 
Do góry