reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

a mój tat ma dzisiaj urodziny i jutro gotuje obiad i piecze ciasto z tej okazji więc mnie jutro czeka rodzinna impreza. ale muszę go pochwalić, że gotuje bardzo dobrze nawet lepiej niż moja matka jużo ciastach nie wspomne:tak::tak: więc niech lepiej upiecze 2 blachu bo jedną to ja sama wciągnę a robi ciacho ze śliwkami taki z ogródka świeżo rwanymi mmmmmm:-) już się doczekać nie mogę :tak::tak:
 
reklama
I ja witam nową forumowiczkę i Kasiunie oczywiście również.,martwiłyśmy się tu wszystkie o Ciebie.Ale jak ok to super.

Ja jak już wcześniej pisałam uczę się optymizmu ale cienko mi to idzie.Czuje się tak okropnie ,że ledwo po domu chodzę.Mąż chciał mnie zabrać na plaże żebym posiedziała w cieniu na krzesełku to ledwo doszłam a stał niedaleko.Spać a raczej ułożyć do spania się nie mogę ale co zrobić???nic tylko przetrwać .......

A na plaży patrzę a tam co któraś kobieta w ciąży i biegają za dziećmi chodzą brzegiem bez problemu!!!!pozazdrościłam im i wróciłam do domu.I wiecie co jak mąż powiedział że jedna z kuzynek jest w ciąży i ma termin na styczeń to żal mi się jej zrobiło że jeszcze tak długo .To przy tym co tam te nasze parę tygodni.

Miłego weekendu!!!!!!
 
nemesis - o taak, w holandii sa ogolnie o wiele tansze ubranka... ja wszystkie jakie mam dla dzidzi to wlasnie stamtad, dziadek dzidzi tam pracuje wiec jak wpadl w szal zakupowy to malo co sie w drzwiach z tymi zakupami nie zmiescil jak przyjechal na urlop :-D:-D:-D:-D
 
ja mam nadzieje zanka ze sie tych skarpet doczekam bo jedne z gwiazdkami dostałam od szefowej po jej dziecku i mi sie bardzo spodobały. chciala mi dac tez z zabkami ale jedna zginela wiec nie wypaliło. no i czekam kiedy mi ten mój jełop kupi te skarpetki i buciki śliczne z adidasa bądź pumy dla dzieciaczków są i zachorowałam już tak na przyszłosc wiec tez go o to męczę. no i 25 eryków a tu cena z kosmosu. ubranek niech lepiej nie kupuje bo na tym to on sie nie zna i nawet nie wie jak śpiochy wyglądaja. ale buciki zabawki skarpetki czapeczki łapki i tam takie może kupować.
 
stosowałyście u maluchów herbatki na kolki? miałam kiedyś próbkę z Hipp i nawet z Hipp na pokarm jakąś herbatkę miałam i była bardzo dobra. może wiecie jak to na dzieciaczki działa na te kolki? mam buteleczke kupioną w razie takich wypadków i herbatkę też chcę kupić ale nie wiem, czy to w ogóle działa. słyszałam że na kolkę to ciepły masaż brzuszka ale nie mam doswiadczenia i budujęw sobie pokłady nadziei, ze kolek uniknę:sorry2:
 
Nemesis - nie mam pojęcia , w każdym razie kupiłam butelki antykolkowe.Nie wiem czy to coś daje, ale wzięłam na wszelki wypadek. Poza tymi butelkami to wszystkie akcesoria mam firmy Tommee Tippee bo to tutaj ogólnie dostępne też niby są antykolkowe. Bardzo chciałabym karmić piersią, więc dietka ścisła to może obędzie się bez kolek.
 
Właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka urodziła synka (a miała termin na tydzień po mnie) :szok: wiem tylko, że mały jest w inkubatorze.
 
reklama
witam, jakoś doszłam do siebie - byłam u nowego gina bo moja na zwolnieniu, straszny tym olewacki, i wygniutł mnie strasznie, bardzo nieprzyjemne badanie było :wściekła/y: powiedziałam mu że ostatnio dzidzia pośladkowo siedziała więc on łapami sprawdzał czy się obruciła - stwioerdził że raczej tak

i wiem tylko tyle że ciśnienie mam oki a przytyłam 1,8 kg w ciągu 3 tygodni - takie dane to ja i w domu mogę sprawdzić, masakra gościu był :wściekła/y::wściekła/y:

10 idę do swojej na szybką kontrolę bo się okazało że idzie na urlop i będzie dopiero 21 lipca a zwolnienie do 14 tylko mam więc i to od razu załatwię no i pod koniec tygodnia wyniki na posiew będą to też dobrze się skłąda że wcześniej do mojej pójdę - obym tylko na porodówce na tego dzisiejszego gina nietrafiła :baffled:
 
Do góry