reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A ja dzisiaj skonczylam kompletowac wyprawke dla dzidzi,zakupilam tez reszte rzeczy do szpitala,kosmetyki:-):-):-).Pozostal mi jedynie wozek,ktory zostawilam na sam koniec.
ELINEK zycze nam jak najmniej tego twardniejacego brzuszka.
NEMESIS witam serdecznie,jestem z Bytomia,wiec mamy bliziutko do siebie:-)

Milego wieczorku!!!
 
reklama
Alex mój MIAŁ fioła na punkcie WoW-a, ale po 3 miesiącach bezustannego (powtarzam: BEZUSTANNEGO) grania dniami i nocami,w końcu mu się znudziło. Niestety nadal potrafi godzinami siedzieć na tych serwerowych grach czy jak to się tam nazywa, Ogame, Ikariam,Tanoth...i coś tam jeszcze.:sorry2:Do szału mnie to doprowadza,ale co poradzić... Powiem wam,że wprawdzie zdarza się to rzadko,ale jeśli już mnie napadnie na granie w coś, to wolę sobie poskakać w Mario albo poukładać Mahjjonga. :-) No chyba że od święta mi się zdarzy chwilowa fascynacja jakąś inną grą...Ale o wiele bardziej wolę wziąć sobie fajną książkę i poczytać...Nie chcę nikogo urazić,ale troszkę nie rozumiem ludzi,którzy mówią,że nie lubią czytać i dlatego tego nie robią. Tzn...może jestem jakaś inna,ale...jak można NIE LUBIĆ czytać???:szok: Ja rozumiem,że czasem czlowiek zmęczony,oczy bolą czy głowa...No ale ja nie mówię o ślęczeniu nad książką 24/h. Żeby nie bylo,nie mam nic przeciwko ludziom,którzy tego nie lubią,tylko...dziwne to dla mnie,ale to może dlatego,że sama uwielbiam czytać i o ile tylko nie jestem zmęczona,to mogę to robić godzinami.:-D
I stąd moje pytanie....czy miałybyście coś przeciwko utworzeniu wątku pt "Książki/filmy", gdzie każda mogłaby polecić coś fajnego do czytania bądź oglądania? Wiem,że to niekoniecznie temat związany z ciążą,porodem,dziećmi,itp, ale teraz idzie czasem zajoba dostać i często brak pomysłów na spędzenie wolnego czasu,dlatego tak sobie pomyślałam...nieśmiało....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p
 
Alex mój niestety gorsze gry preferuje typu Resident Evil czy Silent Hill na szczęscie ja też sobie zakupiłam dla siebie gierki. będziecie się może śmiały ze mnie ale moje gry na X-box to:
Bee movie (na podstawie tej bajki :)
Indiana Jones (z klocków LEGO)
Kung Fu Panda (też na podstawie bajki:)
i wiem, ze jak dzidzi podrosnie to takie gierki też dla niego mogą być bo na opakowaniu pisze 3+ hehe

no ja to w ogóle myślę, że można by się kiedyś spotkać w naszym gronie jeśli są dziewczyny ze śląska gdzieś po blisku z naszymi dzieciaczkami. choćby zamówić sobie małą salkę i zjeść wspólnie obiad i deser jakis dobry, poplotkować i pochwalić się bobasami:tak:

dobranoc dziewczyny i dzieciaczki nasze kochane :) przespanej nocy wszystkim życzę:happy2:
 
karotka bardzo miły pomysł. Ja co prawda czytam głównie horrory i książki związane typowo z gotykiem ale znam też parę ksiązek, które warto poczytać i nie są w takich klimatach :-) a filmów to mam swój ulubiony pęczek, które mogłabym ogladać dzień i noc w kółko:tak:
 
A ja nie wytrzymałam i wyprasowałam wszystkie pieluszki tetrowe, flanelowe i ręczniczki dla Gabi :-)Jedna szuflada w komodzie już pięknie poukladana:-)Dziś cały dzień sama w domu M. od rana jeszcze w pracy:baffled:
 
no mój Killzone 2 teraz trenuje i co przestanie połazi po mieszkaniu i dalej gra ale pyta czy może :) a niech gra, jeszcze ma miesiąc :-) później nie pozwolę przy dzidzi grać w takie strzelanki i tak wystarczy że teraz jak usłyszy bombardowania to i moja wojowniczka się ożywia :-D tylko ja poszkodowana bo nie dosyć że uszy więdną od chałasu to jeszcze skopana jestem porzadnie :-D
 
A o kasiuni dalej nic nie wiemy? A może te plamki to był już czop? :confused: Jak ją tam lekarz ponaciskał do tego jeszcze może stresik. Co prawda 4 tygodnie jeszcze no ale jak dzidzia już chętna. Czekamy na info Kasiunia.
 
hej
ja tez mam juz wszystkie ubranka i pieluszki i kocyki poprane i poprasowane;) czekam jeszcze na posciel i bedzie komplet.

czy orientujecie sie jak duzy moze byc moj maluszek jak jestem w 31,5tc?wszedzie podaja wage a nie moge doczytac sie cmtrow?

dobranoc
 
Ojej kobitki ile wy piszecie!
Posty nadrobie później:tak:
Witam w sobotni poranek:-) Ja już od rana jestem happy ...dzwoniła siostra że paczuszka dla małego przyszła:tak: i szwagier zaraz mi przywiezie:-)
Później pochwalę się co dostaliśmy....
Moniczkaleg ja wczoraj jakos cały dzień omijałam deskę i żelazko ale dziś musze wziac się za prasowanie :confused: do tego obiadek i nie mam na niego pomysłu;-)
Miłego dnia wszystkim mamusiom i brzusiom:-)
 
reklama
Ja i mój dzidziol też się witamy z wszystkimi w sobotni poranek:-)

i muszę się pochwalić, że tak jak od 2 miesięcy nie miałam przespanej nocy bo ciagle cos mi dokuczało to z wczoraj na dziś wyspałam się bez żadnych bóli, skurczy itd. i spałam do 9 aż:szok: zazwyczaj już sama o 5 się budzę góra o 6 i śmigam po mieszkaniu:tak: jakąś nagrodę mi dzidziol sprawił czy co;-)

dziękuje kochane za zaproszenia do nk :)

soyyo mój też pytał czy może pograć, ale nawet jak mógł to z limitem czasu nie dawał rady. ja chciałam pooglądać serial a on mi płacze, ze jeszcze musi ileś tam potworów zabić i nie może teraz ukończyć misji:wściekła/y:

no właśnie co do Kasiuni to z wielką nadzieją odpalałam kompa, że napisała już coś na dzień dobry a tu dalej nic:-( trzymam kciuki za nią i maluszka:happy2: mam nadzieję, że odpoczywa i wszystko ok i dlatego tylko się nie odzywa, że leży grzecznie w łóżeczku :tak:

Smaczności na śniadanka życzę wszystkim ;-)
 
Do góry