reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

filantropek!! O tym nie pomyślałam. Moja obrączka też ani księdza ani nikogo takiego nie widziała. Czyżby wróżba nie była ważna ? ;-)

też dołączam się do apelu: Kroptusia odezwij się!!
 
reklama
wiesz tak naprawdę niech będzie co chce byle zdrowe było:tak: wrózby i inne horoskopy traktuję z duuużym dystansem, lubie dobrą zabawę;-)Witam wszystkie nowe Mamusie - oj przybywa nas na wrześnióweczkach, a juz listopadowe forum sie pojawiło:-)
pewnie najwazniejsze by dzidzius byl zdrowy;-):-)
czas leci nieublaganie, nawet sie nie obejrzymy a tu wrzesien zawita:szok::tak::-)
 
Iwona - a jednak rozmowa z mamą poszła dobrze - strasznie się cieszę!!! Teraz druga kwestia - szpital - wierzę, że wszystko będzie dobrze i że szybko tu do Nas wrócisz! Trzymaj się!!!
 
niestety dziewczyny maja racje co do ZUSu - jeśli jestescie na L4 nie wolno wam wyjeżdżać na wakacje:sorry2:chyba ze gin wystawi wam papierek ze powinnyście spędzić trochę czasu nad morzem ze względu na jod (bo podobno kobiety w ciązy sa "niedojodowane" tak powiedział moj endokrynolog i przepisał mi jod w tabletkach:baffled:) wtedy wyjazd jest ze wskazania lekarskiego:-pale sprawdzcie to u siebie w Zusie bo u nas co oddział to inna interpertacja
 
Dziewczynki powiedziałam mamie ... odpowiedziała, że wiedziała o tym, :szok: przeczuwała i czekała aż się przyznam ... dała mi ładną piżamkę i swój nowy szlafrok do szpitala ... powiedziała że ja i mój chłopak będziemy musieli pomyślec jak sobie poradzimy z dzieckiem itd. Jestem w szoku bo spodziewałam się awantury. Teraz tylko myśle o tym żeby z dzieckiem było wszystko dobrze :-)

A wiesz, że aż mi się lżej na duszy zrobiło jak przeczytałam, że z mamą rozmowa wyszła OK. SUPER IWONKA trzymaj się i wracaj do nas szybko, bo kiedy idziesz tam na przyjecie, zaraz czy dop. jutro?????????


(...)

ninonka
Na 39% będzie to chłopczyk. Na 61% będzie to dziewczynka.
(...)[/COLOR]

Co do wróżb to wg tej z obrączki - dziewczynka, wg chińskiej - chłopak, z tego co podała ninonka - zdecydowanie dziewczynka :) Zobaczymy co na to usg ;-)

No i oczywiście witam nową mamę :-)


Wszystko z przymróżeniem oka, dziewczyny co naprawdę będzie to okarze się we wrześniu hehehe, tym czasem zdrówko najważniejsze!!!
 
Cześć Dziewczyny,
Chciałabym do Was dołączyć jako kolejna Wrześniówka:-) Aktualnie jestem w 13 tygodniu ciąży i wg kalkulatora z netu wychodzi mi data porodu 15.09. :-)
Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki i życzę lekkich i przyjemnych 6/7 m-cy!
PS :
calineczka76 - chciałabym się jakoś z Tobą skontaktować poza BB - rozważam przeprowadzkę do US po porodzie i Twoje doświadczenie byłyby dla mnie nieocenione. Nie chcę pozostałych dziewczyn zanudzać pytaniami np o opiekę zdrowotną w US,szkoły itd Mój nr gg to 1247171. Jeśli nie korzystasz z tego komunikatora mogę podać skype lub maila. Pozdrawiam:wink:
 
witam was dziewczyny.
jutro mjia tydzień od zabiegu i odważyłam się do was zajrzeć tak się tu do was przywiązałam że jest mi ciężko tu nie zaglądać. tak jak wspomniałam jutro mjia tydzień i jakoś musi się to wszystko ułożyć. fizycznie czuję się nie naj gożej ale dostałam taki antybiotyk że drentwieją mi nogi i ciężko mi się chodzi bo wdała mi się infekcja a jeśli chodzi o psychikę to trochę gorzej ale mąż mi zrobił niespodziankę i na początku maja jedziemy do egiptu na tydzień i tam zaczniemy się starać o naszą kruszynkę bo ja dłużej nie wytrzymam.
trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie. czasami będę tu do was zaglądać jak tylko znajdę trochę siły.
 
reklama
witam was dziewczyny.
jutro mjia tydzień od zabiegu i odważyłam się do was zajrzeć tak się tu do was przywiązałam że jest mi ciężko tu nie zaglądać. tak jak wspomniałam jutro mjia tydzień i jakoś musi się to wszystko ułożyć. fizycznie czuję się nie naj gożej ale dostałam taki antybiotyk że drentwieją mi nogi i ciężko mi się chodzi bo wdała mi się infekcja a jeśli chodzi o psychikę to trochę gorzej ale mąż mi zrobił niespodziankę i na początku maja jedziemy do egiptu na tydzień i tam zaczniemy się starać o naszą kruszynkę bo ja dłużej nie wytrzymam.
trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie. czasami będę tu do was zaglądać jak tylko znajdę trochę siły.

Witaj kochana! Ale mąż Ci niespodziankę zrobił, super - złap trochę słoneczka i później do dzieła! Zdrówka kochana!!!
Witam nowe wrześnióweczki.
Z wróżby ninonki wychodzi mi:
22% chłopczyk
78% dziewczynka :rofl2: Ciekawe, czy się sprawdzi :-p

Zobaczymy - zobaczymy, hehe a może jednak się sprawdzi... :)
 
Do góry