reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Co do wróżb to wg tej z obrączki - dziewczynka, wg chińskiej - chłopak, z tego co podała ninonka - zdecydowanie dziewczynka :) Zobaczymy co na to usg ;-)

No i oczywiście witam nową mamę :-)
 
Iwona..jeden stres z głowy.
Trzymam kciuki i odezwij się jak wrócisz:tak::tak::tak:

ninonka
Na 39% będzie to chłopczyk. Na 61% będzie to dziewczynka.


same baby????? Ja bym tam wolała teraz chłopca ale jakbędzie babeczka to sie będą z Iką bawić:-):-):-):-)
Ja się dowiem dopiero 03.04
 
Oj Iwonka Iwonka - trzymaj sie babo i więcej wiary w swoja rodzicielkę:tak:
dziewczyny nastukałyście się - co to za historią z wrózbami? ja też chcę - musze poszukać we wcześniejszych postach o co chodzi, znalazlam tylko ta babekowa z wiekiem i miesiącem i wychodzi chłopak a ja chce Helenkę:wściekła/y: ide szukac wrózby która da mi dziewczynkę;-)a obrączka musi być poświęcona? bo ja mam na razie tylko cywilny - moja obrączka księdza i wody święconej nie widziała:rofl2:
 
Iwona bardzo sie ciesze ze z mamą tak wyszło. I niepotrzebnie sie tyle stresowałas. Teraz napewno łatwiej ci będzie znieść szpital i cała reszta już z górki. Trzymaj się :-)
 
:wściekła/y: ide szukac wrózby która da mi dziewczynkę;-)a obrączka musi być poświęcona? bo ja mam na razie tylko cywilny - moja obrączka księdza i wody święconej nie widziała:rofl2:
ide poszukac wrozby ktora da mi dziewczynke:-D:-D:-Ddobra jestes !!!!!!!

moze to byc obraczka z cywilnego:tak:

iwonka widzisz a tak sie balas, pamietaj mama to jednak mama;-)teraz jedz i szybko wracaj zdrowa !!!!:happy:

rzeczywiscie same babeczki sie szykuja:-Dszkoda, ze wam wychodzi co wrozba to inaczej, ja chyba jestem wyjatkiem wszystkie 5 wrozb wzkazuja na dziewczynke:tak::-):-):-) ojjj moze okazac sie odwrotnie ale by bylo:szok::-D
 
Ninionka - twój test lepszy 61% że dziewczynka - to mi bardziej pasuje:-D - widzisz Oli -szukajcie a znajdziecie mówi Pan...
oj dziewczyny a ja mam wizytę teraz dopiero 9 kwietnia - ale bede wam zazdrość do tego czasu podglądanek :zawstydzona/y:.... ale wolę poczekać niż wyladować z jakieś niespodziewanej przyczyny u ginki wczesniej:no:
Ktos wie co z Kroptusią? długo sie nie odzywa:baffled:
 
reklama
wiesz tak naprawdę niech będzie co chce byle zdrowe było:tak: wrózby i inne horoskopy traktuję z duuużym dystansem, lubie dobrą zabawę;-)
Witam wszystkie nowe Mamusie - oj przybywa nas na wrześnióweczkach, a juz listopadowe forum sie pojawiło:-)
 
Do góry