reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Halo, uff jakos doczytalam do konca:tak:
to ja ci napiszę co odwaliłam...
skoro zawsze nosiłam 38/40 po pierwszej ciazy, to mówie teraz pewno z 40/42 musze kupić...jak sie okazało jeansy które zamówilam na allegro musiałam wybrac rozmiar 36...a jedne dostałam od kolezanki h&mmama rozm.38 i sa luzne...
teraz tez chce spodnie, ale jakies dresowe żeby mi w domku było wygodnie
wiem ze danwo temu o tym pisalysmcie, no ale ja tez wlasnie na allegro kupilam za duze spodnie a anwet dwie pary jedne zweizilam adrugie czekaja na pozniej..

Ninonka ja wczoraj jadłam twaróg na kolację a dziś do pracy też sobie zrobiłam porcję, normalnie cały dzień bym mogla jeść:)
ja caly czas mam smaka na twarozek zwlaszzaze szczypiorkiem

iwona85cz;super ze zmama sie dogadalas, trzymam kciuki

witam nowe wrzesniowki!!!
chcialm jeszcze cos napisac ale juz zapomianialam co..:sorry2:
aa no ze tez apluje do Kroptusi o odzew
karola332 dobrze wam zrobi taki wyjazd trzyma sie
a co do wrozb przypomialo mi sie to chialam napsiac:-D to z chinskiej chlopczyk jakos zapominam zorbic ta z obraczka
pewnie jak jutro tu wpadne znowu bede w lesie :sorry2:pozdrawiam cieplo
 
reklama
Dziewczyny ale mnie to forum ostatnimi dniami wciągło..... ahhhh!
Normalnie szok :szok:!!!
A może te twarożki to jakiś znak co do płci dziecka...??? hehehe bo dziś miałyśmy dzień testów, wróżb i tabeli rozszyfrowujących płeć naszych maleństw... więc może to też jakieś wskazówki, a czy którąś z nas do porównani odrzuca może od białego sera, czy serka wiejskiego, twarożka...????
 
No to zaczynamy tematy kulinarne:tak:
Ja bym mogła dzien i noc sery i jajka jeśc. Dzis sie skarzyłam mojej mamie, że znów wymiotowac zaczełam i juz sie boje cokolwiek jesć...to mama mi powiedział, ze twarożwk mam sobie delikatny zrobic i co pomogło...juz dzis na twarozkach jadę;-)
 
Cześć dziewczyny! Ja wczoraj nic nie napisałam,bo przyszłam po pracy zmęczona i tylko poczytałam i padłam jak kawka....Wczoraj byłam u położnej wyniki są dobre:);-) Mam przyjsc 26.03 na usg przeziernosci karkowej i za wizyte 120zł:szok: + za nagranie płytki 50 zł i położna mi szepcze na ucho " a tak między nami w 13 tyg najlepiej widać dzieciątko bo w 23 tyg już nie tak dobrze" heh tak czy owak nagram tą płytkę będzie super pamiątka i całej rodzince pokaże!:-p już nie mogę się doczekać chyba sie popłaczę jak zobaczę na monitorze kruszynkę:p A mi wyszła na 83% dziewuszka i chciałabym mieć dziewuszke:p Meldować sie kochane chyba,że już padłyście:sorry2: Dla śpiochów dobrej nocki:tak:
 
ledwo wyjść z domu do lekarza, a tu 10 stron do nadrobienia, oj nie znacie laseczki litości-to też chyba wina tego, ze nas tu sporo (BB robi chyba furorę)
ja dzis sie wizytowałam u dermatologa, za 70zł (wizyta prywatna) dowiedziałam sie, ze na moje problemy Pani nie może mi nic przepisac!!!trochę sie wkurzyłam, ale dobrze, ze nie eksperymentowała (mam dermatozę okołoustną-wynik stosowania sterydów-debilni lekarze mnie tak leczyli-coż, dziś sie meczę), powiedziała jak sie obchodzić z cera przyjamniej......
potem dentysta, niestety nie siadłam na fotel, bo mnie tak niedobrze było, ze zrezygnowałam.
Wróciłam wiec zmęczona, lecę sie wykąpać i soczek z malinek i łóżeczko.
Iwonka, cudownie, ze rozmowa poszła bezproblemowo, musisz wierzyć w siebie i mamę, musisz dbać o te relacje!super!
Miejcie serce, nie klepcie tyle:)
 
Ostatnia edycja:
No nie kochane, tempo szaleńcze, nie było mnie kilka godz. a tu tyle stronek, szok.
Iwonka bardzo się cieszę, że z mamą się wyjaśniło, koniecznie daj znac co u Ciebie, trzymaj się.
Jak tak piszecie o jedzonku to od razu czuję głód, a to już ta godz., no ale cóż chęc trza zspokoic. Dobranoc dziewczynki
 
no właśnie ostatnio tyle piszecie że ja jak wejdę, wszystko przeczytam,to na koniec nie wiem co pisać przez to że przeczytałam tyle nowym informacji :-)
 
No to zaczynamy tematy kulinarne:tak:
Ja bym mogła dzien i noc sery i jajka jeśc. Dzis sie skarzyłam mojej mamie, że znów wymiotowac zaczełam i juz sie boje cokolwiek jesć...to mama mi powiedział, ze twarożwk mam sobie delikatny zrobic i co pomogło...juz dzis na twarozkach jadę;-)

To tak jak ja, jajecznice jem, kanapki z serem bo na myśl o wedlinie mi się ble robi.... a kiedyś to sera zółtego czy białego wogóle nie ruszałam, ach ta ciąża hehehe

Cześć dziewczyny! Ja wczoraj nic nie napisałam,bo przyszłam po pracy zmęczona i tylko poczytałam i padłam jak kawka....Wczoraj byłam u położnej wyniki są dobre:);-) Mam przyjsc 26.03 na usg przeziernosci karkowej i za wizyte 120zł:szok: + za nagranie płytki 50 zł i położna mi szepcze na ucho " a tak między nami w 13 tyg najlepiej widać dzieciątko bo w 23 tyg już nie tak dobrze" heh tak czy owak nagram tą płytkę będzie super pamiątka i całej rodzince pokaże!:-p już nie mogę się doczekać chyba sie popłaczę jak zobaczę na monitorze kruszynkę:p A mi wyszła na 83% dziewuszka i chciałabym mieć dziewuszke:p Meldować sie kochane chyba,że już padłyście:sorry2: Dla śpiochów dobrej nocki:tak:

Wow 120zł za wizyte + 50zł płytka!!!!!!!!!!???????? :szok:(mimo wszystko też bym ją nagrać chciała dla pamiątki hehe) Ale kasa masakryczna!!!!
Ja w poniedziałek kochana ide na USG i wtedy będzie dokładnie 1 dzień 13 tygodnia i nie maluje się i zabieram ze sobą husteczki, bo przecież jak ja widze chociażby zdjęcia USG dziewczyn czy na You Tube filmiki USG z np 13 tygodnia ciąży to łzy lecą własnoczynnie, a co dopiero jak zobacze swoja kruszynke.... nie nie no nawet nie chce myśleć jakie łzy ze szczęścia będą, a że 16 marca jes dniem w którym skończe 22 lata i zaczne 23 rok życia to będzie to chyba najwspanialszy prezent jaki mogła bym kiedykolwiek otrzymać, bo na narodziny maleństwa w dniu swoich urodzin liczyć już nie mogę, chyba że przy następnym...
:-)

No nie kochane, tempo szaleńcze, nie było mnie kilka godz. a tu tyle stronek, szok.
Iwonka bardzo się cieszę, że z mamą się wyjaśniło, koniecznie daj znac co u Ciebie, trzymaj się.
Jak tak piszecie o jedzonku to od razu czuję głód, a to już ta godz., no ale cóż chęc trza zspokoic. Dobranoc dziewczynki


o zgadzam się tępo niesamowite.... hehe ja dziś weszłam po 13:00 to siedziałam 1,5 godziny aby nadrobić wpisy tylko od rana i tylko na Wrzesień 2009 hehe
 
Wpadlam tylko na chwilke, bo mecza mnie mdlosci i wymioty (a niby powinno juz byc lepiej:wściekła/y:). Odmeldowuje sie na pare dni. Lece do Hiszpanii sluzbowo i przy okazji spotkac sie z tesciami. Troche sie wygrzeje, moze przejda mi w koncu te wstretne mdlosci. Do przyszlego tygodnia! Pozdrawiam.
 
reklama
wrozylam sobie i wyszlo mi 80% dziewczynka 20% chlopcczyk, ojj chyba bedzie jednak nasza Claudunia:tak::-):-):tak:

to u mnie chyba tez będzie, ale Martynka, wynik mam identyczny z tego testu :tak::-D:tak: z obrączki nad ręka, pierwszy wychodzi syn i jest, a druga wychodzi tez córa więc ...... :tak: nad brzuszkiem jest wahadełko, wiec ... chyba wg jednej z wersji tez córa... więc ....... :tak::-D:tak:

Dziewczyny byłam u lekarza i dał mi skierowanie do szpitala ... muszę zaraz powiedziec matce ... jestem przerażona.

pierwszy krok zrobiony i sprawa z mama załatwiona i to pozytywnie, więc jeden sters mniej :tak: teraz i w szpitalu wszystko będzie OK, więc głowa do góry trzymaj sie ...... i nie daj się ..... :tak:
 
Do góry