reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Oli spróbuję Twoją wróżbę :tak: nie słyszałam o niej, a ja nad brzuszkiem mam kółka i nad ręką. W internecie dziewczyny piszą, ze nad brzuszkiem kółka wychodzą na dziewczynkę tylko w jakiś opublikowanych artykułach ze wahadełko. Więc wierzę bardziej dziewczynom, którym się sprawdziło :tak:


ninonka z tym nad brzuszkiem to roznie mowia, widzisz kolezanka dalam nam dzis nowa wersje, ale ja robilam sobie i kreci sie koleczko ojjj kreci a na poczatku samym bylo wahadelko!!!! podobno narzady plciowe rozwijaja sie u maluszka tak w 10tyg ciazy moze dlatego mi nie wychodzilo:-D:-D:-D
ninonka sprobuj jeszcze raz, jesli robilas przed 10 tyg:tak:;-)
 
reklama
Dziewczyny byłam u lekarza i dał mi skierowanie do szpitala ... muszę zaraz powiedziec matce ... jestem przerażona.

spokojnie, lepiej jak pojdziesz do szpitala, przeprowadza badania, bedziesz pod stala kontrola!!! to ze tam idziesz nie swiadczy o czyms tragicznym:tak:mysl pozytywnie i staraj sie zachowac spokoj, ktory jest bardzo wazny dla Twojego maluszka!!! Wiem ze tylko tak latwo sie mowi ale bedzie dobrze!!!!trzymaj sie ;-)
 
Dziewczyny byłam u lekarza i dał mi skierowanie do szpitala ... muszę zaraz powiedziec matce ... jestem przerażona.

Wszystko będzie dobrze:) Lepiej zrobić dodatkowe badania i być pod obserwacją lekarzy niż zbagatelizować i przez to stracić Maleństwo.
Głowa do góry.... myślami i sercem jesteśmy z Tobą i czekamy na powrót i oczywiście DOBRE wieści:-)
 
ninonka z tym nad brzuszkiem to roznie mowia, widzisz kolezanka dalam nam dzis nowa wersje, ale ja robilam sobie i kreci sie koleczko ojjj kreci a na poczatku samym bylo wahadelko!!!! podobno narzady plciowe rozwijaja sie u maluszka tak w 10tyg ciazy moze dlatego mi nie wychodzilo:-D:-D:-D
ninonka sprobuj jeszcze raz, jesli robilas przed 10 tyg:tak:;-)[/CENTER]

hehe ok zrobie,ale narazie uciekne od Was, zajrze później... papa



Dziewczyny byłam u lekarza i dał mi skierowanie do szpitala ... muszę zaraz powiedziec matce ... jestem przerażona.

Ale coś kolwiek powiedział?????
Iwona trzymam kciuki za rozmowe z mamą i za Was!
Nie denerwuj sie!!!!
 
Dziewczynki powiedziałam mamie ... odpowiedziała, że wiedziała o tym, :szok: przeczuwała i czekała aż się przyznam ... dała mi ładną piżamkę i swój nowy szlafrok do szpitala ... powiedziała że ja i mój chłopak będziemy musieli pomyślec jak sobie poradzimy z dzieckiem itd. Jestem w szoku bo spodziewałam się awantury. Teraz tylko myśle o tym żeby z dzieckiem było wszystko dobrze :-)
 
reklama
Iwona chociaż jeden problem z głowy... :-D Skoro z mamą się ułożyło to reszta też pójdzie dobrze :-D Bardzo dobrze, że biorą Cie do szpitala, Nie bagatelizują. Profesjonalnie się Tobą zajmą i będzie wszystko dobrze! Czekamy na dobre wieści po Twoim powrocie. Trzymaj się dzielnie!!:-D
 
Do góry