reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

reklama
Louise a mój w św Szczepana :-D

Moltizerka ja zdecydowałam się chodzić prywatnie bo państwowo strasznie długo się czeka. Wybrałam lekarza, który pracuje w szpitalu. Wizytę mam dopiero 30 stycznia.
 
Jesli dobrze zrozumialam i jesli twoje pytanko jest dalej aktualne na temat obliczania tygodnia ciazy to jestes w ciazy dokladnie o dzien wczesniej ode mnie. a obliczasz to sobie tak ze pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to zarazem pierwszy dzien tygodnia twojej ciazy. Czyli jestes w 5 tygodniu i jednym dniu ciazy. DZIEWCZYNY poprawcie mnie jesli sie myle
Moltizerka ja uwazam tak samo, ale korzystając z kalkulatora babyboom wychodzi ze jest to 6 tydz i 1 dzien. Tak samo u mnie jest rozbieznosc jednego tygodnia. Tak jakby babyboom dodawał tydzien:crazy: i ja nie wiem o co to chodzi. Moze ktos bardziej rozeznany wyjasni :-)
 
Witam Was, ja również dopisuje się na wrzesień:-) dziś byłam u gina, który potwierdził moje przypuszczenia, według OM to 6 tydzień i widziałam na USG bijące serduszko, ale szczerze to nic poza tym, mała pulsująca kropeczka:-)
 
Witajcie kochane!
Witam też nowe dziewczyny wrzesnióweczki!
Miło się Was czyta, sporo piszecie :-)
Ja narzie wpisałam się do Was na wrzesień bo tak wg kalkulatora mi wychodzi, że to będzie 30 września, i mam nadzieje, że gin. powie mi też wrześniową datę :-)
Co do kawy to ja właśnie słyszałam, że jak nie masz potrzeby picia kawy to lepiej nie pic, moze cappucino. W sumie ja bez kawy się obejde, wiec nie mam aż takiego problemu.
Słuchajcie a co do gina to jak ja jestem dzień po spodziewanej @ a wg kalendarza ciązy na BB wychodzi mi 4 pełny tydzień ciąży to kiedy najlepiej pójśc do lekarza??? I czy lepiej prywatnie czy na ubezpieczenie???
A jeszcze jdeno ja dziś zrobiłam ostatni test który leżał u mnie na półce i to tak dla formalności go zrobiłam bo przecież nie wyrzuce nowego testu i poniżej zamieszcze te fotki
SAJONARA WITAJ!!!!!!!!!!!!!!
:-)


PIERWSZY Z 16 STYCZNIA JAKIEŚ 4 DNI PRZED SPODZIEWANĄ @, DRUGI Z 19 STYCZNIA JAKIŚ JEDEN DZIEŃ PRZED SPODZIEWANĄ @ NOI DZISIEJSZE OSTATNI....


KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY POWIĘKSZYĆ

 
reklama
soppana - ogromne gratulacje!!! :-):-D
mam nadzieje ze będę razem z Tobą na wrześnióweczkach;) ale o tym dopiero się dowiem za około tydzień czasu...
 
Do góry