reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ja z synkiem caly dzien dzisiaj w parku, cudne sloneczko i 18 stopni:-):tak: wpadalismy do domku tylko na cieple am am ehhe ;-)juz sie nie moge doczekac 1 kwietnia, wtedy usiade we wlsanym ogrodzie wezme laptopika wejde na BBi bede miala dwie przyjemnosci w jednym heheh:-D:-D:-D:rofl2:

Mnie narazie kregoslup nie boli ale bedzie raczej, tak bylo w pierwszej ciazy w ostatnich miesiach...
 
reklama
Ja tez dzis w parku z coreczka "na śtwace i jalni" (w przet. na hustawce i zjezdzalini) Normalnie wiosna!:rofl2:
 
Sarenko dobrze Cię czytać w lepszym nastroju;-)
Jarzębinka mozesz spokojnie isc do kosmetyczki tylko jej powiedz ze jestes w ciazy na pewno znajdzie cos odpowiedniego dla Ciebie - dziś w pytaniu na śniadanie był temat o korzystaniu zkosmetyczek, fryzjerów i generalnie używania kosmetyków w ciązy także jestem na bieżąco;-)
artykuł rzeczywiscie świetny moj W znalazl go w niedziele rano i czytał uśmialismy sie oboje, z tym, że ja dodatkowo się zryczałam bo ostatnio bardzo sensitive jestem
a na KOciewiu wiosna kochane słonko świeci, żadnego deszczyku, żadnego śniegu i niech tak zostanie
Mnie też zaczyna boleć kręgosłup w okolicy krzyzowo-ledzwiowej, czytałam ze to zwiazane z tym ze sie zaczynamy powiekszac, miednica i te sprawy, strach sie bac ci to bedzie jak brzuszek naprawde urośnie :-(
A z tymi ulobionymi bajkami to u nas tak, że mnie bajki czytano albo sama czytałam, a moj mąz ma stare winylowe płyty ze swoimi bajkami trzeszcza strasznie mam nadzieje ze dziecku kupi CD a nie bedzie tych winyli puszczał;-)
Dzieki dziewczyny za wsparcie od poniedziałku wracam do pracy i mam nadzieje ze przezyje najblizsze dwa tygodnie 27 i 31 marca składamy wnioski a potem 3 kwietni to w sumie w ciągu tygodniu - oj bedzie nerwowo:-(
 
Dzisiaj w pracy dostalam krwotoku. Przezylam szok na cale zycie. Lecialo mi doslownie po nogach (i nadal leci, ale w podpaske). Na szczescie dzidzia zyje. Peklo mi jakies naczynie krwionosne w szyjce macicy. Teraz leze, jestem na zwolnieniu i modle sie, zeby krwawienie ustapilo. nie bede wiec czesto pisac. jestem wykonczona psychicznie i fizycznie...
 
Sajonara, oj to przeżyć nie zazdroszczę, ale najważniejsze, że jest wszystko dobrze .... wypoczywaj teraz kochana :tak:

i życze przyjemnego popołudnia :tak::-D:tak:
 
dżisas - sajonara... dostałas cos? mi na krwotok pomógł duphaston... trzymam kciuki! jeśli to w szyjce to dzidzi nic nie zagraża, całe szczescie w nieszczęściu.... :sorry2: leż i wypoczywaj... ja przez to przechodziłam 7 tygodni temu i jeszcze wszystko pamietam... :crazy:

artykuł super! :tak:


jestem padnieta...
 
Sajonara odpoczywaj i dbaj o Was. Napewno będzie wszystko w porządku.

Dziewczyny piszecie strasznie dużo. Za każdym razem muszę nadganiać kilka stron.
U mnie dzisiaj w miarę normalna pogoda. Po wczorajszym wietrze i deszczu nastał spokój. Jednak nie mogę doczekać się już ciepełka.

Witam nowe mamusie.
 
reklama
Sajonara współczuje,musiałaś sie nieźle wystraszyc ale jak to szyjka to napewno bedzie wszystko ok.Trzymaj sie cieplutko i z łóżka nie wychodź.
 
Do góry