reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Sajonara trzymaj się, najważniejsze,że z dzidzią wszystko ok ;-)
Ja dzisiaj ogólnie jakaś ble jestem :-D Taka senna, rozdrażniona i...non stop chce mi się pić :-D Czekam na mojego m,żeby mi przywiózł jakieś dobre ciasteczko z cukierni typu WZ-tka albo ptyś z bitą śmietaną,mniam :tak: Do tego siłą perswazji zmuszę go do zakupienia mi owoców i jogurtów, które to oczywiście on będzie dźwigał do domu :-D Okazało się w tej całej przychodni,w której mi nie chcieli wydać wyników badań,że nie mogą tego zrobić,bo oryginały mają być u lekarza,więc mogę co najwyżej je skserować,ale to muszę przyjść jutro,bo trzeba przy dyrektorze :dry: a ja mam wizytę u gina jutro. Pani za okienkiem w rejestracji powiedziała,żebym przyszła sama,to mi wszystko załatwi,bo mój m nie potrafi się zachować i zaczął rzucać k**wami i innymi epitetami,bo ONI MAJĄ MI DAĆ WYNIKI I KONIEC. Czasami po prostu chcę się zapaść pod ziemię przez niego.
I kolejny dzień już minął,a ja DLA ODMIANY :dry: się nudzę i czas mi się niemiłosiernie wlecze....Ehhh...
 
reklama
Sajonara uważaj na siebie.

Ja skończyłam porządki w mojej szafie. Wszystko co jest na mnie przy małe spakowałam w pudła i wyniosłam na strych. Stwierdziłam że nie potrzebnie będzie mi to zalegało, a potem z przyjemnością odświeżę i będzie może dobre:-).Zostawiłam sobie tylko parę bluzek i dresy.A swoją drogą to wątpię żebym potem do swojej figury wróciła...to nie jest dla mnie jakoś specjalnie ważne...ale...
 
Saonara : Dobrze że z dzidzią ok. Leż i odpoczywaj. :tak:Trzymaj się! ;-)
A mi humor dopisał na koniec dnia. Mama mojej koleżanki jest położną w szpitalu Bielańskim i tak dzisiaj do niej nieśmiało zagadałam. Że niby to jeszcze długo ale już się obawiam, że liczyłabym na jej pomoc i że zależy mi na ochronie krocza i ile by chciała pieniążków za taką indywidualna opiekę. No i oczywiście czy pracuje na przełomie sierpień wrzesień;-) Wow a tu zaskoczenie. Tak, pracuje i nic nie chce za opiekę bo to jej obowiązek. I że chętnie się spotka i pogada ze mną żeby odpowiedzieć na moje pytania. :-D kamień spadl mi z serca. Oby nic nie "wypadło" do tego czasu.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja dziś po raz kolejny miałam ból głowy, więc M zabrała mnie na spacerek nad morze i oczywiście ból znikną w mgnieniu oka. U nas słoneczko świeci już chyba dwa tygodnie:-) super, uwielbiam jak jest słonecznie:tak:
 
Ojjj jak fajnie,też bym chciała taką paczkę :-) Niby mówią,że za wcześnie i jeszcze mamy czas na myślenie o porodzie i o szpitalu, ale jakoś....no chyba nie do końca. Przecież dopiero co dowiadywałyśmy się o naszych ciążach,a tu już prawie połowa ciąży. Mam taką cichą nadzieję,że w lecie jakoś będzie mi czas szybciej leciał,bo i ładniejsza pogoda, i jakoś weselej,i....najważniejsze.....truskawki są!!!! :-D:-D:-D
Póki co, jutro do gina. :tak:
 
reklama
Witam wierczornie,
ksiunia123 mnie tez wczoraj zabral M na spacerek nad morze,przy okazji rybka i gofry :-) bylismy jodem poodychac, no i przez to ndrobic nie moge.
Alex superowo z ta polozna, swoj czlowiek w szpitalu to skarb
Karolina Tenetina fajne takie materialy.
_oli_ pozazdroscic pogody, ja tez sie nie moge doczekac, az pogoda bedzie i sie wezmie moj M z ojcami za sianie trawniczka, nie moge doczekac sie prawdziwej wiosny na wlasnym trawniku no i grill juz mi po glowie chodzi:rofl2:
ewelin ja jutro robie szturm na moja garderobe:-Dwjechalas mi na ambicje :-D
pozdrawiam serdecznie
 
Do góry