reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

No to teraz patrzcie! 😁 Na początku tego roku postanowiłam sobie spełnić swoje niespełnione nastoletnie marzenie, czyli zebrać wszystkie komiksy W.I.T.C.H. 🙈 Zbierałam kiedyś, ale w pewnym momencie mój chrzestny (który mnie wychowywał) stwierdził, że jestem już za duża i kazał mi je wyrzucić 😢 Udało mi się uratować tylko kilka numerów. Ale zawsze się zastanawiałam jak ta cała historia się skończyła 😂
No i postanowiłam zakupić te wszystkie zbiorcze tomy 🥰
Ja pożałowałam, że wyrzuciłam zbierane karteczki w podstawówce 🥲
 
reklama
A wiecie, że groch i fasola to są turbo plodnosciowe? Zresztą fasola po bretońsku to chyba najbardziej naładowana plodnosciowymi składnikami zupa. Dodajemy tam passate pomidorowa i przecier w którym jest więcej likopenu niż w pomidorach. A likopen plemniki naszych panów bardzo lubią. Dorzucamy mięso z kurczaka lub kiełbasę z kurczaka, marchew. Doprawiamy oregano z działaniem przeciwzapalnym i czekamy jak partnerowi zaczną aż jajka puchnąć od produkowania nowych cudownych wojowników!
Az się głodna zrobiłam 🙈
 
Dziewczyny, po 5 cyklach starań, postanowiłam tu dołączyć, bo brakowało mi kogoś, komu mogłabym się trochę pożalić, kogoś kto by mnie zrozumiał. Było mi bardzo miło zaglądać tu przez ten miesiąc i otrzymywać dokładnie takie wsparcie, jakiego szukałam ❤️ Dziewczyny, jesteście najlepsze! Bardzo wam za wszystko dziękuję 🤗 6. cykl okazał się w końcu szczęśliwym, dziś przyrost bety 216% 🙈 Część zasług przepisuje tu tym, które mnie namówiły na testy owu i apkę Premom, dzięki nim w końcu złapałam owulacyjnego króliczka 😜 Wszystkim Wam życzę upragnionych dwóch kreseczek, trzymam kciuki i wierzę, że to już bliżej niż dalej 🤞 Ściskam ❤️
Jeszcze raz gratulacje! Wszystkiego nudnego na następne 9 miesięcy!
 
Dziewczyny, po 5 cyklach starań, postanowiłam tu dołączyć, bo brakowało mi kogoś, komu mogłabym się trochę pożalić, kogoś kto by mnie zrozumiał. Było mi bardzo miło zaglądać tu przez ten miesiąc i otrzymywać dokładnie takie wsparcie, jakiego szukałam ❤️ Dziewczyny, jesteście najlepsze! Bardzo wam za wszystko dziękuję 🤗 6. cykl okazał się w końcu szczęśliwym, dziś przyrost bety 216% 🙈 Część zasług przepisuje tu tym, które mnie namówiły na testy owu i apkę Premom, dzięki nim w końcu złapałam owulacyjnego króliczka 😜 Wszystkim Wam życzę upragnionych dwóch kreseczek, trzymam kciuki i wierzę, że to już bliżej niż dalej 🤞 Ściskam ❤️
Trzymajcie się zdrowo! Niech się kropek dalej pięknie rozwija i jak najmniej uprzykrza życie mamusi w czasie tych pozostałych 8 miesięcy 🥰
 
A wiecie, że groch i fasola to są turbo plodnosciowe? Zresztą fasola po bretońsku to chyba najbardziej naładowana plodnosciowymi składnikami zupa. Dodajemy tam passate pomidorowa i przecier w którym jest więcej likopenu niż w pomidorach. A likopen plemniki naszych panów bardzo lubią. Dorzucamy mięso z kurczaka lub kiełbasę z kurczaka, marchew. Doprawiamy oregano z działaniem przeciwzapalnym i czekamy jak partnerowi zaczną aż jajka puchnąć od produkowania nowych cudownych wojowników!
To już chyba wiem, co przygotuję mojemu na obiad w ramach niespodzianki 😅 (zazwyczaj to on gotuje)
 
Hej hej, @Mademoiselle_Nika faktycznie niefart 🫣 super że wybierasz się na urlop, my też wyjeżdżamy na 3 dni ale do Łodzi pojesc pysznego wege jedzonka i pospacerować 😊
My dziś byliśmy w Katowicach, wam też przyszło 5 skierowań na IKP? ;o
Ale zakwalifikowali mnie jako urodzenie martwe mimo że mówiłam jaka była sytuacja i mówili że się łapiemy więc trochę naciągane ale jestem wdzięczna że się udało :)
 
reklama
No to teraz patrzcie! 😁 Na początku tego roku postanowiłam sobie spełnić swoje niespełnione nastoletnie marzenie, czyli zebrać wszystkie komiksy W.I.T.C.H. 🙈 Zbierałam kiedyś, ale w pewnym momencie mój chrzestny (który mnie wychowywał) stwierdził, że jestem już za duża i kazał mi je wyrzucić 😢 Udało mi się uratować tylko kilka numerów. Ale zawsze się zastanawiałam jak ta cała historia się skończyła 😂
No i postanowiłam zakupić te wszystkie zbiorcze tomy 🥰
ale czaaaaaaad!!!!
 
Do góry