reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Jeśli chodzi o filmy to ja aktualnie 3 sezon Bridgertonow oglądaj w kółko i książkę już 3 razy przeczytałam 🫣 a z Witch to ja też Irma bo wodę kocham więc była bardziej popularna niż się wydaje, a ostatnio mi wyskoczyło na FB i wysyłałam siostrze:
No to ja przyznaję bez bicia, że ja Will 🫣 Ale też bardzo lubiłam Hay Lin, chociaż moim żywiołem jest zdecydowanie ziemia - czyli niby powinna być Cornelia 😅
 
reklama
Staramy się o dziecko od 1,5 roku i jest ciężko są już chwile zwatpienia.
Niby wszystko badania Ok ale efektów brak.
Chwile zwątpienia są zupełnie zrozumiałe, każda z nas - prędzej czy później - dochodzi od tego miejsca. Ważne, żeby dawać sobie na nie przyzwolenie, czas i przestrzeń na oczyszczenie głowy.

Jakie badania dotychczas robiliście? Chodzisz na monitoringi cyklu? Masz własne owulacje? Badaliście nasienie?
 
Płaczę. Krzyczę. Daje sobie przestrzeń na wszystkie emocje. I daje sobie czas.
A później poprawiam koronę i podciągam rajtuzy i ciągnę wózek dalej, a mąż go pcha. Jesteśmy w tym razem.
Chociaż robiąc te kariotypy, Kiry to czuję się jak masochistka.
Z ta masochistką, to ze względu na Twoją niechęć do pobierania krwi, czy z jakiegoś innego powodu?
 
reklama
Chwile zwątpienia są zupełnie zrozumiałe, każda z nas - prędzej czy później - dochodzi od tego miejsca. Ważne, żeby dawać sobie na nie przyzwolenie, czas i przestrzeń na oczyszczenie głowy.

Jakie badania dotychczas robiliście? Chodzisz na monitoringi cyklu? Masz własne owulacje? Badaliście nasienie?
Tak też robiliśmy badanie nasienia i badania genetyczne
 
Do góry