reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Dziewczyny, po 5 cyklach starań, postanowiłam tu dołączyć, bo brakowało mi kogoś, komu mogłabym się trochę pożalić, kogoś kto by mnie zrozumiał. Było mi bardzo miło zaglądać tu przez ten miesiąc i otrzymywać dokładnie takie wsparcie, jakiego szukałam ❤️ Dziewczyny, jesteście najlepsze! Bardzo wam za wszystko dziękuję 🤗 6. cykl okazał się w końcu szczęśliwym, dziś przyrost bety 216% 🙈 Część zasług przepisuje tu tym, które mnie namówiły na testy owu i apkę Premom, dzięki nim w końcu złapałam owulacyjnego króliczka 😜 Wszystkim Wam życzę upragnionych dwóch kreseczek, trzymam kciuki i wierzę, że to już bliżej niż dalej 🤞 Ściskam ❤️
 
Spróbuj przy kolejnej okazji - możesz je dodać do zupy już na talerzu, a nie w całym garnku. To jeden ze smaków mojego dzieciństwa u dziadków. Fasolowa, ziemniaczki duszone z zasmażaną cebulką + mizeria (u mnie również na słodko-kwaśno), kisiel (jedzony koniecznie siedząc na betonowych schodach przed domem) i poranne kakao <3
Jasne, spróbuję 🙂
Achhhh te wspomnienia z dzieciństwa. Cieszę się, że jestem z tego pokolenia, któro gnało światami i nie miało czasu zjeść , no chyba że w locie🙈
 
Dziewczyny, po 5 cyklach starań, postanowiłam tu dołączyć, bo brakowało mi kogoś, komu mogłabym się trochę pożalić, kogoś kto by mnie zrozumiał. Było mi bardzo miło zaglądać tu przez ten miesiąc i otrzymywać dokładnie takie wsparcie, jakiego szukałam ❤️ Dziewczyny, jesteście najlepsze! Bardzo wam za wszystko dziękuję 🤗 6. cykl okazał się w końcu szczęśliwym, dziś przyrost bety 216% 🙈 Część zasług przepisuje tu tym, które mnie namówiły na testy owu i apkę Premom, dzięki nim w końcu złapałam owulacyjnego króliczka 😜 Wszystkim Wam życzę upragnionych dwóch kreseczek, trzymam kciuki i wierzę, że to już bliżej niż dalej 🤞 Ściskam ❤️
Gratulacje jeszcze raz ❤️ Życzę Ci nudnych 9 miesięcy! :)
 
Zupę brokułową lubię, ale miewam z nią problemy, bo czasem okropnie mi śmierdzi i wówczas nie jestem w stanie jej przełknąć.
Wiem o co chodzi, ja robię dwie nielegalne rzeczy: 1) dodaje slodzika (wcześniej cukier teraz ksylitol) 2) serek topiony 🫣 ale plasterek czy kawałek sera topionego przy takiej ilości warzyw i wartości jakoś mi umyka i nie uważam za turbo grzech. I wolę zupę krem niż taką normalną :)
 
Dziewczyny, po 5 cyklach starań, postanowiłam tu dołączyć, bo brakowało mi kogoś, komu mogłabym się trochę pożalić, kogoś kto by mnie zrozumiał. Było mi bardzo miło zaglądać tu przez ten miesiąc i otrzymywać dokładnie takie wsparcie, jakiego szukałam ❤️ Dziewczyny, jesteście najlepsze! Bardzo wam za wszystko dziękuję 🤗 6. cykl okazał się w końcu szczęśliwym, dziś przyrost bety 216% 🙈 Część zasług przepisuje tu tym, które mnie namówiły na testy owu i apkę Premom, dzięki nim w końcu złapałam owulacyjnego króliczka 😜 Wszystkim Wam życzę upragnionych dwóch kreseczek, trzymam kciuki i wierzę, że to już bliżej niż dalej 🤞 Ściskam ❤️
Super, gratulacje!
 
A wiecie, że groch i fasola to są turbo plodnosciowe? Zresztą fasola po bretońsku to chyba najbardziej naładowana plodnosciowymi składnikami zupa. Dodajemy tam passate pomidorowa i przecier w którym jest więcej likopenu niż w pomidorach. A likopen plemniki naszych panów bardzo lubią. Dorzucamy mięso z kurczaka lub kiełbasę z kurczaka, marchew. Doprawiamy oregano z działaniem przeciwzapalnym i czekamy jak partnerowi zaczną aż jajka puchnąć od produkowania nowych cudownych wojowników!
 
reklama
Ja byłam Irma a Ty?
No to teraz patrzcie! 😁 Na początku tego roku postanowiłam sobie spełnić swoje niespełnione nastoletnie marzenie, czyli zebrać wszystkie komiksy W.I.T.C.H. 🙈 Zbierałam kiedyś, ale w pewnym momencie mój chrzestny (który mnie wychowywał) stwierdził, że jestem już za duża i kazał mi je wyrzucić 😢 Udało mi się uratować tylko kilka numerów. Ale zawsze się zastanawiałam jak ta cała historia się skończyła 😂
No i postanowiłam zakupić te wszystkie zbiorcze tomy 🥰
 

Załączniki

  • B78C3AD5-C32A-47B6-A890-E061786B58E8.jpeg
    B78C3AD5-C32A-47B6-A890-E061786B58E8.jpeg
    13 KB · Wyświetleń: 48
Do góry