reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Bardzo mi przykro z powodu kryzysu😢 oby udało się go jaknajszybciej zażegnać. Niepłodność komplikuje wiele spraw/ planów w związku, niestety przez co powstają te napięcia o których mówisz. Myślę, że Cię rozumiem , też mamy lepszy i gorszy czas, lepsze i gorsze dni z mężem, właśnie przez to, że los coraz rzuca kłody pod nogi i bywają ciężkie momenty. Nie mniej jednak na pewno się kochacie i uda Wam się naprawić Waszą relację, wierzę w to mocno ✊✊️ Tyle razem przeżyliście, wkońcu kiedyś zaświeci to słońce i będzie dobrze🙂
Dziękuję za dobre słowo 🥰
 
reklama
cześć wszystkim :) dostałam zalecenie wywołania miesiączki celem podejścia do stymulacji letrozolem. 2x1 duophason, 5/7 dni. No właśnie. Brać 5 czy 7 jak uważacie? 😅 zwiększy to „skuteczność” wywołania jak będę brać więcej dni? Luteinę brałam 10 i dostawałam dwa dni po odstawieniu, ale tam była na 10 dni żeby „regulować” 🤪
Oczywiście pytanie przyszło w trakcie powrotu z gabinetu xd
 
Żeby był porządek np. z kalendarzem testowania na pierwszej stronie, żeby było wszystko przejrzyście rozpisane, żeby nie trzeba było wertować miliona stron, aby dokopać się do potrzebnej informacji, a przede wszystkim - żeby jedna osoba nie musiała mieć na sobie stałej odpowiedzialności za wątek przez dłuższy czas, bo to wymaga zaangażowania i czasu, a nie zawsze możemy go tyle poświęcać :)
Tak pytam, bo od kiedy ostatni raz byłam staraczką wszystko tu się pozmieniało. Kiedyś był jeden wątek, potem przeszłyśmy na prywatny. Te co zachodziły w ciążę i potem zostawały mamami dalej uczestniczyły w nim i super się zżyłyśmy. Ostatecznie już wszystkie mamy dzieci, chociaż chyba połowa z nas była pewna, że nam się nie uda :)
 
Nie lubię tego ;(
ja też nie i ze mna też coraz gorzej, ale biorę na klatę bo wyjścia nie ma.
Zaczynam się zastanawiać czy jak w lipcu 2023 zbadałam proga 7dpo jako pierwszy papier po półrocznym bezowocnym staraniu mogę to podpiąć jako rok starań od lipca… później październik już mam hormony tarczyce, listopad nasienie amh itp.
 
A ja zmieniłam termin w klinice na 11 czerwca 🙈 będę wtedy jakoś tydzień przed okresem, więc może będzie szansa pobrać potrzebne wymazy, zrobić badania i zacząć stymulację od następnego cyklu. Tylko tak myślę skoro dzisiaj mam 1dc to może zrobię już badania hormonalne te z początku cyklu, żeby już mieć na wizytę. Ech, wiecznie w gorącej wodzie kąpana 🙈
tak właśnie mi się ta niepłodność kojarzy - wieczne kombinowanie, knucie jak to zrobić, żeby jak najszybciej i najlepiej załatwić wszystko, a potem i tak przychodzi okres :(

Ostatnio jak mi się okres „spóźnił” (a tak naprawdę to pewnie źle owulkę wyczytałam po prostu) to jednego poranka wstałam z taką ulgą, po prostu jakby wszystkie problemy świata zostały rozwiązane, niesamowite uczucie. I cztery godziny później dostałam okres 😂
 
ja też nie i ze mna też coraz gorzej, ale biorę na klatę bo wyjścia nie ma.
Zaczynam się zastanawiać czy jak w lipcu 2023 zbadałam proga 7dpo jako pierwszy papier po półrocznym bezowocnym staraniu mogę to podpiąć jako rok starań od lipca… później październik już mam hormony tarczyce, listopad nasienie amh itp.
A jakiś niski Ci ten prog wtedy wyszedł? Ogólnie jest u Ciebie niedomoga lutealna, która mogłaby być przyczyną poronień? Albo inne problemy z progiem?
 
Hej a czy któraś z was robiła test owulacyjny i wyszedl negatywny w ciazy ? Dziś wieczorem robiłam I wyszedl negatywny a mamy 6tc 😔😔 martwię się
 
reklama
Hej a czy któraś z was robiła test owulacyjny i wyszedl negatywny w ciazy ? Dziś wieczorem robiłam I wyszedl negatywny a mamy 6tc 😔😔 martwię się
Testy owulacyjne nie są do wykrywania ciąży, nie ma sensu ich robić wiedząć, że w niej jesteś, nie jest to wyznacznik czegokolwiek w takiej sytuacji. Bywały już tu na kreskach eksperymenty z testami LH w ciąży, i jednym dziewczynom wychodzą pozytywne innym nie, nie jest to na pewno powód do zmartwień, że wychodzi ci negatywny mimo ciąży😉
 
Do góry