reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Oo to konkretny powód do sprzeczki, mam nadzieję , że udało Ci się przemówić mu do rozsądku i ogarnie, że odpoczynek jest bardzo ważny, oby udało się trochę poluzować i wolnego czasu stało się znacznie więcej i energia powróci do niego🤞🙂
Oby, ale żeby tak było, samemu trzeba działać w tym kierunku, a nie tylko brać na głowę kolejne tematy. Mam nadzieję i myślę, że przypomniałam mu wczoraj, że mi jest potrzebny on - pełen energii na życie i obecny w życiu, a nie tylko będący z głową w robocie.
 
reklama
A ja zmieniłam termin w klinice na 11 czerwca 🙈 będę wtedy jakoś tydzień przed okresem, więc może będzie szansa pobrać potrzebne wymazy, zrobić badania i zacząć stymulację od następnego cyklu. Tylko tak myślę skoro dzisiaj mam 1dc to może zrobię już badania hormonalne te z początku cyklu, żeby już mieć na wizytę. Ech, wiecznie w gorącej wodzie kąpana 🙈
 
A u mnie dupa nie cykl. Byłam dzisiaj na monitoringu i nic się nie dzieje. Są widoczne tylko małe pęcherzyki, endometrium liche na maska, żadna owulacja się nie szykuje.

Więc coś poszło mocno nie tak i stymulacja nie przyniosła zupełnie nic :/ Dzisiaj miałam zbadać estradiol i mam zbadać go ponownie za tydzień, żebyśmy sprawdzili przyrost. Ale nawet jeśli coś się zacznie dziać w przyszłym tygodniu, to już nijak będzie się to miało do naszych planów i terminów 🤦‍♀️
Kurczę, u Ciebie to rollercoaster totalnie z tymi owulkami. :( albo nie ma albo jest nagle w 6dc. Zauważyłaś jakąś powtarzalność lub podobieństwo w niektórych cyklach? Ja tak kojarzę że u mnie np owulka z lewego jajnika zawsze jest szybciej, za to z prawego jajnika zawsze ciężko złapać, jest później albo jest jakaś taka słaba.

Mówił coś doktorek na temat dosyłania dokumentów? Bo nie dzwoniłam tam jeszcze i nie wiem czy jest sens stresować babeczki w rejestracji 🤡
 
A ja zmieniłam termin w klinice na 11 czerwca 🙈 będę wtedy jakoś tydzień przed okresem, więc może będzie szansa pobrać potrzebne wymazy, zrobić badania i zacząć stymulację od następnego cyklu. Tylko tak myślę skoro dzisiaj mam 1dc to może zrobię już badania hormonalne te z początku cyklu, żeby już mieć na wizytę. Ech, wiecznie w gorącej wodzie kąpana 🙈
High five siostro w gorącej wodzie kąpana :) ja też wizytę będę mieć jakoś w połowie cyklu, więc żeby przyspieszyć proces zrobię badanka na własną rękę przed te które muszą być w danym dniu cyklu albo czeka się na nie długo, żeby nie tracić czasu.
 
High five siostro w gorącej wodzie kąpana :) ja też wizytę będę mieć jakoś w połowie cyklu, więc żeby przyspieszyć proces zrobię badanka na własną rękę przed te które muszą być w danym dniu cyklu albo czeka się na nie długo, żeby nie tracić czasu.
Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam 😅
 
A ja zmieniłam termin w klinice na 11 czerwca 🙈 będę wtedy jakoś tydzień przed okresem, więc może będzie szansa pobrać potrzebne wymazy, zrobić badania i zacząć stymulację od następnego cyklu. Tylko tak myślę skoro dzisiaj mam 1dc to może zrobię już badania hormonalne te z początku cyklu, żeby już mieć na wizytę. Ech, wiecznie w gorącej wodzie kąpana 🙈
High five siostro w gorącej wodzie kąpana :) ja też wizytę będę mieć jakoś w połowie cyklu, więc żeby przyspieszyć proces zrobię badanka na własną rękę przed te które muszą być w danym dniu cyklu albo czeka się na nie długo, żeby nie tracić czasu.
Te na które się czeka i są ważne przez jakiś czas - spoko, ale pamiętajcie, że badania hormonalne z początku wcześniejszego cyklu nijak się będą miały do badań z kolejnego cyklu, a przed stymulacją klinika i tak będzie chciała (albo nawet musiała) je powtórzyć ;)
 
Kurczę, u Ciebie to rollercoaster totalnie z tymi owulkami. :( albo nie ma albo jest nagle w 6dc. Zauważyłaś jakąś powtarzalność lub podobieństwo w niektórych cyklach? Ja tak kojarzę że u mnie np owulka z lewego jajnika zawsze jest szybciej, za to z prawego jajnika zawsze ciężko złapać, jest później albo jest jakaś taka słaba.

Mówił coś doktorek na temat dosyłania dokumentów? Bo nie dzwoniłam tam jeszcze i nie wiem czy jest sens stresować babeczki w rejestracji 🤡
No dziwaczne na maksa. I najgorsze jest to, że jajniki od kilku dni mnie napieprzają, więc sądziłam, że to wina tego, że coś się tam dzieje.

Nie ma u mnie żadnej takiej powtarzalności - standardowo owulacje miałam 10-13 dc (sporadycznie do 14dc). Ostatnie cykle coś się zadziało dziwnego i owu była już 8-10 dc, ale też część cykli była stymulowana, więc zrzuciłam to na efekt leków. W ostatnim cyklu, pod koniec brałam estrofem - który miał spowolnić wzrost pęcherzyków na koniec obecnego i początek kolejnego cyklu, ale nie planowaliśmy, że spowolni to go aż tak! 🤦‍♀️
 
Nie ma za co dziękować, to tylko kilka słów prawdy🙂

Haha, tydzień wystarczył żeby się od niego troszkę odzwyczaić😃, aleeee -czasem trzeba się tak posprzeczać, żeby później mogłobyć jeszcze milej😁
Eh, no to u nas jest źle… ostatnio się dużo więcej sprzeczamy, teraz męża nie było 4 dni, można się było trochę stęsknić, ale już po 1-2h znowu zaczęliśmy się sprzeczać 😓
Właśnie jestem w drodze na terapię i pewnie będę o tym mówić…
 
reklama
Oby, ale żeby tak było, samemu trzeba działać w tym kierunku, a nie tylko brać na głowę kolejne tematy. Mam nadzieję i myślę, że przypomniałam mu wczoraj, że mi jest potrzebny on - pełen energii na życie i obecny w życiu, a nie tylko będący z głową w robocie.
Trzymam kciuki za jego pozytywną zmianę nastawienia. Oby miło Cię zaskoczył i był wsparciem na tyle na ile go potrzebujesz! 🙂
 
Do góry