reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny od czytania, jesteście team książka papierowa czy czytnik?
Książka, kocham dotyk kartek o zapach papieru :D ale zdarza mi się czytać na telefonie. U nas książki maja dużo miejsca w domu. Na dole też są książki :D a w antyramie Beksiński :)
 

Załączniki

  • IMG_20240317_185738.jpg
    IMG_20240317_185738.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Ja już po wizycie i gin sugeruje odpuszczenie inseminacji i pójście już w invitro. Z tego co mówi jajowody są wątpliwe skoro łącznie po tylu miesiącach nic nie wyszło, plus zdążyła się jedną ciąża i to jajowodowa. Generalnie szansę z jednym jajowodem są u mnie o połowę niższe niż normalnie plus do tego nagly duży spadek amh. Uważa że mógł być jakiś błąd labo ale nie aż na takim poziomie. Mam jeden wielki mentlik w głowie. Sprawdziliśmy badania nasienia które zleciła do invitro i koszt 1500 zł 😱 czy faktycznie aż takie szczegółowe są wymagane?
 
Cześć, staraczki!
Znów pochłonęło mnie życie, ale spieszę z apdejtem i proszę o wpisanie na ławkę rezerowowych.

Apdejt mogę opatrzyć hasztagiem #mójwspaniałyorganizm Byłam właśnie u gina i okazuje się, że mój organizm najzwyczajniej w świecie nie załapał, że nie ma ciąży 😅 Owulacja była, seksy byli, plamienie było, okres powinnam mieć 2 tygodnie temu, z krwi 10dpo nie wyszło nic. Lekarz zagląda, a tu ciażt nie ma, ale ciałko żółte w pełni rozkwitu, wyściółka macicy elegancka i gruba, zero znaków nadchodzącego okresu.

Dostałam Duphaston na wywołanie i za parę dni odliczanie zaczynamy od nowa.
 
Dziewczyny to zabawa na nabicie stron :) propozycja ode mnie: napisz z czego jesteś z siebie dumna w ostatnim czasie (i nie musi to być temat staraczkowy)
Ja zacznę:
- za stawianie siebie na pierwszym miejscu i robienia rzeczy, które odkładałam, bo się bałam
- ogarnianie przestrzeni w domu, układanie w szafkach i pozbywanie się nadmiaru :)
Cieszę się że przyznałam się przyjaciółce że nie radzę sobie w życiu, myślę że następnym krokiem będzie terapia.
 
reklama
- zaczęłam myśleć o sobie 🙂 ,
- odpuściłam wiarę, że uratuje wszystko i wszystkich. Dopuściłam do siebie świadomość, że każdy ma prawo decydować o sobie bez względu na skutek.
- uwierzyłam w realizację marzeń 🙂 w tym tygodniu składamy wniosek o dziennik budowy 🙈
Fantastycznie! Super, że w końcu się zdecydowaliście na rozpoczęcie budowy 😍
 
Do góry