reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Moje seriale to z bajek Fantagiro i Papirus 🥹 a seriale to Czarodziejki, Kości, wszystkie CSI (chciałam być patologiem 🫣). Polskie jakoś mnie nie jarały ew. Rodzina zastępcza :D a później też Zaklinaczka Dusz była super.
No i Zwariowany Świat Malcolma :D
rodzina zastepcza to klasyk 😃 miodowe lata, swiat wedlug kiepskich ale te stare odcinki, 13 posterunek 😃 moda na sukces 😂😂
 
Ja ostatnio intensywnie ćwiczę w ogrodzie 🙈 mamy już taki progres na działce, jest gdzie usiąść, zrobić grilla, warzywka posiane, nowalijki już zjadam. Dzisiaj ryzyk fizyk i wsadziłam część pomidorów pod folię 🙈
I miały być starania pełną parą, a dzisiaj zrobiłam pierwszy test owu w 12dc i wyszedł pozytywny 😅 tylko teraz dylemat bo w środę badanie nasienia, więc trzeba by wstrzemięźliwość zachować… 😁
 
Ja ostatnio intensywnie ćwiczę w ogrodzie 🙈 mamy już taki progres na działce, jest gdzie usiąść, zrobić grilla, warzywka posiane, nowalijki już zjadam. Dzisiaj ryzyk fizyk i wsadziłam część pomidorów pod folię 🙈
I miały być starania pełną parą, a dzisiaj zrobiłam pierwszy test owu w 12dc i wyszedł pozytywny 😅 tylko teraz dylemat bo w środę badanie nasienia, więc trzeba by wstrzemięźliwość zachować… 😁
ja bym bolcowała i nie patrzyla na konsekwencje 😂😂😃
 
O rany! Współczuję :( U mnie od zawsze 3 do 4 dni max (ten 4 to już zazwyczaj tylko plamienie).
U mnie standardowo 7 dni samego okresu, a plamienie potrafi trwać jeszcze do 11dc 😫 Sama w sumie nie wiem czy tak powinno być 🤷🏻‍♀️ Mam długie cykle, więc sam okres może też przez to jest długi…? A w tym to już w ogóle mam wrażenie, że jakaś mała infekcja mnie dorwała 🙄
 
Ja ostatnio intensywnie ćwiczę w ogrodzie 🙈 mamy już taki progres na działce, jest gdzie usiąść, zrobić grilla, warzywka posiane, nowalijki już zjadam. Dzisiaj ryzyk fizyk i wsadziłam część pomidorów pod folię 🙈
I miały być starania pełną parą, a dzisiaj zrobiłam pierwszy test owu w 12dc i wyszedł pozytywny 😅 tylko teraz dylemat bo w środę badanie nasienia, więc trzeba by wstrzemięźliwość zachować… 😁
Super, że tyle rzeczy udało się Wam ogarnąć!

A co do starań, to są rzeczy ważne i ważniejsze! Zmieńcie termin badań i bawcie się w najlepsze! 😁
 
reklama
Do góry