reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

@wrobelmm a jak się miewa Twój cykl? Wiem, że szef w podartych butach chodzi, ale, jednak interere mnie to😁
Ciekawska Koza! 😉

Mój cykl ma się tak, że owulację miałam na przełomie 9/10 dc (bez stymulacji i dlatego nie mogliśmy ogarnąć ani iui ani ivf 🤦‍♀️), Stary zdążył wrócić więc było trzonowane ile trzeba, także jest cień szansy, że coś się z tego wykluje 😁
 
reklama
Na endometriozie zupełnie się nie znam, ale może sama histeroskopia da już jakiś obraz sytuacji?
Histeroskopia pomaga dokładnie obejrzeć macicę, a endomenda atakuje poza, więc chyba niewiele będzie dało się zobaczyć. Chyba prędzej jakieś ogniska adenomiozy.
Ale ja też się nie znam 😓
Ja jako pierwsze przy podejrzeniu endomendy miałam badane CA 125 (z krwi), ale lekarz wyraźnie zaznaczył, że to nie da 100% pewności, tyle że może dać przesłankę do dalszej diagnostyki. Z tego, co się orientuję, to te badania stricte w kierunku endometriozy to jakiś wyższy level już 🙄
 
Nieeeeee, proszę nie 🙈😂 Ja i Excel „lubimy” się tylko troszkę i nie wchodzimy sobie w drogę jeśli nie musimy, ale daleko mi do Avy i Niki (pamiętam te wykresy).
Tabelkę do wyzwania mogę zrobić (cel czysto motywacyjny), ale zapomnijcie o wyliczaniu ile stron dziennie musimy natrzaskać, żeby dobić do 1000 🤪
Pani Kochana, 1000 stron to tu już dawno nie było 😅
 
Ciekawska Koza! 😉

Mój cykl ma się tak, że owulację miałam na przełomie 9/10 dc (bez stymulacji i dlatego nie mogliśmy ogarnąć ani iui ani ivf 🤦‍♀️), Stary zdążył wrócić więc było trzonowane ile trzeba, także jest cień szansy, że coś się z tego wykluje 😁
Bardzo szybka akcja😆 dobrze , że stary był łaskaw ewentualnie zapłodnić😆🥰jeny nigdy tak szybko mnie owulka nie zlapala, zazdro😏 oby się "wykluło"😘
 
Bardzo szybka akcja😆 dobrze , że stary był łaskaw ewentualnie zapłodnić😆🥰jeny nigdy tak szybko mnie owulka nie zlapala, zazdro😏 oby się "wykluło"😘
Ba! Nawet udało mu się wrócić dzień wcześniej, więc można to już traktować w kategoriach wykazania się heroiczną postawą 😂

U mnie podobno ma to związek ze zbyt wysokim poziomem fsh na początku cyklu (przez co pęcherzyki zaczynają dorastać wcześniej niż powinny), dlatego teraz od 16dc biorę dodatkowo estrofem, który ma go trochę przyhamować 🤷‍♀️
 
Wiem, że chciałabyś najlepiej wszystko od razu, ale obawiam się, że zabraknie Ci na wszystko czasu w trakcie tej krótkiej wizyty we Wro :(
Ale nie wiem czy to robić?. Jakieś usg specjalne, rezonans? Co sadzicie? Mozej ak teraz cos zaplanuje to bedzie ok ? Chociaz wiekszosc lekarzy bezlitosnie widzi w moim przypadku tylko in vitro 🤷‍♀️
 
Ciekawska Koza! 😉

Mój cykl ma się tak, że owulację miałam na przełomie 9/10 dc (bez stymulacji i dlatego nie mogliśmy ogarnąć ani iui ani ivf 🤦‍♀️), Stary zdążył wrócić więc było trzonowane ile trzeba, także jest cień szansy, że coś się z tego wykluje 😁
To ile Twój okres trwa? 😳 ja w 9/10dc marzę już tylko o tym, żeby plamienie mi się wreszcie skończyło…
 
reklama
Do góry