reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Z moich seriali to zbuntowany anioł, zaklinaczka dusz i CSI (a szczególnie Miami z Horatio). A z takich bardziej młodzieżowych to pamiętam odlotowe agentki i świetny był świat według Ludwiczka. Kojarzycie może? 😀
Odlotowe agentki kojarzę, ale Ludwiczka wcale
 
reklama

Załączniki

  • IMG_8579.jpeg
    IMG_8579.jpeg
    102,4 KB · Wyświetleń: 23
Holsamed, Kotlarza 6, badania genetyczne.
1. Rzeczy nie istotne, ale przydatne to: parking na ulicy, dość sporo zatoczek i miejsc parkingowych. Spokojnie powinnyście znaleźć miejsce. Wszystko ładnie opisane, widoczne. Wchodzimy do budynku i kierujemy się na prawo na klatkę schodową, wychodzimy na piętro 1, koło optyka i idziemy korytarzem na prawo do rejestracji na ginekologii.
2. Dokumenty: potrzebujecie dowód osobisty na 2 seksundy pokazać Pani. Informujecie, że miałyście umówioną wizytę na badania genetyczne. Dostajecie dwa formularze tzw ankiety.
3. Ankiety: są dwie, bo jedna na kariotypy a druga na resztę badań. Pytania to: dane osobowe (imię, nazwisko, adres, pesel), pytanie o choroby genetyczne w rodzinie jeżeli tak to jakie i kto, pytanie o to czy jesteście na badaniach z powodu a) niepłodność b)wielokrotne poronienia lub martwe urodzenie. Oświadczenie co mają zrobić z materiałem po pobraniu, oświadczenie kogo upoważniacie do odbioru wyników badań. Panie w rejestracji są super uprzejme i pomagają we wszystkim. Pani od pobierania krwi to mega delikatna kobieta z podejściem więc każda, która ma jakieś problemy przy pobieraniu nie ma się czego bać.
4) wyniki; wyniki mogą przesłać e-mailem. Wysyłają jak już wszystkie wyniki spłyną do nich. Wyniki krwi od 1-2,5 miesiąca.

To wszystko co przychodzi mi na myśl żeby Wam powiedzieć. Jak macie pytania to śmiało ;) ja targałam swoje dwie teczki badań, ale nikt mnie nie zapytał o żadną dokumentację. Jedyne pytanie to było o dowód.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję 🥰 jutro idę, wyniki po 7-10 dniach roboczych. A myślisz, że jak mi wyjdzie coś z MUCHy to warto czekać do 7.06 do dr Grymowicz? Czy próbować się dostać gdziekolwiek na cito, żeby dostać antybiotyk? Bo to znowu bym musiała prywatnie i odpłatnie 😓 Ale 3 tygodnie to chyba sporo 🙄
priv
 
reklama
Do góry