reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Super, że tyle rzeczy udało się Wam ogarnąć!

A co do starań, to są rzeczy ważne i ważniejsze! Zmieńcie termin badań i bawcie się w najlepsze! 😁
Wam to za dużo powiedziane 😆 mój mąż z tych co niestety się nie kwapią to pracy w ogrodzie, więc 90% to moja zasługa 😆 właśnie z nim to skonsultowałam i przekładamy badanie. Życie 😁 a jutro 6h w pociągu do Katowic 🙈
 
Z moich seriali to zbuntowany anioł, zaklinaczka dusz i CSI (a szczególnie Miami z Horatio). A z takich bardziej młodzieżowych to pamiętam odlotowe agentki i świetny był świat według Ludwiczka. Kojarzycie może? 😀
 
Moje seriale to z bajek Fantagiro i Papirus 🥹 a seriale to Czarodziejki, Kości, wszystkie CSI (chciałam być patologiem 🫣). Polskie jakoś mnie nie jarały ew. Rodzina zastępcza :D a później też Zaklinaczka Dusz była super.
No i Zwariowany Świat Malcolma :D
Rodzinę zastępczą oglądaliśmy całą rodziną 😁 a teraz mój mąż ma czasami jakąś fazę, że jak przy przeglądaniu kanałów trafi, to przełączy i obejrzy z nostalgii 🤣
 
U mnie standardowo 7 dni samego okresu, a plamienie potrafi trwać jeszcze do 11dc 😫 Sama w sumie nie wiem czy tak powinno być 🤷🏻‍♀️ Mam długie cykle, więc sam okres może też przez to jest długi…? A w tym to już w ogóle mam wrażenie, że jakaś mała infekcja mnie dorwała 🙄
Do 7 dni jest ponoć prawidłowo, ale 11 to już zdecydowanie przegięcie. Oszalałabym! Żaden lekarz nie zwrócił dotychczas na to uwagi?
 
Moje seriale to z bajek Fantagiro i Papirus 🥹 a seriale to Czarodziejki, Kości, wszystkie CSI (chciałam być patologiem 🫣). Polskie jakoś mnie nie jarały ew. Rodzina zastępcza :D a później też Zaklinaczka Dusz była super.
No i Zwariowany Świat Malcolma :D
O tak!
U mnie z polskich mogę wymienić Kryminalnych 😇
 
Jakby co…. Alab
 

Załączniki

  • IMG_8543.jpeg
    IMG_8543.jpeg
    90,9 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Wam to za dużo powiedziane 😆 mój mąż z tych co niestety się nie kwapią to pracy w ogrodzie, więc 90% to moja zasługa 😆 właśnie z nim to skonsultowałam i przekładamy badanie. Życie 😁 a jutro 6h w pociągu do Katowic 🙈
Mój z tematów ogrodowych ogarnia trawę - reszta chabazi go nie interesuje ;)

Musicie więc szybko brać się dzisiaj do roboty, bo seks w „wychodku” pociągu nie brzmi kusząco 😂
 
Do góry