reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

A mi waga zaszalała i leci w górę:/ Tylko nei wiem czemu!! Może dlatego że nie chodzimy na spacery bo Krzys chory... Ja ważę 78 kg ale wchodzę w rozmiar 42, 44 jest za duży... ale gdzie tam do mojego 38:/

Sarka gratuluję bo widzę, że waga leci w gół :)
kbetin widziałam suwaczek i zazdraszczam:p
 
reklama
Dawno mnie tu nie było ;)
Ale podglądam wasze sukcesy i widze że są rezultaty.
Wiolcia
to pewnie tylko chwilowe załamanie organizmu. Mi po chrzcie zaczeła waga szaleć i wachała się o 2 kg, ale już dzisiaj wróciłam do 63 kg, także to zależy też od dnia cyklu, czy jest owulka czy miesiączka.
 
dokładnie tak! wszystko zalezy od cyklu. Pamietacie jak mi waga stała przed pierwszą @ teraz jestem po i wyrażnie notuję spadek większy czy mniejszy każdego dnia:) (dziś było na wadze nawet 77.1:)), no nie ma się czym cieszyć za bardzo bo waga i tak "ciężka" :p ale zawsze to coś...bliżej celu! Ciagle jestem na Ducanie ale nie tak restrykcyjnie - prawie co wieczór jest mała lampka wina, kurczaka np ostatnio robiłam w cieście francuskim bo już mi monotonia miesna dogryzła:/ ale takim cieście light - z Piotra i Pawła zamawiam, wczoraj jeszcze upiekłam w takowym cieście sernika, ducanowego co prawda ale jednak w cieście no i ciągle jestem na PW, i codziennie jesm rządek, dwa gorzkiej czekolady tak więc troszku dostosowałam do siebie a i tak jest dobrze:) byle do maja, potem przechodzę na 3 tyg. cambridge a potem już będe się zajdać truskawkami:ppp
 
No Sarka szalejesz!! :) Słuchaj kochana ogromnie bardzo się cieszę że tak ci waga zaczęła lecieć w dół :D Normalnie poprawilas mi dzien swoimi wynikami :D

Ja do lipca chce schudnąć do 65 kg... myslicie że dam radę? Mam weselę w rodzinie i chce dobrze wyglądać ;)
Póki co mój cel to 75 kg do Świąt... a teraz czekam na @ bo faktycznie niedługo powinnam dostać.
 
Wiolcia żaden z Ciebie wieloryb, tym bardziej takiej odmiany w paski nie ma. ;-) Skóra szybciej ściągnie się po basenie, więc nie ma co czekać, aż same się rozjaśnią.
 
reklama
a ja zgubilam 2 kg wlasnie chce z malym od maja isc na nauke plywania ale te roztepy mnie przerazaja wiec musze zaopatrzyc sie w stroj jednoczesciowy offf a tak za nimi nie przepadam ;/
 
Do góry