reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Witajcie po długiej przerwie ;-)

Widze że nie tylko u mnie problemy z libido. Też jestem mega zmęczona i w ogóle to szkoda gadać.
Moja prolaktyna jest już w normie, ale okresu nie mam nadal. Biorę estrogen teraz bo macica w ogóle nie pracuje. Za dwa tygodnie mam kolejne usg, jak nic sie nie zmieni to pewnie dostane skierowanie na histeroskopie bo pewnie porobiły mi sie w macicy zrosty i całkowicie zatrzymały cykl. Nie ma pęcherzyka, owulacji, nawet endometrium nie przyrasta i tak już od 4 miesięcy. ;/

Buuuu :(
 
reklama
A ja chce wage!!! Cholernie ciekawa jestem ile waże:sorry2::sorry2: Ach a na urodziny stwierdziłam, że sobie tuniki czerwone zyczne do legginsów i takie troszke lejace ale nie baardzo wielkie, ja wiem, że to nie ten watek ale Fifi lezy mi na kolanach i stope do góry i na dól daje i patrzy na nia jak na 8 cud swiata ha ha ha ha ha
 
reklama
dzięki, ale już nie wierze w nic, Pani doktor mi powiedziała "jest Pani tej dobrej sytuacji ze ma juz Pani dwoje dzieci"


Skąd te zrosty??? Czy dlatego, że mogłaś mało chodzić po porodzie??? Miejmy nadzieję, bo cuda się zdarzają.
 
Do góry