reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Coś w tym jest faktycznie. Choć moje ostatnio rośnie, ale "obawiam się", że to przez owulację, bo mam też inne jej objawy. A jak to znowu fałszywy alarm, to się już załamię. Nigdy nie sądziłam, że będę tęsknić za miesiączką ;) No ale karmię Pucka już tylko 4-5 razy na dobę, dużo mniej niż na początku, więc może coś się będzie ruszać powoli...
 
reklama
Ja po porodzie miałam wysokie libido a teraz -1000... to chyba zmęczenie, krzyś daje po dupie, nie sypiam w nocy, anemia a jeszcze okres mi się spóźnia. to już wogóle się odechciewa ;)

Ja przez problemy z ... też nie sypiam. Synek lepiej śpi ode mnie i to o niebo lepiej. Też miałam niskie wyniki, ale nic sie nie zmieniło. Po prostu bardzo lubię seks. :-D
 
ja nie karmię piersią, a z libido też kiepściutko - aż żal mi mojego męża, ale ja naprawdę ostatnio jak widzę łóżko to już mi się oczy zamykają... :(
 
Dziewczyny po cc jak wyglądają Wasze brzuchy? Wróciły już do formy? Mój od dłuższego czasu stoi w miejscu i jak był 3 miesiąc tak jest ;/ Wiem, że niby ma prawo wracać do formy dłużej, ale zastanawia mnie czy tylko u mnie będzie korzystał z tego prawa...
 
co do libido to mi spadlo po pigulkach
brzuch po cc mi niestety po pierwszym cieciu nigdy nie wrocil do stanu sprzed ciaży ,po 2 cieciu jest jeszcze gorzej-skora na brzuchu zostala obwisla i niestety sie tego nie pozbede:-(, ale to pewnie zalezy od organizmu, wygladu przed ciaza ,ilosci kg przybranych w ciazy itp.
 
Buzc mój brzuch to koszmar..No i pewnie nigdy nie bedzie juz oi..Teraz po drugim cc jest jeszcze gorzej..Ogólnie moja figura, jak jestem ubrana ;-) mi ise podoba le ten brzuch....5 miesiąc ciązy :-(
 
u mnie libiodo tez zero. nawet czasem w dzien pomysle o seksie, ale jak sie klade wieczorem, to tylko spanie mnie interesuje. moim zdaniem to efekt zmeczenia glownie.
 
reklama
Dziewczyny po cc jak wyglądają Wasze brzuchy? Wróciły już do formy? Mój od dłuższego czasu stoi w miejscu i jak był 3 miesiąc tak jest ;/ Wiem, że niby ma prawo wracać do formy dłużej, ale zastanawia mnie czy tylko u mnie będzie korzystał z tego prawa...

Mój był nawet juz płaski, ale zaczęłam bardzo dużo jeść i się powiększył. Ale to nic, bo jak skończe karmienie, to nie będę już tyle jeść i bedzie taki sam jak wcześniej.
 
Do góry