reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

ja jestem typowym leniwcem i wiem ,ze w domu nie chciało by mi sie ćwiczyć dlatego chodzę do clubu fitness bo tam jest super i dużo sprzętu i zajęć:)
 
reklama
ojjj ja bardzo chetnie bym tez poszla pocwiczyc ale slyszalam ze jak sie karmi piersiia to trzeba sie powstrzymac od cwiczen:(a ja tak bardzo chcialabym zgubic ciazowe kg:)zreszta o dziwo moj A stwierdzil ze jest bardzo zadowolony bo ma za co zlapac i sie do czego przytulic:)zreszta za facetami nie nadazysz:)dziewczyny jakie najlepsze cwiczenia na brzuszkowego flaczka?macie juz jakis patent?

Jeżeli w domu to ja polecam 6Weidera i 8minutABS na brzuch,popatrz w necie.Jeżeli chcesz wychodzić z domku to na zajęciach lub na siłowni dobiorą odpowiedni trening na brzuszek.
 
Dziewczynki narzekacie na wage a wy tak malo wazycie . Ja mam 170 i 70 kg to ja moge narzekac. Jakbym wazyla 64 kg to bym skakala ze szczescie. A jak bym wazyla 58 kg ( eh to jest marzenie- tyle wazylam jak mialam 17 lat kiedy to bylo??).

Kasis super ze masz po znajomosci fitenesik. Kurcze ja tez bym mogla miec po znajomosci taniej, ale po drugiej stronie Kraka, ale chyba sie skusze. Zwlaszcza, ze M. bedzie teraz na pilke wieczorami chodzil , o nie sobie pomyslalam to ja tez.
Dobranocka kochana kurcze powiem Ci ze to jedzonko samo sie robi. Ryba i mieso musi byc rozmrozone:) i musi byc w parowarze ok 15 minut. Do tego warzywa marchew , pietruszka i seler ( kroje w talarki ), brokuly dla m. i najpierw je nastawiam na ok 20 minut a po 5 minutach wkladam rybe albo mieso. Nie przyoprawiam i to jest naprawde rewelacja jedzonko. W tym moim parowarze byla ksiazka z przepsiami jak cos to moge Ci ja przeslac.
Makuc i E-lona Wam zycze ,żebyscie przytyły tak jak się Wam marzy :)
 
Sarisko, jak zrobiłam warzywa bez przypraw to sama je zjadłam. Dla mnie marchewka moze smakować słodko marchewką, ale M. tego nie ruszy :-( On to by się pierogami ze skwarkami odchudzał....
 
nie wiem, czy wypada w tym watku...
ale w koncu tj. odzyskiwanie formy :-)
a dostalyscie juz miesiaczke?
ja wlasnie juz 2 -gi miesiac
 
ja też już miałam dwa razy. i nie bolał mnie brzuch (choć przed ciążą miałam zwykle bolesne miesiączki), za to co innego mnie bolało...
 
NATOLIN,
z tymi bolesciami, to non stop i w kolorze. jak nie tu to tu...
ach w koncu mamy co robic, cala dobe praca i czuwanie.
ja w tym miechu 2-gi antybiotyk. zatoki ,angina!
chlopcy po 2-woch tygodniach wychodza z infekcji na prosta.
miki to pal licho -5 lat (ladnie sobie radzil)
ale Wiktorek-maskra!:-(
 
miniu ja też polecam 6 weidera na brzuch, to 42 dni, ja właśnie robię jestem już na 26 dniu, i już widzę jakieś efekty, pierwsze zauważyłam w połowie ok 21 dnia,no tyle że to trzeba codziennie ćwiczyć i ćwiczy się coraz dłużej bo coraz więcej powtórzeń,
josefin ja miałam raz tydzień temu a urodziłam 30 października, i taką samą jak przed ciążą
 
reklama
Do góry