reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

mam zniżkę po znajomości:)normalnie mnie nie było by stać 170zł ,ogólnie są promocje czasami:)ja place dużo mniej, ale też nie mało jednak warto:)))))
 
reklama
Mnie sie juz maz pare razy pytal, czy w koncu pojde na basen, ale ja albo oklapla jak zimny nalesnik jestem wieczorem, albo ide sie doic, bo cycki bola. Ale jutro od 19stej do 21.30 jest na basenie sesja tylko dla kobiet i to z fitnesem w wodzie, wiec chyba sie wybiore. No i maz wygania :-)
 
oj kochana idź i się nie zastanawiaj, po pierwsze odpoczniesz psychicznie a po drugie fizycznie poczujesz sie super:))nie zawsze sie chce ,po prostu należy sie zmusić a później jaka przyjemność:)
 
Ja też trzymam kciuki;) Ja już mojemu dzisiaj zapowiedziałam, że jak wróci z pracy to ja idę na solarkę;) Muszę się trochę sobą zająć, właśnie po to żeby się lepiej czuć psychicznie, a nie jak kura domowa:/
 
A ja tęsknie za robieniem brzuszków i rozciąganiem.z tego co chodziłam kiedyś,a chodziłam na basen,aerobic,pilates,step - najbardziej lubiałam pilates i basen.Na basen się wybieram w najbliższym czasie,a reszta ćwiczeń juz raczej w domu będzie - czyli gimnastyka,brzuszki(weider i 8Abs na brzuch).Chciałabym tylko dostać od gina zielone światło po cesarce bo Weider jest dość ciężki dla brzucha.Aha...i jeszcze w przyszłym tygodniu będe mieć już w domu rowerek stacjonarny to sobie będe pedałować jak mały pójdzie spać.
 
reklama
ojjj ja bardzo chetnie bym tez poszla pocwiczyc ale slyszalam ze jak sie karmi piersiia to trzeba sie powstrzymac od cwiczen:(a ja tak bardzo chcialabym zgubic ciazowe kg:)zreszta o dziwo moj A stwierdzil ze jest bardzo zadowolony bo ma za co zlapac i sie do czego przytulic:)zreszta za facetami nie nadazysz:)dziewczyny jakie najlepsze cwiczenia na brzuszkowego flaczka?macie juz jakis patent?
 
Do góry