reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

nie wiem czy to post odpowiedni na ten wątek, ale nie wiem gdzie go umieścić. dziewczyny, czy którejś z Was została po ciąży/porodzie tak "cudowna" dolegliwość jak hemoroidy? co z tym robić? bo mi po mału płakać się chce od tego :-( ja po moim koszmarnym porodzie z ponad 2h intensywnego parcia nabawiłam się tego ustrojstwa :-(
 
reklama
Josefin mój wspaniły organizm juz gotowy, żeby kolejne dzieci rodzić. 1 miesiączka zaliczona - jak ja tęsknie za ciążą gdzie @ nie było ....
Natolinek ja nie pomogę :(, a bylas u lekarza? mowilas? cos poradzil? czy sama walczysz z nimi ?
 
Natolin ja mogę polecić Cyclo 3 Fort. To są tabletki. Brałam je w ciąży i po porodzie, miałam straszny z tym problem:( na tyłku usiąść nie mogłam. Ja miałam CC, a i tak dostałam hem. Te tabletki są super, ale efekt zauważysz po kilku dniach stosowania. Można je brać jak się karmi piersią;) Najtaniej je kupisz w aptece DOZ;)
 
dzięki, a ile sztuk dziennie bierzesz/brałaś i jak długo?
ja wzięłam jedno opakowanie i było lepiej, zrobiłam dwa dni przerwy przed następnym, i teraz biorę drugie opakowanie, a znów zaczęło krwawić :-(
po porodzie też na tyłku nie mogłam usiąść :-(
 
Natolin - ja też mam po porodzie ten problem, nie jest tak źle jak Wy tu opisujecie,ale trochę dokucza. Polecam też nasiadówki w naparze z kory dębu - najlepiej kupic taką sypaną i się gotuje chwilę w garnku - lepszy wywar jest niż z tej w torebkach.
 
Ja brałam rano i wieczorem jedną tabletkę, po porodzie to brałam je z 1,5 miesiąca. I jeszcze smarowałam maściami: posterisan i venoc.
 
a ja biorę znacznie więcej... ech... mam też i maści i czopki... pani w aptece powiedziała, że ona po porodzie pół roku się męczyła. mogę męczyć się i rok, byleby mi to nie zostało :-(
 
A propos hemoroidów. Mnie się jakiś tydzień temu pojawiło takie coś wypukłe jakby żylak. Nie swędzi i ogólnie nie ma jakiś dolegliwości oprócz tego, że po prostu od czasu do czasu czuję jakby mi ktoś w d... coś wsadził. Czy to właśnie hemoroidy?
 
reklama
Do góry