reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
A ja w porównaniu z wagą z przed ciąży jestem jeszcze 8 na plusie, ale postanowiłam sobie, że wystarczyłoby jakbym zeszła do 55 kg bo wcześniej byłam trochę za chuda, no ale do 55 kilo i tak mam jeszcze 5 do zrzucenia - a już od miesiąca waga stoi jak zaczarowana kurde:wściekła/y:
Bardziej od samej wagi przeraża mnie brzuch i celulit.

Dziewczyny z słyszałyście coś o jakichś piłkach do ćwiczeń? Podobno fajna sprawa i można w domku z dzieckiem też ćwiczyć...
 
U mnie też waga stoi... nadal jest jeszcze 5 kilo więcej niż przed ciążą. Ale nie dziwie się, ciagle jem i nic praktycznie się nie ruszam :p
Mam to gdzieś, nie jest źle, wreszcie nabrałam trochę ciałka tu i tam... no i mojemu facetowi się to bardzo podoba ;)

Jednak, żeby nie było tak kolorowo to z brzuchem trzeba coś zrobić bo jest miękki i nadal troszkę flaczkowaty. Robię brzuszki i kupiłam sobie hula-hop. Podobno 20 minut dziennie i daje świetne rezultaty na wyrzeźbienie talii :)
 
Ja wczoraj zaczęłam skakać na skakance i muszę przyznać,że to wcale nie jest takie proste:no:. Zadyszkę miałam nieziemską:szok:. Próbowałam też robić brzuszki,ale jeszcze boli mnie rana po cc z prawej strony.
 
Ja wczoraj zaczęłam skakać na skakance i muszę przyznać,że to wcale nie jest takie proste:no:. Zadyszkę miałam nieziemską:szok:. Próbowałam też robić brzuszki,ale jeszcze boli mnie rana po cc z prawej strony.

emiliab - brzuszki ponoc mozna robic dopiero kolo 11-12 tygodnia po cc,zeby uniknac przepukliny. Ja tez juz bym chetnie zaczela cwiczyc intensywnie, ale u mnie to zdecydowanie za wczesnie (dzis 6 tygodni mija po cc).
Ja tez nie trace wagi, stoje na 65kg od paru tygodni. A mam jeszcze 13 do zrzucenia...:-(

kurka - jak to zrobilas?
 
reklama
Do góry