reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
Mi zostalo jeszcze ok 7 kg, ale brzuchol juz nie odstaje, jest jeszcze troche skory, ogolnie jestem zadowolona:) moglo byc gorzej, czekam az mi sie biodra zejda:-)
 
dobranocka- sa przeciez zajecia dla mam z dziecmi. Z jakiej czesci Wroclawia jestes? Moja przyjaciolka prowadzi takie:) na pewno na Wawrzyniaka i chyba tez na Grabiszynskiej.
 
Ja byłam pewna, że po porodzie będzie mi właśnie coś takiego jak fitness potrzebne a tu niespodzianka - biodra wróciły do stanu wczesniejszego, brzucha ciązowego już nie ma i kilogramy wszystkie sobie poszły... teraz się martwię o to, żeby za bardzo nie schudnąć znowu, bo już 48kg. ważę i nie chcę myśleć co będzie dalej jak tak mnie mój kochany ssak wysysać będzie...
 
Hej Kobitki z brzuchem jak z brzuchem, ale co zrobic, zeby biodra sie zeszly????Moja Mala dzisiaj konczy 18miesiecy a ja dalej szeroka jestem. Waga spadla, brzuch tez(sprzatnie zabawek co 15min i sklony, noszenie malej itd)ale te biodra. Przez to w jeansach wygladam fatalnie, macie jakies pomysly???
 
reklama
U mnie z kolei inny kłopot wróciłam do wagi z przed ciąży a nawet 2kg mniej tylko kurcze chudnie mi tyłek a nogi mam już jak bocian, ,jedyne co to troszkę brzucha jeszcze jest,tylko ciuchy juz mi zaczynają wisieć i wyglądam jakbym miała kilo w gaciach zaczyna mnie to trochę niepokoić:-( w sumie w 4tyg 17kg to trochę dużo
 
Do góry