reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

Ja dałam za wygraną. Przestałam liczyć na to że szybko mi się biodra zejdą do rozmiarów sprzed ciąży:D Mimo, że waga już praktycznie taka jak przed ciążą. Musiałam sobie jakieś portki kupić bo w żadne nie wchodziłam. I tak z rozmiaru 36 mam teraz pierwszy raz w życiu spodnie 40-stki. Nieźle :p
 
reklama
Dziewczyny, a czy któras z Was ma brązowe przebarwienia na skórze? Zadna dotąd o tym nie pisała, wiec może jestem jedyna...?
Wygląda to tak jakby mi ktoś otoczki brodawkowe pomalował na brązowo a farba rozeszła się cieniami tez na boki, prawie jak brązowe rozstępy! Od łona do pępka idzie blada brązowa kreska, a pępek to był prawie czarny. Wczoraj odmoczyłam naskórek i drapałam aż trochę zeszło... Co z tym robić????????????????????????
 
Dobranocka ja mam linię od łona do pępka i od pępka trochę do góry. Zrobiła mi się pod koniec ciąży i już mnie wkurza bo wygląda jakbym miała bliznę po cięciu jakimś. A krzywa jak cholera jest :-D Czytałam że po porodzie zniknie więc czekam ale jakoś jej się nie spieszy.
Pępek natomiast jest wielką lochą. Zawsze miałam płyciutki, malutki pępuszek a teraz mam wielką i głęboką dziurę. Masakra.
 
Dziewczyny co używacie na te okropne rozstępy? Mi niestety powyskakiwało ich trochę i nie wiem co na to stosować?!
Kiedy po CC można zacząć doprowadzać swój brzuch do normalności , tzn chodzi mi o jakieś ćwiczenia, bo bardzo nie podoba mi się brzuch i muszę zacząć coś z tym robić.
 
No ja właśnie też bym chciała wiedzieć,kiedy mogę zacząć ćwiczyć - jeśli ktoś wie na 100 procent to napiszcie dziewczyny.Ponadto kiedy po cc mozna wziąść długą gorącą kąpiel w wannie i jeszcze kiedy można bezpiecznie nosić jakies większe ciężary np 10-15 kg,bo ja sie boje wózek wnosić na 3 piętro...chociaż tak naprawdę to nie wiem czy dam z nim radę...

Dobranocka - ja miałam przed ciążą różowe,blade sutki,brodawki,a teraz są bardzo ciemne,brązowe.Mam nadzieję,że będą takie jak kiedyś...Moja mama mi mówiła,że jak chodziła ze mną w ciąży to miała otoczkę dookoła ust i jej zeszło zaraz po porodzie.Dlatego na buzię na wszelki wypadek używałam kremu na przebarwienia dla mam-Perfekta Mama i nie mam nic,ale brodawki to już inna sprawa.
 
Ostatnia edycja:
CzarodziejkaM wg tego co mówi mój gin to 4 tyg od usunięcia szwów po CC nie kapiemy się pod lustrem wody - czyli nie moczymy na dłużej rany/blizny (tak szybko pod prysznicem można oczywiście) a 6 tyg nie podnosimy nic co wazy więcej niż nasze dziecko, więc wychodzi na to że już możesz spokojnie i jedno i drugie robić. Ja wanny nie mam więc tu dylematów nie miałam a podnosić, hmm podnosiłam troche róznych rzeczy dość ciężkich już bo jak nie boli to nie pamietam że coś w ogóle było cięte.
 
Dzięki Dziewczyny za pocieszenie - mój M. trochę sie z tych cycków przebarwionych podśmiewa, a mi się płakać chce ze taka jestem oszpecona. Cyce jak u murzynki - czy jeszcze kiedyś będą takie pełne i jędrne jak przed ciażą?????? :-(Smarowałam je, kupowałam dobre staniki, cóz więcej mogę?
 
reklama
ja mam dokladnie jak malutka
na rozepy kupilam perfecta mama, w ciazy stosowalam mustele i byla do bani
wogole plakac mi sie nad moim cialem chce, wielkie pregi na udahc i tulku i biuscie, brozowa krecha na brzuchu, pepek wileki i brazowy jakby byl brudny, otoczki brodowek jak opisala dobranocka i flak na brzuchu tragedia juz stroju kapielowego nie wloze :(
 
Do góry